logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Lepont: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 8
Inglot klientem agencji Lepont

Polska marka kosmetyczna Inglot, istniejąca na rynku od 1983 roku, dołączyła do grona klientów Lepont, powierzając agencji adaptację strategii komunikacji PR i influencer marketingową, działania media relations, prowadzenie biura prasowego, wysyłki kreatywne oraz projekty specjalne.

27.03.2024 | przeczytano: 306 razy
Marka Makłowicz i Synowie z pierwszą kampanią TV

W lutym br. rozpoczęła się pierwsza wizerunkowa kampania firmy Makłowicz i Synowie, producenta sosów, oliw, makaronów i dań gotowych. Celem kampanii jest budowanie świadomości marki oraz zakomunikowanie oferty firmy odbiorcom w całej Polsce. Osią kampanii jest emisja billboardów sponsorskich w największych stacjach telewizyjnych. Kampania potrwa do końca lutego br.

04.02.2024 | przeczytano: 499 razy
Tylko nowym klientem Lepont

Z końcem sierpnia Lepont rozpoczął współpracę z Tylko - marką meblową, która swoim zindywidualizowanym podejściem rzuciła wyzwanie całej branży. Do zadań agencji należy launch komunikacji na rynku polskim, w tym pełny zakres współpracy z obszaru PR, influencer marketing oraz działania z zakresu brand experience.

05.10.2023 | przeczytano: 629 razy
Artykuły z cyklu Portfolio
Pepsi oddało młodym swoje miejsca na muralach w Warszawie, Wrocławiu, Łodzi i Gdańsku

Aż 16 miejsc na muralach przejęli laureaci konkursu Pepsi Space. Prace można już podziwiać w przestrzeni największych miast w Polsce. Przez cały sierpień wyróżnione prace konkursowe sukcesywnie będą pojawiać się także w pozostałych przestrzeniach offline, jak i online.

08.08.2023 | przeczytano: 657 razy
Lepont ze stałą obsługą PR dla marki Makłowicz i Synowie

Do grona klientów Lepont dołączyła marka Makłowicz i Synowie, która ze swoimi produktami zadebiutowała w czerwcu na rynku spożywczym Do zadań agencji należy pełen zakres współpracy z obszaru PR korporacyjnego oraz produktowego, w tym m.in. strategia komunikacji, biuro prasowe, media relations, influencer marketing, działania z zakresu brand experience oraz realizacja wydarzeń specjalnych.

10.07.2023 | przeczytano: 604 razy
Your Kaya walczy ze wstydem wokół menstruacji – bo „Okres wypada”

Your KAYA, polska marka organicznych produktów menstruacyjnych oraz naturalnych kosmetyków, rusza z kolejną śmiałą kampanią – „Okres wypada” to próba znormalizowania tego, co całkowicie naturalne. Bo skoro dokładnie w tej chwili na całym świecie miesiączkuje 300 milionów kobiet, to dlaczego nadal nas to krępuje?

02.06.2023 | przeczytano: 738 razy
Pepsi we współpracy z Bedoesem 2115 tworzą nowatorską kampanię

Pepsi, w ramach swojej najnowszej kampanii Pepsi Space, postanawia oddać - tak jak żadna inna marka dotąd - przestrzenie reklamowe młodym. Aktywacja jest odpowiedzią na kreatywne wrzenie w Generacji Z, której przedstawiciele chcą ze swoją twórczą ekspresją trafić do szerszego grona odbiorców. Ambasadorem kampanii jest jeden z najpopularniejszych raperów młodego pokolenia - Bedoes 2115.

01.06.2023 | przeczytano: 816 razy
G-shock ogłasza współpracę z Januszem Walczukiem

Kultowa marka G-SHOCK, tworząca ponadczasowe i niezwykle wytrzymałe zegarki nawiązuje współpracę z idolem generacji Z - raperem Januszem Walczukiem. Działania z muzykiem są kolejnym elementem kampanii G-SHOCK 4.0 oraz BUILT DIFFERENT.

16.05.2023 | przeczytano: 477 razy
1
Strona 1/1 (artykułów: 8)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764