logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Media Choice: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 22
Wiosenna kampania Jantar: Taka jak ja! #Regeneracja

Jedyne w swoim rodzaju kosmetyki do włosów marki Jantar, opracowane na bazie cennej esencji bursztynowej, od lat podbijają serca Polek, gromadząc rzesze stałych Klientek. Na przełomie marca i kwietnia wystartowała kampania wizerunkowa pod hasłem „Taka jak ja! #Regeneracja” - promująca kultową, regeneracyjną serię do włosów zniszczonych w nowej odsłonie – szampon do włosów, odżywkę-wcierkę oraz serum regenerujące. Jest ona jednocześnie opowieścią o inspirujących i autentycznych kobietach, które stały się twarzami marki. Działania prowadzone będą w mediach społecznościowych, a także obejmą materiały reklamowe w prasie, Internecie oraz billboardy sponsorskie w TV.

23.04.2024 | Z rynku | przeczytano: 338 razy
Jak reklamować organizację w internecie bez dużego budżetu? Poradnik

Widoczność w internecie to dziś „być albo nie być” nie tylko dla podmiotów komercyjnych, ale także dla organizacji pozarządowych, których model finansowania nie pozwala na przeznaczanie dużych budżetów na marketing. Tzw. trzeci sektor nie jest jednak skazany na internetowy niebyt. Przeciwnie, eksperci Grupy Roboczej SEM IAB Polska podpowiadają NGS’om co zrobić, by zwiększyć widoczność w wyszukiwarkach internetowych bez ponoszenia ogromnych nakładów finansowych. Stworzony przez nich poradnik wychodzi naprzeciw specyficznym potrzebom organizacji działających często w warunkach ograniczonych zasobów ludzkich i budżetowych oferując szereg konkretnych wskazówek dotyczących SEM, SEO, analityki, tworzenia treści, a także darmowych i płatnych narzędzi do działań reklamowych w sieci.

29.02.2024 | Nowości wydawnicze | przeczytano: 609 razy
Interaktywne Centrum Schlebiania - Ancymony omawia kampanię Dan Cake

Najnowsza kampania dla marki Dan Cake opiera się na aktywacji konsumenckiej, jaką jest konkurs kreatywny – tworzenie oryginalnych komplementów. Dan Cake nagrodzi najkreatywniejsze pochlebstwa. Za przygotowanie i realizację kampanii odpowiadają Ancymony, Key Story, Media Choice i AMS. 

11.01.2024 | Z rynku | przeczytano: 566 razy
Artykuły z cyklu Portfolio
Centrum Schlebiania w kampanii marki Dan Cake

Trzon komunikacji stanowi aktywacja konsumencka realizowana w formacie kreatywnego konkursu. Zadaniem uczestników jest zakupić Chleb Tostowy Dan Cake pszenny lub pełnoziarnisty, a następnie wymyślić tekst pochlebstwa, którym można uraczyć bliską osobę. Dan Cake nagrodzi najbardziej pomysłowe komplementy atrakcyjnymi sprzętami kuchennymi i gotówką, dając czas na chwilę przyjemności – nie tylko o poranku.

09.01.2024 | Z rynku | przeczytano: 526 razy
Rusza kampania American Sandwich XXL od Dan Cake

Pod hasłem „Kroi się coś większego” marka wprowadza na rynek chleby tostowe wyróżniające się większym, niż standardowo, rozmiarem kromek i opakowań.

27.06.2023 | Z rynku | przeczytano: 417 razy
Codzienne zastosowanie, niecodzienna jakość – kampania Victorinox

Rozpoczęła się kampania marki Victorinox pod hasłem „Mistrz każdej chwili – codzienne zastosowanie, niecodzienna jakość”, promująca bestsellerowe modele scyzoryków, które doskonale sprawdzają się w każdej sytuacji i są w stanie sprostać wszelkim wyzwaniom, z jakimi możemy spotkać się w życiu codziennym ­– niezależnie od tego, czy jesteśmy w drodze do pracy, czy też wyruszamy na wielką przygodę poza domem. Za strategię mediową w kanałach digital oraz obsługę kampanii odpowiedzialny jest dom mediowy Media Choice.

20.06.2023 | Z rynku | przeczytano: 549 razy
Asus Polska z kampanią #Rog4creators dla młodych twórców

Trwa kampania #ROG4Creators realizowana przez polski oddział firmy ASUS. To już 4. odsłona kreatywnej akcji tej marki skierowanej do twórców różnych branż, którzy łączą kreatywność oraz zamiłowanie do gier. Tym razem skierowana jest do animatorów, ilustratorów i grafików. Kampania promowana jest wielokanałowo. Wsparli ją znani ambasadorzy, influencerzy, powstały spoty video, ruszyła kampania mediowa. W jej ramach powstały dwa bezpłatne konkursy, w których do wygrania jest nowoczesny sprzęt, szkolenia i vouchery. Kampania jest wizerunkowa i ma być wkładem marki dla rozwoju młodych i kreatywnych osób z Polski. 

11.08.2022 | Z rynku | przeczytano: 1029 razy
„Aktywny rodzic, aktywne dziecko” - kampania Beraw Kids firmy Purella

„Aktywny rodzic, aktywne dziecko” – to nowa kampania marki BeRAW Kids. Inicjatywa ma promować u dzieci i ich rodziców zdrowy tryb życia oraz sport.  W jej ramach marka organizuje konkurs, w którym do wygrania są m.in. rowery, rolki czy hulajnogi, a do promocji włączyli się także influencerzy. Na potrzeby akcji uruchomiona została nowa strategia komunikacji, a także powstał dedykowany landing page aktywnedziecko.pl. Za strategię, pomysł oraz realizację konceptu odpowiada agencja marketingowa Neon Shake.

18.05.2022 | Z rynku | przeczytano: 1647 razy
Domosonda – kampania, w której liczy się insight

Bezpośredni wgląd w opinie potencjalnych klientów pozwala na pełne zrozumienie ich potrzeb, zachowań oraz preferencji zakupowych. Doskonale wie o tym firma APRO Investment, która uruchomiła akcję pod hasłem DOMOSONDA. Jej celem było zebranie opinii na temat oczekiwanego przez grupę docelową standardu mieszkań i osiedli.

08.02.2022 | Z rynku | przeczytano: 723 razy

Rozpoczęła się rekrutacja do nowego programu stażowego Media Choice. Firma przygotowała dedykowany plan, umożliwiający zdobycie pierwszego doświadczenia w jednej z dwóch ścieżek zawodowych. Płatny staż ma być przygotowaniem do pracy na stanowisku media plannera lub specjalisty ds. SEM&Paid Social.

03.11.2021 | Z rynku | przeczytano: 355 razy
1 2 3
Strona 1/3 (artykułów: 22)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764