logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Milka: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 75
Milka świętuje 120. lat delikatności i spełnia życzenia polskich konsumentów

W tym roku Milka świętuje 120. lat delikatności. Marka, która od lat inspiruje konsumentów do drobnych gestów czułości i głęboko wierzy, że najlepszą formą celebrowania nie jest dostawanie prezentów, a ich dawanie, zaprasza wszystkich Polaków do wspólnego świętowania. W tym celu zorganizowała wyjątkową loterię, w ramach której miłośnicy słodkości codziennie mogą wygrać 10 tysięcy złotych na zrealizowanie nawet najskrytszych życzeń.

07.06.2021 | przeczytano: 144 razy
Jason Romeyko dołącza do Galerii Sław festiwalu Golden Drum

Założona w 2010 roku Galeria Sław festiwalu Golden Drum jest hołdem dla tych, którzy poprzez swoją karierę zawodową i życie osobiste wywarli znaczący wpływ na branżę kreatywną. To wyselekcjonowane grono liderów, talentów, które od lat inspirują, motywują oraz napędzają jej rozwój.

31.05.2021 | przeczytano: 270 razy
Awans Karoliny Pękalskiej w Big Picture

Karolina Pękalska, z Big Picture związana od 2017 roku, awansuje na stanowisko Senior Consultanta. Łącząc kompetencje PR produktowego, influencer relations oraz obsługi korporacyjnej, będzie kierować komunikacją topowych marek FMCG, a także projektami Panasonic.  

10.05.2021 | przeczytano: 231 razy
Milka z programem „Miłe Wieści” w TVN

9 kwietnia br. rozpoczęła się emisja programu „Miłe wieści”, przygotowanego we współpracy z marką Milka (Mondelez Polska). Audycję można oglądać na antenach stacji TVN, TVN7 oraz TTV. W jej ramach prowadzący – Marcin Prokop i jego pomocnicy pokazują pozytywne wydarzenia, które przywracają wiarę w czułość, bezinteresowność drugiego człowieka. Za koordynację realizacji projektu oraz planowanie i zakup mediów odpowiada Mindshare Polska.

21.04.2021 | przeczytano: 296 razy
Delikatność smakuje lepiej - Milka z nowym wielkanocnym spotem reklamowym

Święta to czas pełen radości, który spędzamy w towarzystwie najbliższych. To, co szczególnie łączy nas w tych chwilach, to kultywowanie świątecznych zwyczajów. Chwile spędzone w rodzinnym gronie stają się magiczne i niezapomniane, nawet jeżeli w trosce o nasze zdrowie pozostajemy w domu. W te święta Milka opowiada wyjątkową historię i zaprasza do udziału w wirtualnej zabawie polegającej na poszukiwaniu świątecznych słodkości. Świąteczna gra Milka stanowi doskonałą okazję do tworzenia rodzinnych wspomnień, dzięki którym delikatność smakować będzie jeszcze lepiej…

23.03.2021 | przeczytano: 313 razy
Milka prezentuje w Zakopanem nietypowy pomnik

Milka, producent czekolady z alpejskiego mleka, w wyjątkowym stylu zbliża się ku końcowi tegorocznego sezonu skoków narciarskich. Po intensywnych miesiącach, podczas których marka zachęcała całą Polskę do tego, aby fani zimowych sportów byli sercem z naszymi, przyszedł czas na wielki finał kampanii, w ramach którego w Zakopanem zaprezentowano wielki pomnik nart z podpisami fanów.

22.03.2021 | przeczytano: 267 razy
Mondelez Polska kolejny rok z rzędu stawia na współpracę z Big Picture

Mondelez Polska po raz kolejny powierzył działania komunikacyjne agencji Big Picture. Współpraca trwa nieprzerwanie od 2015 roku. Zespół agencji odpowiada za działania z obszaru PR korporacyjnego a także projekty dla marek wchodzących w portfolio producenta, m.in. Milki, Oreo i Toblerone.

15.03.2021 | przeczytano: 171 razy
Katarzyna Mauer dołącza do agencji Formup jako Client Partner

Do agencji FormUp dołączyła Katarzyna Mauer. Jako Client Partner jest odpowiedzialna za koordynację pracy 11-osobowego zespołu i relacje z kluczowymi klientami firmy.

03.03.2021 | przeczytano: 236 razy
Paweł Modzelewski stanie na czele Socialyse w Havas

Havas inwestuje w dalszy rozwój kompetencji w obszarze social i content marketingu. W marcu do grona ekspertów marketingu cyfrowego grupy dołączy Paweł Modzelewski obejmując stanowisko Head of Socialyse.

03.03.2021 | przeczytano: 212 razy
Milka z nową kampanią telewizyjną „Delikatność smakuje lepiej”

W styczniu Milka wystartowała z kampanią telewizyjną, realizowaną pod hasłem „Delikatność smakuje lepiej”. Nowy spot reklamowy podkreśla siłę emocji i drobnych gestów wobec drugiego człowieka, wynikających z czułości oraz ludzkiej wrażliwości.

10.02.2021 | przeczytano: 355 razy
1 2 3
Strona 1/8 (artykułów: 75)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764