logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Labcon: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 115
Stada klientem Labcon

Agencja Labcon rozpoczęła współpracę z niemieckim koncernem farmaceutycznym Stada. Agencja należąca do Group One będzie odpowiedzialna za działania z zakresu advocacy, takie jak koordynacja kampanii z udziałem Influencerów czy testowania konsumenckie (Rating & Reviews) dla marki. Działania prowadzone są w modelu House of Communication we współpracy z agencją mediową Mediaplus oraz spółką MarTech & e-commerce connected Salestube.

27.06.2024 | Z rynku | przeczytano: 339 razy
Satysfakcja w kampanii sklepów Komfort

W połowie czerwca br. wystartowała kampania reklamowa sieci sklepów Komfort oparta o nową platformę komunikacyjną “Satysfakcja”. Jest to pierwsza na świecie kampania reklamowa wyprodukowana przy użyciu nowatorskiej technologii 3D i sztucznej inteligencji (AI). Kampania obejmuje TV, digital, OOH oraz działania z zakresu advocacy i ma potrwać do marca 2025 roku.

18.06.2024 | Z rynku | przeczytano: 281 razy
Value Media wygrywa budżet mediowy Komfort

Agencja mediowa Value Media (Group One) została wybrana partnerem strategicznym i mediowym sieci sklepów Komfort. Działania mediowe będą realizowane w modelu House of Communication we współpracy ze spółkami Labcon i Salestube.

13.06.2024 | Z rynku | przeczytano: 396 razy
Żywiec Zdrój z nową kampanią „Jakość z natury”

Wraz z początkiem czerwca wystartowała nowa kampania wizerunkowa marki Żywiec Zdrój – „Jakość z natury”. Jej celem jest zwrócenie uwagi na naturalne procesy powstawania wody źródlanej. Kampania jest realizowana w telewizji i mediach społecznościowych, a już niebawem pojawi się również w kinach.

12.06.2024 | Z rynku | przeczytano: 386 razy
Komfort wybiera Labcon do działań advocacy

Sieć sklepów Komfort nawiązała współpracę z agencją relevant stories Labcon, należącą do największej grupy marketingowo-technologicznej w Polsce — Group One. Agencja będzie odpowiedzialna za kompleksowe działania advocacy, których celem jest angażująca konsumentów komunikacja, umożliwiająca marce jednoczesne budowanie zasięgu i spójności wizerunkowej.

10.06.2024 | Z rynku | przeczytano: 303 razy
Natalia Żmuda dołącza do Feeders Agency

Do szeregów Feeders Agency dołącza Natalia Żmuda zajmując stanowisko Head of Social Media & Engagement. Od lutego rozpoczęła kierowanie pracami zespołu social mediowego i moderacyjnego, a także częścią teamu designerskiego odpowiedzialnego za produkcję contentu do mediów społecznościowych. Sprawuje pieczę nad jednymi z kluczowych klientów (Żywiec, Castorama, Pepsi, Cinema City) i jednocześnie działa na rzecz rozwoju kompetencji social mediowych agencji, a także w obszarze new business.

20.05.2024 | Personalia | przeczytano: 478 razy
Adam Kręgielewski z nową funkcją w Labconie

Agencja Labcon (Group One) integruje zespoły koncepcyjne tj. strategię, kreację i creative production, tworząc jeden dział Concept Development, którego celem jest zwiększenie innowacyjności oferowanych rozwiązań oraz wypracowanie nowej oferty kreatywnej agencji. Na jego czele stanął Adam Kręgielewski - Head of Concept & Innovation.

17.05.2024 | Personalia | przeczytano: 526 razy
Loteria konsumencka Foxy

1 maja wystartowała Loteria Foxy, w której codziennie można wygrać 5 tysięcy złotych lub vouchery do zrealizowania w sklepach Smyk, Empik i Decathlon. Każdy zarejestrowany zakup produktów marki to szansa na wygraną. Akcja potrwa do 30 czerwca.

06.05.2024 | Z rynku | przeczytano: 375 razy
Artykuły z cyklu Portfolio
Awanse w dziale Social Media Labcon

Patrycja Majsik oraz Gabriela Łacińska awansowały w strukturach należącej do Group One agencji kreatywnej Labcon. Patrycja w swojej nowej roli obejmuje stanowisko Social Media Team Leaderki, natomiast Gabriela pełni funkcję Senior Social Media Managerki. Ich bogate doświadczenie w tworzeniu strategii i contentu w mediach społecznościowych to solidne fundamenty dla dalszego rozwoju najlepiej zintegrowanej oferty komunikacyjnej i kreatywnej Labcon.

02.04.2024 | Personalia | przeczytano: 489 razy
Labcon wprowadza kompleksową ofertę Advocacy

Agencja kreatywna Labcon (Group One) wprowadza kompleksową ofertę Advocacy. Wykorzystując kompetencje specjalistyczne z zakresu Public Realations, Influencer Marketingu, mediów społecznościowych czy aktywacji niestandardowych. Agencja będzie prowadzić kampanie na pograniczu z mediami, angażując konsumentów i pomagając markom budować jednocześnie zasięg i spójność wizerunkową. Nowe podejście to odpowiedź na dynamicznie zmieniający się rynek oraz rosnącą potrzebę angażowania konsumentów w pozytywną dyskusję o marce w internecie. Za rozwój kompleksowej oferty odpowiedzialna będzie Monika Dobaj, Head of PR & Advocacy Labcon.

18.03.2024 | Z rynku | przeczytano: 421 razy
1 2 3
Strona 1/12 (artykułów: 115)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764