logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

MullenLowe: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 181
Mullenlowe Warsaw dla Canesten Plus na 6 europejskich rynkach

Trwa kampania reklamowa produktu o nazwie CanestenPlus firmy Bayer. Działania realizowane są na Węgrzech, Słowacji, Słowenii, Chorwacji, Serbii, Bośni i Hercegowinie. Kampanię przygotowała agencja MullenLowe Warsaw.

26.02.2024 | przeczytano: 168 razy
Artykuły z cyklu Portfolio
Maybelline New York w kampanii od MullenLowe Warsaw

„Kliknij po efekt rozświetlenia” pod takim hasłem prowadzona jest kampania launchująca nową bazę rozświetlającą 4w1 Instant Perfector Glow marki Maybelline New York (L’Oréal Polska). Za warstwę kreatywną odpowiada agencja MullenLowe Warsaw.

22.02.2024 | przeczytano: 393 razy
Artykuły z cyklu Portfolio
Aspirin C z nagrodą w konkursie Remarkable for Bayer Awards 2023

Digitalowa kampania reklamowa produktu Aspirin C, do której agencja MullenLowe Warsaw przygotowała strategię i kreację, otrzymała nagrodę w międzynarodowym konkursie Remarkable for Bayer Awards 2023 w kategorii Precision Marketing Campaign & Activaction.

21.02.2024 | przeczytano: 569 razy
Mullenlowe Warsaw rozszerzyła współpracę z L’Oréal

Agencja MullenLowe Warsaw wygrała przetarg na prowadzenie siedmiu serwisów internetowych marek dywizji CPD HUB L’Oréal Polska i Kraje Bałtyckie. Dotychczas MullenLowe odpowiadała za trzy z nich.

08.02.2024 | przeczytano: 395 razy
Mullenlowe Warsaw z kampanią dla marki Velvet

Agencja MullenLowe Warsaw przygotowała nową kampanię dla marki Velvet

27.01.2024 | przeczytano: 291 razy
Artykuły z cyklu Portfolio
Mullenlowe Warsaw wzmocniła zespół obsługi klienta

MullenLowe Warsaw powiększyła zespół w dziale client service o nowe osoby. Do agencji wróciła Agnieszka Krynicka, obejmując stanowisko account director. Zatrudniona Paulina Grys, wspiera koordynację projektów digital. 

18.01.2024 | przeczytano: 444 razy
Świąteczna kampania Provident

Wystartowała świąteczna odsłona kampanii Provident Polska pod hasłem „Mam czas”. Najnowsza reklama podkreśla, że najcenniejszym prezentem, który możemy podarować bliskim, jest wspólnie spędzony czas. Jak pokazuje historia bohaterów spotu, osiągnięcie tego celu jest możliwe także w ferworze świątecznych przygotowań. Potrzebna jest tylko niewielka pomoc.

15.12.2023 | przeczytano: 521 razy
Proxi.cloud wzmacnia zespół sprzedażowy

Marcin Wójtowicz został Business Development Managerem w firmie technologicznej Proxi.cloud, będącej liderem w targetowaniu i realizacji kampanii drive to store. Ma budować na rynku świadomość oferowanych produktów i sprzedawać je domom mediowym oraz klientom bezpośrednim. Zarząd docenił jego wieloletnie doświadczenie, zdobyte w agencjach mediowych, mediach, a także sieciach reklamy online. I podkreśla, że w poprzednich miejscach pracy Wójtowicz cieszył się dużym uznaniem klientów. Dlatego właśnie został wybrany do utrzymywania dobrych relacji z usługobiorcami Proxi.cloud i pozyskiwania nowych kontaktów. Wesprze też zespół w poszerzaniu oferty produktowej, by jak najlepiej odpowiadała na bieżące potrzeby i oczekiwania rynku.

20.11.2023 | przeczytano: 284 razy
„Mam czas” – kampania pożyczki Provident

Ruszyła kolejna odsłona kampanii Provident Polska pod hasłem „Mam czas”. W najnowszej reklamie firma zachęca swoich klientów do podarowania najbliższym tego, co mają najcenniejsze – swojego czasu. Provident wychodzi naprzeciw potrzebom Polaków i oferuje atrakcyjny produkt pożyczkowy, dzięki któremu wspólnie mogą realizować swoje plany i marzenia.

13.11.2023 | przeczytano: 397 razy

W tegorocznej edycji konkursu Effie Awards Poland, ING Bank Śląski otrzymał aż cztery statuetki – dwie nagrody w kategorii „Brand experience” oraz po jednej w kategoriach „Finance & Insurance” i „Gaming”. Bank znalazł się także na podium najlepszych reklamodawców tego roku.

12.11.2023 | przeczytano: 467 razy
1 2 3
Strona 1/19 (artykułów: 181)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764