logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

LED: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 2119
 Fotograficzny reflektor projekcyjny z obiektywem 85mm Fomei

Reflektor projekcyjny do lamp LED z bagnetem Bowens. Możesz użyć masek Gobo i wyświetlać różne efekty czy kształty na ścianie, tle lub obiektach. W zestawie znajduje się reflektor, obiektyw i 12 różnych masek Gobo.

21.05.2024 | Z rynku | przeczytano: 184 razy
TCL oficjalnym Partnerem Reprezentacji Polski

TCL, producent elektroniki użytkowej, została oficjalnym Partnerem Reprezentacji Polski. Przed nami prawdziwe, piłkarskie święto – już po raz siedemnasty odbędą się mistrzostwa Europy. Najnowsza linia telewizorów QD-Mini LED w rozmiarze XL dostarczy fanom piłki nożnej jeszcze więcej niezapomnianych wrażeń podczas oglądania emocjonujących rozgrywek piłkarskich również w domu na dużym ekranie.

17.05.2024 | Z rynku | przeczytano: 298 razy
Xencelabs: 16-calowy tablet graficzny 4K OLED

Xencelabs, międzynarodowy dostawca cyfrowych rozwiązań do rysowania i nowy wybór dla kreatywnych specjalistów, ogłosił premierę tabletu Xencelabs Pen Display 16, nowego rozwiązania w zakresie pisania piórem po ekranie dla specjalistów sektora kreatywnego, nauczycieli, studentów i uczniów.

10.05.2024 | Z rynku | przeczytano: 226 razy
Aeria Touchfree Solutions integruje się z profesjonalnymi wyświetlaczami Sony

Sony Professional Displays & Solutions nawiązało współpracę z liderem zintegrowanej kontroli gestów AMERIA AG w celu stworzenia rewolucyjnego rozwiązania bezdotykowego przeznaczonego do współpracy z każdym profesjonalnym modelem monitora Sony, w tym monitorami profesjonalnymi BRAVIA 4K i najnowszą generacją monitorów Crystal LED . Jako pierwsze kompletne rozwiązanie niewymagające szkła ochronnego, monitory Sony z technologią AMERIA Touchfree Solutions łączą doskonałą jakość obrazu 4K z płynną obsługą gestów.

30.04.2024 | Z rynku | przeczytano: 402 razy
Nikon z czterema nagrodami TIPA

Firma Nikon z przyjemnością informuje, że w tegorocznej edycji konkursu TIPA World Awards zdobyła nagrody w czterech kategoriach. Najnowszy aparat bezlusterkowy firmy Nikon, elegancki i stylowy Z f, został uhonorowany tytułem „Best Full-Frame Expert Camera” (Najlepszy pełnoklatkowy aparat – ekspert), a aparat Z 8 został nagrodzony prestiżowym tytułem „Best Full-Frame Professional Camera” (Najlepszy profesjonalny aparat pełnoklatkowy”. W kategoriach obiektywów, Nikon zdobywa dwie nagrody: NIKKOR Z 135mm f/1.8 S Plena wyróżniony zostaje nagrodą „Best Professional Portrait Lens” (Najlepszy profesjonalny obiektyw portretowy), a NIKKOR Z 180-600mm f/5.6-6.3 VR zdobył pierwsze miejsce w kategorii „Best Super Telephoto Zoom Lens” (Najlepszy superteleobiektyw zmiennoogniskowy).

25.04.2024 | Z rynku | przeczytano: 371 razy
Mural od Audika kontra zagrożenie hałasem

W ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Świadomości Zagrożenia Hałasem, przypadającego na 25 kwietnia, marka Audika zrealizowała innowacyjny mural z miernikiem hałasu. Kreacja, znajdująca się w centralnej części Warszawy, ma za zadanie zwrócić uwagę na negatywne skutki hałasu dla zdrowia i samopoczucia. To pierwsza tego typu realizacja w przestrzeni miejskiej w Polsce.

24.04.2024 | Z rynku | przeczytano: 346 razy
Artykuły z cyklu Portfolio
Samsung Electronics liderem rynku digital signage 15. rok z rzędu

Centrum badań rynku Omdia ogłosiło, że Samsung Electronics 15 rok z rzędu został uznany za producenta numer jeden w zakresie produktów wyświetlania profesjonalnego [1] . Według firmy badawczej w minionym roku Samsung nie tylko był liderem globalnego sektora signage z 33 proc. udziałem, ale także sprzedał ponad 2 mln urządzeń – to rekordowa liczba dla firmy [2] .

18.04.2024 | Z rynku | przeczytano: 356 razy
Kampania Pepsi: Thirsty for more

Marka Pepsi wystartowała z kampanią marketingową pod hasłem „Thirsty for more”. W ramach działań zaplanowano szereg wyjątkowych i niestandardowych aktywności mających na celu zachęcenie konsumentów do odkrycia nowej ery świata Pepsi. Aktywacja jest efektem globalnej transformacji marki, która przeszła największy rebranding od ponad 14 lat.

18.04.2024 | Z rynku | przeczytano: 316 razy

Panasonic Connect Co., Ltd. zaopatrzy Igrzyska Olimpijskie w Paryżu 2024, trwające od 26 lipca do 11 sierpnia oraz następujące po nich Igrzyska Paraolimpijskie, od 28 sierpnia do 8 września, w najnowocześniejsze technologie audiowizualne. Jako jeden z kluczowych sponsorów, Panasonic dostarczy zaawansowane projektory i monitory profesjonalne, sprzęt do produkcji transmisji live i systemy projekcji. We współpracy z Międzynarodowym Komitetem Olimpijskim, Paryskim Komitetem Organizacyjnym Igrzysk oraz Olimpijskimi Usługami Nadawczymi, Panasonic, jako czołowy partner globalny oraz założyciel Programu TOP, zobowiązał się do świadczenia niezawodnego wsparcia na każdym etapie przygotowań i realizacji tych wyczekiwanych wydarzeń.

18.04.2024 | Z rynku | przeczytano: 233 razy
Nowa lama Fomei Led Mini 80B

Katalog produktów firmy Zeever w kategorii światła ciągłego powiększył się o nowość w postaci lampy FOMEI LED 80B Bi-Colour.

09.04.2024 | Z rynku | przeczytano: 330 razy
1 2 3
Strona 1/212 (artykułów: 2119)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764