logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Mediacom: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 220
Marcin Dorociński polskim ambasadorem marki Kinley

Marcin Dorociński, jeden z najpopularniejszych polskich aktorów, właśnie rozpoczął współpracę z marką Kinley. W ramach najnowszej kampanii reklamowej, realizowanej pod hasłem „Smak, do którego dorastasz”, ambasador celebruje momenty, w których może się zrelaksować. W końcu ciągłą gonitwę, by sprostać oczekiwaniom, jakie niesie życie aktora, warto zastąpić dystansem. Do tego jednak trzeba dorosnąć.

20.07.2021 | przeczytano: 208 razy
Rusza kampania reklamowa Xiaomi

Ruszyła wizerunkowa kampania reklamowa smartfonów Redmi Note 10 5G. Jak przystało na firmę doby internetu, Xiaomi prowadzi swoje działania głownie w kanałach cyfrowych, w tym wciąż młodym w branży marketingowej TikToku. Mocnym punktem kampanii jest strona wizualna – biorą w niej udział influencerzy i influencerki modowe oraz TikTokerki. Możemy spodziewać się zatem świetnych stylizacji, najnowszych trendów w modzie i urodzie oraz nieszablonowych rozwiązań technologicznych.

06.07.2021 | przeczytano: 227 razy
Polak w sieci – nie ufa innym, ale nie potrafi się zabezpieczać

Mimo niskiego zaufania do instytucji publicznych w kontekście dbania o dane użytkowników, Polacy używają prymitywnie słabych haseł i nie dbają o swoją prywatność w sieci. Jakie są przyczyny nieodpowiedzialnego zachowania internautów?

30.06.2021 | przeczytano: 290 razy
Marketing Masterminds: program liderski w branży komunikacji marketingowej

IAA Polska zakończyło rekrutację do programu liderskiego Marketing Masterminds. Kilkuetapowy proces selekcji, przeprowadzony we współpracy z partnerem executive search, firmą Antal, pozwolił wyłonić spośród 119 zgłoszonych kandydatów, 13 najlepszych z najlepszych – przyszłych liderów branży komunikacji marketingowej. Celem programu jest bowiem wskazanie marketingowych talentów i wszechstronne wsparcie ich w dalszym rozwoju.

28.06.2021 | przeczytano: 353 razy
Zestawienie YouTube Ads Leaderboard w maju 2021

W maju zestawienie YouTube Ads Leaderboard zdominowała reklama makaronu Lubella, w której - niczym w hollywoodzkiej produkcji filmowej - pierwsze skrzypce grały… szczęśliwe kury nioski z wolnego wybiegu. Na podium zestawienia znalazła się także reklama elektrycznego Opla Manta GSe. Trzeci wynik należał do klipu reklamującego ceremonię otwarcia UEFA Champions League.

16.06.2021 | przeczytano: 219 razy
Uber wystartował z nową kampanią

Uber wystartował z nową kampanią – promującą aplikację do podróżowania – pod hasłem “Dokąd teraz?”.

14.06.2021 | przeczytano: 290 razy
Studio Snickers i Jürgen Klopp wspierają wydarzenia na boisku

W najbliższych dniach Europą zawładną wielkie piłkarskie emocje. Kibicować sportowym zmaganiom drużyn będą setki tysięcy Polaków –  a razem z nimi marka Snickers.

07.06.2021 | przeczytano: 158 razy
Zestawienie Youtube Ads Leaderboard w lutym, marcu i kwietniu 2021

Liderem lutowego zestawienia YouTube Ads Leaderboard okazała się reklama napoju Kubuś w rapowym stylu. W marcu najlepszy wynik osiągnęło wideo sklepów Castorama, w którym wystąpili popularni YouTuberzy. Kwiecień należał bezsprzecznie do Playa, zaś reklama marki Lay’s pojawiła się we wszystkich zestawieniach. Zapraszamy na przegląd najpopularniejszych reklam na YouTube w lutym, marcu i kwietniu 2021.

01.06.2021 | przeczytano: 261 razy
Mediacom obronił budżet mediowy Łomży

MediaCom Warszawa obronił budżet Łomży (Van Pur). W przetargu na obsługę mediową marki agencja pokonała dwóch konkurentów. Współpraca obejmuje m.in. wsparcie strategiczne oraz planowanie i zakup mediów.

28.05.2021 | przeczytano: 190 razy
Kampania „Z Orbit bez ograniczeń”

Jak może wyglądać nasz pierwszy poranek po zniesieniu wszystkich restrykcji i obostrzeń? Nową starą rzeczywistość przedstawia najnowsza reklama gumy do żucia Orbit, w której ludzie po długich miesiącach lockdownu i odosobnienia znów mogą beztrosko cieszyć się bezpośrednim kontaktem z innymi. Jak głosi początkowy napis reklamy – nastąpi to „w niedalekiej przyszłości”.

21.05.2021 | przeczytano: 416 razy
1 2 3
Strona 1/22 (artykułów: 220)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764