logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Mark Andy: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 103
Craig & Parsons inwestuje w cyfrową maszynę etykietową Digital Pro 3

Drukarnia etykietowa Craig & Parsons z Folkestown (Wielka Brytania) podjęła niedawno decyzję o zakupie drugiej cyfrowej maszyny drukującej z oferty Mark Andy – Digital Pro 3. To m.in. efekt dynamicznego wzrostu i rekordowych wyników, jakie firma odnotowała w ubiegłym roku.

14.01.2022 | przeczytano: 388 razy
Mark Andy Print Products w nowej siedzibie i z nowym magazynem

Mark Andy Print Products – oddział Mark Andy, zajmujący się dystrybucją części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych (zarówno do maszyn produkowanych przez firmę, jak też jej partnerów biznesowych) -przeniósł się do nowej siedziby w Earth City (stan Missouri). Znajduje się tu m.in. przestronny magazyn wysokiego składowania, zaprojektowany i wybudowany zgodnie z zasadami „lean warehouse”.

16.12.2021 | przeczytano: 396 razy
Mark Andy i kreatywna energia łódzkiej firmy Reganta

Nowe, innowacyjne maszyny w parku sprzętowym, 50 dodatkowych miejsc pracy, dynamiczny rozwój i ekspansja na rynki zagraniczne – to niektóre elementy zmian, jakie odnotowuje w ostatnim czasie łódzka drukarnia Reganta. Wszystkie te działania mają ogromne znaczenie nie tylko dla rozwoju tego przedsiębiorstwa i jego przyszłości, ale – jak podkreśla kierownictwo firmy – są ważne także dla Łodzi i całego regionu. Towarzyszy im firma Mark Andy, której dwie nowe maszyny etykietowe już wkrótce wzbogacą wyposażenie drukarni.

14.12.2021 | przeczytano: 313 razy
Mark Andy i wydarzenia branżowe online skierowane do klientów z Ameryki Południowej

Firma Mark Andy, jako jeden z wiodących producentów maszyn wąskowstęgowych (fleksograficznych i cyfrowych/hybrydowych) angażuje się w liczne wydarzenia branżowe, organizowane w różnych częściach świata. W ostatnim czasie wzięła aktywny udział w dwóch konferencjach online, dedykowanych przedstawicielom branży poligraficznej z Ameryki Łacińskiej: Międzykontynentalnej Konferencji Fleksograficznej 2021 oraz 5. Międzynarodowym Kongresie Poligraficznym. W obu przypadkach firmę reprezentował John Vigna – Sales Manager Mark Andy w regionie Ameryki Łacińskiej, który przedstawił jej rozwiązania, umożliwiające integrację technologii konwencjonalnej (fleksograficznej) i cyfrowej w ramach coraz popularniejszych rozwiązań hybrydowych.

08.12.2021 | przeczytano: 217 razy
Technologia RFID w poligrafii

Choć technologia identyfikacji produktów za pomocą fal radiowych (RFID) jest coraz bardziej obecna w naszym codziennym życiu (jest wykorzystywana przez sklepy spożywcze, odzieżowe, pralnie, hotele, systemy parkingowe i wiele innych) to jeszcze bardziej staje się obecna tam, gdzie jej na co dzień nie widzimy – w logistyce i magazynach – a gdzie odgrywa kluczowe znaczenie, by dany produkt dotarł tam gdzie powinien i na czas. Dlatego producenci etykiet i opakowań powinni bacznie przyglądać się tym narastającym na świecie trendom, by odpowiednio przygotować się do tych zmian. Jeśli zatem kierownictwo drukarni jest przekonane, że technologia RFID w produktach, z myślą o których realizowane są w niej etykiety czy opakowania, nie znajduje obecnie zastosowania, to warto przyjrzeć się uważnie, co dzieje się w obszarze logistyki i magazynowania. Dla niejednej firmy poligraficznej zaskakującym może być fakt, że coraz większa rzesza producentów, w tych właśnie sektorach wdraża technologię RFID. Dzieje się tak, gdyż zapewnia ona wyższą wydajność, eliminuje zbędne koszty i czas. Może więc warto zawczasu pomyśleć o rozwiązaniach, o które już niedługo zapytać może niemal każdy klient?

