logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Mindshare: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 291

3 grudnia br. o godz. 20:55 na antenie TVN zostanie wyemitowany specjalny, mikołajkowy odcinek popularnego programu Milionerzy, przygotowany we współpracy z marką Milka (Mondelez Polska). Jego gośćmi będą prezenterzy znani z porannego pasma stacji Dzień Dobry TVN - Anna Kalczyńska, Paulina Krupińska, Damian Michałowski i Andrzej Sołtysik. Sponsorowana przez Milkę wygrana w programie zostanie w całości przekazana na działalność charytatywną Fundacji TVN. Akcja jest elementem świątecznej kampanii marki pod hasłem „Obdaruj tych, którzy dzielą się sercem”. Za zaplanowanie i zakup mediów oraz kompleksową realizację projektu dotyczącego programu Milionerzy odpowiada Mindshare Polska.

02.12.2020 | przeczytano: 125 razy
IAB Polska prezentuje #Throwbacksforumiab2020

Minął ponad miesiąc odkąd spotkaliśmy się wirtualnie podczas najbardziej inspirującej konferencji marketingowej Forum IAB 2020. W tym roku szukaliśmy odpowiedzi na pytanie jaką wartość ma zaufanie w czasach kryzysu. Prelegenci jak zwykle stanęli na wysokości zadania i przygotowali wspaniałe wystąpienia podchodząc do tematu konferencji z różnych perspektyw.

20.11.2020 | przeczytano: 264 razy
Spicy Mobile publikuje raport „We are connected”

Tegoroczny raport Spicy Mobile jest już dostępny. Publikacja, przygotowana pod hasłem „We are connected”, stanowi odpowiedź na pytania o pozycję mobile’a na rynku mediów i w strategiach biznesowych firm.

19.11.2020 | przeczytano: 262 razy
Wspieramy magię świąt – kampania z Robertem Lewandowskim

Święta zbliżają się wielkimi krokami, dlatego nie ustajemy w wysiłkach, by sprawić, aby ten wyjątkowy okres, również w 2020 roku, pozostał niepowtarzalnym czasem. W startującej 13 listopada kampanii z naszym ambasadorem Robertem Lewandowskim pokazujemy, że dzięki technologiom jest to możliwe, a radość i magię świąt uda się nam odnaleźć również podczas tegorocznej Gwiazdki.

13.11.2020 | przeczytano: 385 razy
Grupa Open Mobi wzmacnia dział sprzedaży i rozszerza ofertę

Do działu sprzedaży Grupy Open Mobi dołączyły dwie nowe osoby, dwóch handlowców awansowało. Martyna Sikora zajmuje się ofertą content marketingową dla branży farmaceutycznej,  Dominika Jurek – dla branży motoryzacyjnej. Joanna Urbaniak oraz Dominika Piwowarczyk odpowiadają za współpracę z domami mediowymi.

05.11.2020 | przeczytano: 299 razy

GroupM Germany oraz Meetrics, firma zajmująca się pomiarami i analizami efektywności kampanii reklamowych online, rozpoczęły wspólny projekt. Jego efektem jest unikalna w skali globalnej nowa na rynku usługa o nazwie AdRefresh – pomiar odświeżania reklam online. Usługa, równolegle z rynkiem niemieckim, jest też od teraz dostępna w Polsce.

03.11.2020 | przeczytano: 267 razy
Rafał Wasyluk w jury The Extraordinary Awards

Rafał Wasyluk, head of EMEA Commerce Centre of Excellence w VMLY&R Poland, zasiadł w jury The Extraordinary Awards - nowego konkursu organizowanego przez holding WPP.

23.10.2020 | przeczytano: 355 razy
Paneliści odpowiadają na pytania uczestników wirtualnej premiery Leksykonu

W związku z wydaniem publikacji “Leksykon: Pomiar efektywności komunikacji cyfrowej” zaprosiliśmy ekspertów ją współtworzących do panelu, który odbył się 14 października na żywo, na Stronie IAB Polska na Facebooku. W trakcie panelu widzowie zadali szereg pytań, na które o odpowiedzi poprosiliśmy ekspertów.

23.10.2020 | przeczytano: 601 razy
Julia Ożyjiwska przechodzi z Reprise Media do Kamikaze

Zespół agencji Kamikaze wzmocniła Julia Ożyjiwska. Przechodzi z agencji Reprise Media Poland, gdzie pracowała jako SEM Coordinator. W Kamikaze obejmuje stanowisko Paid Media Lead i będzie zarządzać teamem mediowym agencji. To drugi ważny dla agencji transfer w ostatnich tygodniach, mający miejsce równocześnie z przejściem Krzysztofa Flisa z Golden Submarine do warszawskiego zespołu Kamikaze.

22.10.2020 | przeczytano: 380 razy
Kampania reklamowa szkieł progresywnych Varilux

Essilor Polonia wystartowała z kampanią reklamową szkieł progresywnych Varilux. Jak zadbać o wzrok informuje w niej Danuta Stenka – ambasadorka marki.

15.10.2020 | przeczytano: 245 razy
1 2 3
Strona 1/30 (artykułów: 291)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764