logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Mateusz Kusznierewicz: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 9
Kusznierewicz z autorskim programem w Kanale Sportowym

Mateusz Kusznierewicz to nazwisko, którego żadnemu fanowi sportu nie trzeba przedstawiać. Mistrz olimpijski z Atlanty, po osiągnięciu sukcesów sportowych i biznesowych, dostaje od Kanału Sportowego szansę sprawdzenia się w mediach. – W programie „Akademia Mistrzów” nie będę prowadził klasycznych wywiadów, nie jestem przecież dziennikarzem – mówi Kusznierewicz, który zamierza stawiać na dzielenie się z odbiorcami wiedzą. W pierwszym odcinku, który zostanie wyemitowany 27 sierpnia o godz. 20, gościem będzie Sebastian Świderski, najważniejszy człowiek w polskiej siatkówce.

26.08.2022 | Świat mediów | przeczytano: 696 razy
Mateusz Kusznierewicz ambasadorem inwestycji Sol Marina

Dekpol Deweloper podpisał umowę współpracy z Mateuszem Kusznierewiczem. Jeden z najbardziej utytułowanych polskich żeglarzy został Ambasadorem inwestycji Sol Marina realizowanej w Gdańsku Sobieszewie. Sportowca i Spółkę połączyły wspólne wartości. W ramach kampanii „Odkryj nowe możliwości” chcą pokazać Polakom jak wykorzystać potencjał nowej rzeczywistości związanej z pandemią COVID-19 do przewartościowania i poprawy jakości swojego życia. Zawarta dziś umowa obejmuje również wspólne plany biznesowe. Firma Yacht Master by Mateusz Kusznierewicz zajmie się organizacją szkoleń, eventów i regat na terenie inwestycji oraz opieką i serwisem jachtów zacumowanych w Sol Marina.

17.07.2020 | Z rynku | przeczytano: 923 razy
Gdynia Design Days  2017: PodsumowanieZobacz fotorelację

Ponad 20 wystaw, 100 warsztatów i wykładów. 6 000 gości z całej Polski oraz z zagranicy. Festiwal Gdynia Design Days po raz 10. stał się letnią stolicą odpowiedzialnego projektowania. Jak design może wpływać na tworzenie się rozwiązań dla palących problemów współczesnego, zglobalizowanego świata i jak ważną rolę może odgrywać przeszłość w projektach jutra? Między innymi na te pytania organizatorzy i odwiedzający szukali odpowiedzi na tegorocznych wystawach, warsztatach i wykładach.

17.07.2017 | Z rynku | przeczytano: 1009 razy
Nadciąga projektowy Sztorm w Gdyni

30 czerwca już po raz dziesiąty startuje najważniejsze letnie miejsce spotkań branży projektowej - Gdynia Design Days. Jubileuszowa edycja, odbywająca się pod hasłem #sztorm, poświęcona zostanie kreatywnemu niepokojowi, generującemu potrzebę zmian oraz sile sprawczej, po której nic nie zostaje takie samo. W programie ponad 20 inspirujących wystaw, kilkadziesiąt warsztatów i wykładów, spotkania z twórcami i ekspertami, blokitematyczne oraz projekcje filmowe.

01.06.2017 | Z rynku | przeczytano: 762 razy
Piłkarze to nowi celebryci. Na reklamach zarabiają nawet kilka milionów rocznieZobacz wideo

Piłkarze zarabiają nie tylko na boisku. Najlepsi mogą liczyć na kontrakty reklamowe, które rocznie przynoszą im nawet kilka milionów złotych. Dla reklamodawców piłkarze są podwójnie cenni – łączą bowiem cechy celebrytów z pozytywnymi elementami świata sportu. W Polsce największą popularnością wśród reklamodawców cieszy się Robert Lewandowski, który za udział w kampanii otrzymuje od kilkuset tysięcy do ponad 2 mln zł.

01.07.2016 | Wideo | przeczytano: 1119 razy (komentarzy: 4)
konkurs

Program Edukacji Morskiej w Gdańsku jest realizowany od 2010 roku na zlecenie Prezydenta Miasta Gdańska przez Fundację Gdańską. Pomysłodawcą akcji jest Mateusz Kusznierewicz, Ambasador Miasta Gdańska ds. Morskich. Program Edukacji Morskiej w Gdańsku to interdyscyplinarny projekt, który w nowatorski sposób propaguje sport, ekologię i zasady bezpieczeństwa nad wodą i na wodzie, łącząc tradycję i nowoczesność.

01.08.2014 | Techniki, porady, przykłady | przeczytano: 1899 razy

Agencja BCMFD Media Communications po raz piąty rozpoczęła przygotowania do gali wręczenia nagród Herbapol - Esencja Natury. Kolejny raz te wyjątkowe wyróżnienia otrzymają wybitne osobowości, dla których natura jest źródłem inspiracji. Uroczysta gala odbędzie się 7 października br. w Łazienkach Królewskich w Warszawie.

05.09.2013 | Z rynku | przeczytano: 1079 razy
Mateusz Kusznierewicz rekomenduje Wartę

Najbardziej utytułowany polski żeglarz - wielokrotny mistrz świata i złoty medalista olimpijski - Mateusz Kusznierewicz - został ambasadorem ubezpieczeń podróżnych Warty. Żeglarz promował będzie odświeżoną ofertę ubezpieczyciela, która została wzbogacona o wiele ciekawych dla turystów opcji.

24.05.2013 | Z rynku | przeczytano: 576 razy
BC MFD media communications producentem gali wręczenia nagród Herbapolu Lublin

Agencja BC MFD media communications, jak co roku, odpowiadała za relacje z mediami oraz za kompleksową produkcję uroczystej gali, w trakcie której odbyło się wręczenie nagród Herbapol - Esencja Natury 2012. Wyróżnienie otrzymały wybitne osobowości świata nauki, sportu, sztuki oraz mediów. Pomysłodawcą nagród jest firma Herbapol Lublin S.A.

17.10.2012 | Z rynku | przeczytano: 1908 razy
1
Strona 1/1 (artykułów: 9)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764