logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Mindshare: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 382
„Pełna Dobra” – firma Perla Polska ruszyła z kampanią nowego subbrandu

Europejski producent hummusu, Perla Polska, wystartował z kampanią reklamową promującą nowy subbrand. ,,Pełna Dobra” zadebiutowała na rynku wraz z początkiem marca 2023. Kampania obejmuje spoty telewizyjne, reklamę kinową, VOD oraz media społecznościowe marki.

21.03.2023 | przeczytano: 188 razy
T-mobile: rusza kampania promująca ofertę na kartę

Duże paczki gigabajtów w smartfonie i swoboda korzystania z sieci internetowej w każdym miejscu – na to właśnie stawiamy w nowej, uproszczonej wersji oferty T-Mobile na kartę. Wiemy, jak działać, żeby nasi klienci mieli wszystko, czego potrzebują i mogli robić to, co lubią. Już dziś, 1 marca, startuje nowa kampania reklamowa promująca kolejną odsłonę oferty na kartę i promocji 1200 GB ekstra przez rok.

03.03.2023 | przeczytano: 293 razy
Ludmiła Lib przechodzi z Mindshare do Httpool

Ludmiła Lib dołączyła do zespołu Httpool, obejmując stanowisko SMB Lead Researcher w globalnych strukturach tej firmy. Ostatnio pracowała w Mindshare Polska, jako Research Manager. Httpool jest największym na świecie globalnym partnerem reklamowym czołowych platform social mediowych, takich jak m.in.: Twitter, TikTok, Facebook, Spotify, Snapchat, Warner Music, Reddit czy Brainly.

08.02.2023 | przeczytano: 356 razy
Essencemediacom formalnie rozpoczyna działalność

EssenceMediacom – najmłodsza i największa agencja GroupM – formalnie rozpoczyna dziś działalność. Jej ambicją jest tworzenie przełomowych rozwiązań marketingowych dla obsługiwanych klientów, poprzez wychodzenie poza utarte schematy w zakresie mediów, kreacji, innowacji i analityki.

01.02.2023 | przeczytano: 199 razy
#Lepiejbezsmogu – Isover rozpoczyna rok kampanią edukacyjną

Kampania ISOVER „Ocieplaj dom, a nie klimat” skupia się na termomodernizacji i płynących z niej korzyściach w postaci zabezpieczenia domów przed kosztowną utratą ciepła, a także ograniczeniu emisji dwutlenku węgla do atmosfery. Za przygotowanie kampanii odpowiada Mindshare Polska, a kreacje na jej potrzeby stworzyła agencja Advertiva.

18.01.2023 | przeczytano: 310 razy

Mindshare, agencja mediowa współtworząca GroupM włącza w swój park narzędziowy nową odsłonę globalnej platformy danych Audience Origin, opracowanej w celu głębszego, wielopłaszczyznowego zrozumienia konsumentów, ich wyborów i motywacji. Dane aktualizowane są co kwartał na próbie 1 mln respondentów z 74 krajów i stanowią istotne wsparcie w planowaniu komunikacji marketingowej klientów Mindshare.

03.01.2023 | przeczytano: 396 razy

Trwająca świąteczna kampania Milka obejmuje szereg działań - zbiórkę charytatywną wspieraną przez influencerów, wydanie specjalne Milionerów w telewizji TVN oraz product placement kalendarza adwentowego wielkoformatowych rozmiarów na planie filmu “Listy do M.”. Zimowa aktywacja marki obudowana jest również komunikacją w TV oraz digitalu. Za planowanie i zakup mediów, a także działania niestandardowe odpowiada agencja mediowa Mindshare.

21.12.2022 | przeczytano: 235 razy
Knorr w nowej kampanii produktów Fix Chrupiący Kurczak od Mullenlowe Warsaw

Ruszyła kampania nowości z kategorii Knorr Fix (Unilever SA) do dań z kurczakiem, autorstwa agencji MullenLowe Warsaw. Informuje o wejściu na rynek panierki do kurczaka w trzech wariantach smakowych oraz konsekwentnie edukuje - Jedz to, co dobre.

14.12.2022 | przeczytano: 497 razy
Podkreślanie różnorodności i inkluzywności w mediach ważne dla ponad połowy Polaków

Badanie dotyczące różnorodności i inkluzywności, przeprowadzone przez Mindshare Polska pokazuje, że nawiązywanie do tej tematyki w mediach i kulturze jest ważne dla 59 proc. Polaków. Co trzeci badany przyznaje, że promowanie takich postaw w działaniach marketingowych pozytywnie wpływa na to jak postrzega on marki wykorzystujące tę tematykę w swojej komunikacji.

13.12.2022 | przeczytano: 247 razy (komentarzy: 6)
Veovee wzmacnia client service

Do zespołu client service Veovee, butikowej agencji digitalowej, dołączyły dwie osoby - Hubert Skubij jako Senior Account Manager oraz Jolanta Kozak na stanowisku Account Manager. Oboje będą odpowiadać za prowadzenie projektów z obszaru mobile marketingu dla domów mediowych.

30.11.2022 | przeczytano: 368 razy
1 2 3
Strona 1/39 (artykułów: 382)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764