logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Konica Minolta: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 550
Konica Minolta rozszerza rodzinę Bizhub

Firma Konica Minolta rozszerza ofertę sprzętu drukującego z nowej rodziny EagleH-BK o sześć kolejnych modeli. Monochromatyczne drukarki A3 bizhub 750i, bizhub 650i oraz bizhub 450i – wchodzą do sprzedaży już dziś. Kolejne – bizhub 550i, 360i oraz 300i – swoją premierę będą miały na przełomie grudnia 2020/stycznia 2021.

20.11.2020 | przeczytano: 176 razy
„Let’s pack” – podróż po świecie opakowań z Konica Minolta i maszyną Accuriojet KM-1

„Let’s pack” – to hasło najnowszej kampanii promocyjnej Konica Minolta, prezentującej wszechstronność i szerokie możliwości maszyny inkjetowej AccurioJet KM-1 w zakresie produkcji opakowań wraz z ich uszlachetnieniem na urządzeniu MGI JetVarnish 3D EVO oraz z zastosowaniem aplikacji genARate, wykorzystującej technologię  rozszerzonej rzeczywistości. Ma ona pomóc poszukującym nowych perspektyw w tej dziedzinie, a propozycje w niej zawarte są odpowiedzią na zmieniającą się od wielu lat – wraz z rozwojem sprzedaży samoobsługowej - rolę opakowania, które w największym stopniu sprzedaje obecnie produkt i wpływa na decyzje zakupowe konsumenta, a także jest nośnikiem informacji. To z kolei – jak pokazuje wiele badań - zmusza właścicieli marek, producentów, grafików tworzących opakowania do poszukiwania kreatywnych rozwiązań w tym zakresie. Kampania – jak zapewnia Konica Minolta zapraszając do zapoznania się z zawartymi w niej propozycjami – jest skierowana właśnie do nich.

12.10.2020 | przeczytano: 431 razy

Konica Minolta Business Solutions Europe ogłosiła swoją decyzję o wycofaniu się z udziału w targach Drupa 2021.

09.10.2020 | przeczytano: 359 razy
Marcin Zaporowski dołączył do zespołu handlowego w firmie Graw Sp. z o.o.

Z początkiem sierpnia Marcin Zaporowski, znany i ceniony w branży poligraficznej ekspert objął stanowisko Specjalisty ds. sprzedaży maszyn i urządzeń w firmie GRAW. Jego pojawienie się w firmie, jest odpowiedzią na rosnące działania sprzedażowe oraz pojawianie się nowych produktów i rozwiązań.

10.09.2020 | przeczytano: 282 razy
Konica Minolta Accuriopress C12000 w drukarni Centropap

Zwiększona i stabilna wydajność produkcji, wysoka jakość wydruków i poziom obciążenia maszyny (do 2,5 mln wydruków cyfrowych miesięcznie), automatyzacja realizacji prac, a także prostota obsługi – to tylko niektóre z funkcjonalności pierwszej w Polsce maszyny do produkcji wysokonakładowej AccurioPress C12000 firmy Konica Minolta, jakie wymienia kierownictwo drukarni Centropap z Łodzi w kontekście jej wdrożenia w swoim zakładzie poligraficznym.

03.09.2020 | przeczytano: 539 razy
Konica Minolta wprowadza na rynek Workplace Hub Pro

Konica Minolta poszerzy swoją ofertę Digital Workplace o nowy produkt - Workplace Hub Pro, który wzmocni kompleksową ofertę IT dla małych i średnich firm (SMB).

04.08.2020 | przeczytano: 486 razy
Urządzenia wielkoformatowe JHF z ofercie Jetpol

Sukces w druku wielkoformatowym jest uzależniony od wielu czynników. Liczy się nie tylko pomysł, ale także wykorzystanie dobrych, ekonomicznych maszyn oraz odpowiedni serwis. W osiągnięciu tego sukcesu z pewnością może pomóc Jetpol.pl – oficjalny przedstawiciel firmy JHF na rynku polskim, charakteryzujący się długoletnim doświadczeniem i otwartym podejściem do klienta.

24.07.2020 | przeczytano: 492 razy
Konkurs dla grafików na okładkę książki uszlachetnioną w technologii 3D Touch

Drukarnia Totem.com.pl wraz z firmą Konica Minolta ogłosiły konkurs dla grafików na projekt okładki książki uszlachetnionej w technologii 3D Touch. Na jego zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody pieniężne, łącznie 15 tysięcy złotych.

13.07.2020 | przeczytano: 748 razy
15 lat współpracy Totem.com.pl i Konica Minolta

Dla drukarni dziełowej Totem.com.pl rok 2020 jest wyjątkowy. Firma obchodzi w nim dwa jubileusze: 25-lecia istnienia oraz 15-lecia obecności na rynku cyfrowej produkcji dziełowej. Jak podkreśla Michał Rejnowski – prezes zarządu Totem.com.pl, od początku jej działalności związanej z drukiem cyfrowym Konica Minolta odgrywa tu strategiczną rolę w zakresie dostarczania innowacyjnych rozwiązań technologicznych, cały czas  pozostając ważnym partnerem i doradcą przy podejmowaniu kolejnych kroków biznesowych. W tym czasie firma wdrożyła w Totem.com.pl liczne rozwiązania ze swojej oferty: kilkanaście maszyn tonerowych, a w ostatnich dwóch latach dwie maszyny inkjetowe AccurioJet KM-1 oraz urządzenie do uszlachetnień marki MGI.

07.07.2020 | przeczytano: 712 razy
Rozszerzona rzeczywistość w reklamie to już nie science fiction

Firmom z każdej branży coraz trudniej wyróżnić się na rynku, zaangażować odbiorców i ich utrzymać. Klienci oczekują silnych bodźców i prawdziwych emocji, które umocnią autentyczność marki i jej historię. Według badań, ich uwagę można jednak przyciągnąć jedynie na 8 sekund. O ten czas rywalizują dziesiątki komunikatów jednocześnie. Wygrywa ten, kto wejdzie w interakcję, połączy przestrzeń rzeczywistą i wirtualną, pozwoli na wypróbowanie produktu przed kupnem. Nowy wymiar komunikacji zapewniają technologie takie jak rozszerzona rzeczywistość, która już dawno przestała być traktowana jak science fiction.

25.06.2020 | przeczytano: 673 razy
1 2 3
Strona 1/55 (artykułów: 550)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764