30.11.2021 | przeczytano: 322 razy
Fano inwestuje w technologię fleksograficzną Mark Andy

We wrześniu br. park sprzętowy drukarni etykietowej FANO został wzbogacony o nową, 13-calową maszynę fleksograficzną Evolution Series E3 firmy Mark Andy. To już kolejne rozwiązanie amerykańskiego producenta zakupione przez to warszawskie przedsiębiorstwo. Maszyna Evolution Series E3, wyposażona m.in. w osiem zespołów drukujących, stację do foliowania na zimno, sztancę oraz suszenie UV, będzie tu wykorzystywana głównie do drukowania wysoko przetworzonych etykiet samoprzylepnych. Tym samym dwie wcześniej zakupione od Mark Andy maszyny Performance Series P5 będą mogły być w większym stopniu dedykowane zadrukowywaniu laminatów saszetkowych i etykiet typu shrink sleeve, których udział w produkcji drukarni systematycznie rośnie.

15.11.2021 | przeczytano: 664 razy
Steve Schulte – wiceprezes firmy Mark Andy z nagrodą „Supplier of the Year”

Steve Schulte, wiceprezes ds. sprzedaży i marketingu w firmie Mark Andy, otrzymał prestiżowe wyróżnienie „Supplier of the Year” („Dostawca Roku”) podczas dorocznego spotkania TLMI (Tag and Labels Manufacturers Institute), jakie odbyło się w ubiegłym miesiącu w Naples na Florydzie. Nagroda jest wyrazem uznania dla Steve’a Schulte za wieloletnią działalność na rynku etykiet i zawieszek (tagów) oraz za jego zaangażowanie w sprawy organizacji.

15.11.2021 | przeczytano: 351 razy
Mark Andy świętuje 75-lecie działalności na rynku etykiet i opakowań

Rok 2021 jest dla Mark Andy bardzo ważny – ta założona w 1946 r. przez Marka Andrewsa Sr. w Missouri (USA) firma obchodzi bowiem 75-lecie działalności. Jej historia zaczęła się od stworzonej wówczas w warsztacie maszyny do drukowania taśm. Obecnie Mark Andy to globalna marka, z dziesiątkami tysięcy zainstalowanych urządzeń na całym świecie, bogatym portfolio maszyn wąskowstęgowych, będąca jednym z liderów w obszarze rozwiązań hybrydowych, uwzględniających zastosowanie technologii konwencjonalnej i cyfrowej w ramach jednego urządzenia.

04.11.2021 | przeczytano: 299 razy
Drukarnia Flex-n-Roll Pro instaluje dwie maszyny Mark Andy

W ostatnim czasie w białoruskiej drukarni Flex-n-Roll PRO z Mińska rozpoczęły pracę dwie zaawansowane maszyny z oferty firmy Mark Andy – Evolution Series E5 i Digital Series HD, znacząco wpływając na potencjał wytwórczy oraz jakość realizowanej tu produkcji.

03.11.2021 | przeczytano: 358 razy

Firma Mark Andy, podejmująca od lat różnego rodzaju działania na rzecz szerzenia wiedzy wśród uczniów i studentów, zaproponowała w tym roku po raz pierwszy staż w swojej firmie. Odbył go – poznając wszystkie obszary działania Mark Andy Poland – jeden ze studentów Zakładu Technologii Poligraficznych Instytutu Mechaniki i Poligrafii Politechniki Warszawskiej.

22.09.2021 | przeczytano: 302 razy
1 2 3
Strona 1/11 (artykułów: 103)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764