logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

LiquidThread: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 59
Marcin Dorociński polskim ambasadorem marki Kinley

Marcin Dorociński, jeden z najpopularniejszych polskich aktorów, właśnie rozpoczął współpracę z marką Kinley. W ramach najnowszej kampanii reklamowej, realizowanej pod hasłem „Smak, do którego dorastasz”, ambasador celebruje momenty, w których może się zrelaksować. W końcu ciągłą gonitwę, by sprostać oczekiwaniom, jakie niesie życie aktora, warto zastąpić dystansem. Do tego jednak trzeba dorosnąć.

20.07.2021 | przeczytano: 336 razy
Sprite kampanią „Let’s be clear” zachęca konsumentów do bycia sobą

Sprite rozpoczął nową kampanię pod hasłem „Let’s be clear”. Ambasadorem akcji został Quebonafide, który wspólnie z Krzysztofem Gonciarzem w ramach współpracy z marką zadebiutował w nowym formacie video-podcastów. Kampania, poprzedzona szeroko zakrojonymi badaniami generacji Z, skupia się na tematach różnorodności i inkluzywności.

12.07.2021 | przeczytano: 272 razy
Anna Karczmarek awansuje w zespole strategii Liquidthread

Anna Karczmarek awansowała na stanowisko Senior Strategy Planner w   LiquidThread (Publicis Groupe).

24.06.2021 | przeczytano: 304 razy
Awanse w Liquidthread

W agencji LiquidThread (Publicis Groupe) awansowali: Natalia Lejman i Łukasz Łaski w zespole Content Solutions, Kamila Bernert w zespole Creative Studio i Monika Wasińska w zespole Integrated Communication.  

10.06.2021 | przeczytano: 271 razy
Nowy podcast „Projekt Kuchnia” od Electrolux

Agencje LiquidThread i Zenith, należące do Publicis Groupe, we współpracy z Onetem (Ringier Axel Springer Polska) przygotowały cykl „Projekt Kuchnia” dla marki Electrolux. Podczas rozmów prowadzonych przez Odetę Moro, eksperci opowiadają jak dopasować kuchnię do swoich potrzeb, tak by była ergonomiczna, stylowa i intuicyjna.

09.06.2021 | przeczytano: 348 razy

Digital Kingdom - Agencją, WOŚP - Marką, Dariusz Maciołek - CMO Roku 2021 według "MMP" Nagrody redakcja "Media Marketing Polska" wręczyła agencjom, domom mediowym i marketerom 27 maja podczas gali online. Przyznawane są na podstawie największego w Polsce badania satysfakcji klientów rynku agencyjnego przeprowadzanego wespół z instytutem Kantar.

07.06.2021 | przeczytano: 405 razy
Aha – nowość o prostym składzie: woda, bąbelki, owocowy smak

Na rynku pojawił się właśnie nowy produkt – AHA, czyli woda z bąbelkami i owocowymi aromatami, łącząca owocowe smaki w zupełnie nieoczekiwany sposób, gwarantując wyjątkowe doznania. AHA jest już dostępna w kolorowych, designerskich puszkach.

21.05.2021 | przeczytano: 584 razy
Beata Kozidrak w nowej odsłonie kampanii Coca-Cola Zero Cukru

W kwietniu br. Coca-Cola wprowadziła nową, orzeźwiającą recepturę dla Coca-Cola Zero Cukru. Za pomocą przewrotnego hasła – Najlepsza Coca-Cola ever? – marka zapraszała do spróbowania nowego produktu. Teraz do odpowiedzenia sobie na to pytanie zachęca nowa ambasadorka – gwiazda polskiej sceny muzycznej – Beata Kozidrak. Aby dać konsumentom możliwość spróbowania nowej Coca-Cola Zero Cukru, marka łączy siły z Żabką we wspólnej akcji promocyjnej i dedykowanym spocie

12.05.2021 | przeczytano: 402 razy
Coca-Cola Zero Cukru w nowej odsłonie

Coca-Cola wprowadza nową, spójną identyfikację wizualną opakowań dla wszystkich wariantów napoju. Nowy projekt wyróżniają ikoniczne logo Coca-Cola i uproszczona forma bez dodatkowych elementów graficznych. To pierwsza tak duża zmiana od 2016 r., będąca następstwem strategii „One Brand” realizowanej przez firmę. Pierwszym wariantem, który przeszedł rebranding, jest Coca-Cola Zero Cukru, a w parze z odświeżonym wizerunkiem idzie również nowa, pyszna i orzeźwiająca receptura. Czy to najlepsza Coca-Cola ever?

15.04.2021 | przeczytano: 2055 razy
Opiekunowie opiekunom – platforma od marki Tena

W trosce o wszystkich opiekunów zajmującymi się bliskimi wymagającymi stałej opieki, starszymi lub przewlekle chorymi, marka TENA, należąca do Essity, stworzyła platformę wymiany doświadczeń i wiedzy. Polska jest pierwszym rynkiem, na którym powstała ta inicjatywa TENY. Za koncept i realizację projektu odpowiadają agencje z Publicis Groupe: Zenith, LiquidThread, Performics oraz agencja BBDO Warszawa.

12.03.2021 | przeczytano: 363 razy
1 2 3
Strona 1/6 (artykułów: 59)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764