logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Magdalena Boczarska: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 8

„Mały może więcej, jeżeli stoi za nim wielu” – to słowa, które możemy usłyszeć z ust Piotra Adamczyka w jego najnowszej produkcji, za którą odpowiada wspólnie z Magdaleną Boczarską. Aktorzy zdecydowali się wspomóc Fundację Happy Kids (FHK) działającą na rzecz dzieci z polskich i ukraińskich domów dziecka i piecz zastępczych. Wspólnymi siłami, działając całkowicie charytatywnie, stworzyli spot promocyjny dla Fundacji.

15.04.2022 | przeczytano: 292 razy
Premiera „#Kuratorsztuki” z Magdaleną Boczarską ambasadorką Acer linii Swift

W najnowszej kampanii ambasadorka marki Acer Magdalena Boczarska przedstawia najnowszego Swift 3 z Intel Evo i Windows 11. Nawiązanie do sztuki to nie przypadek, najnowszy notebook linii Swift to nie tylko precyzja i dbałość o szczegóły, ale również wyraz tego, że nowe technologie mogą łamać schematy. Co więcej, nowej odsłonie kampanii towarzyszy aktor – Adam Woronowicz.

16.12.2021 | przeczytano: 499 razy
Magdalena Boczarska nową ambasadorką linii Acer Swift

Magdalena Boczarska, znana polska aktorka filmowa, telewizyjna i teatralna – laureatka wielu nagród filmowych – w tym Orła za pierwszoplanową rolę w filmie „Sztuka Kochania”, została nową ambasadorką linii notebooków Swift, która należy do firmy Acer. Współpraca jednej z najlepszych polskich aktorek z firmą będzie przebiegać pod hasłem: „Pierwszoplanowa rola w Twoim życiu”.

20.07.2021 | przeczytano: 425 razy
Maffashion, Julia Wieniawa, Blowek i Maciej Musiał głosują w II turze

W pierwszej turze wyborów frekwencja była niemal rekordowa – głosowało 64,51% uprawnionych osób. Super wynik? Jasne. Ale równocześnie ponad 10,5 mln Polaków postanowiło, by inni wybrali za nich. Tymczasem w ostatnich wyborach do Senatu o ostatecznym rozkładzie sił zdecydowało mniej niż tysiąc osób. 5 lat temu w wyborach prezydenckich różnica pomiędzy kandydatami w drugiej turze wyniosła 518 316 głosów.

07.07.2020 | przeczytano: 1114 razy

Ilu z 4,5 miliona widzów Blowka na YouTubie nie głosuje, uważając że ich głos niewiele znaczy? A ile spośród 1,4 miliona obserwujących Maffashion na Instagramie? Gdyby ich zebrać, to 6 mln! Czyli prawie 20% uprawnionych do głosowania. 5 lat z jednym prezydentem to w życiu młodych wyborców bardzo długo. Tymczasem, bardzo często młodzi ludzie rezygnują z głosowania, przekonani że decyzje podejmują za nich inni. Dlatego gwiazdy muzyki, filmu i social mediów skrzyknęły się, by przekonać swoich fanów do uczestnictwa w wyborach 28 czerwca. Zwracając się do swoich widzów, obserwujących i fanów, wkazują jak ważna jest wiara w sprawczą moc decyzji o pójściu lub niepójściu na wybory. Kampanię wsparła organizacyjnie pozarządowa inicjatywa „30. Rok Wolności”. Spoty frekwencyjne pojawią się w TV i internecie w wyborczy weekend.

26.06.2020 | przeczytano: 474 razy
Jesień w TVN Fabuła

Tej jesieni TVN Fabuła po raz kolejny pokaże autorskie programy, wyjątkowe wywiady, największe hity kinowe oraz popularne seriale polskie i zagraniczne. W tym sezonie nie zabraknie również nowości. Najbardziej filmowy kanał grupy TVN Discovery Polska to „Po pierwsze kino”.

04.10.2019 | przeczytano: 517 razy
Wonder Woman przejęła konto Multikina na Instagramie

Sieć kin Multikino w związku z premierą filmu „Wonder Woman” przygotowała dla swoich followersów na Instagramie niespodziankę. 29 maja konto przejmuje Wonder Woman, która odwiedzi różne miejsca w Warszawie.

30.05.2017 | przeczytano: 809 razy
„Druga szansa” wraca na plan, premiera jesienią

Ruszyły zdjęcia do drugiego sezonu serialu "Druga szansa" emitowanego w telewizji TVN. W rolę głównej bohaterki produkcji ponownie wcieli się Małgorzata Kożuchowska. Do obsady serialu dołączy Bartłomiej Topa. Nowe odcinki pojawią się na antenie stacji już na początki jesieni.

21.06.2016 | przeczytano: 374 razy
1
Strona 1/1 (artykułów: 8)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764