logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

NEPI Rockcastle: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 15
NEPI Rockcastle z nagrodami w konkursie PRCH Retail Awards

Wśród aż 10 nominowanych projektów, które znalazły się w finale konkursu Polskiej Rady Centrów Handlowych, NEPI Rockcastle zdobyło 3 statuetki, w tym złoto w prestiżowej kategorii Kampania Wizerunkowa Roku za projekt FIU! FIU! Made in Bonarka oraz dwie srebrne nagrody za: Strategię i działania ESG oraz w kategorii Kampania Internetowa Roku za kampanię wizerunkową FIU! FIU! Made in Bonarka.

17.11.2023 | przeczytano: 458 razy
Śmiecioodpowiedzialne Forum Gdańsk

9 listopada, w godzinach 11:00 – 19:00, w Forum Gdańsk odbędzie się akcja „Śmiecioodpowiedzialni”. Poprzez angażujące działania edukacyjne oraz wystawy, uczestnicy będą mogli poznać zasady segregacji, w szczególności odpadów, które mogą wydawać się problematyczne. Osoby zainteresowane udziałem w akcji będą również mogły sprawdzić swoją wiedzę w zabawach i quizach z nagrodami, ćwicząc przy tym właściwe nawyki. Akcji towarzyszy zbiórka małych elektroodpadów. Za oddanie przedmiotu pierwsze sto osób otrzyma sadzonkę wrzosu oraz „ekobombę” ogrodnika do stworzenia własnej łąki kwietnej.

08.11.2023 | przeczytano: 335 razy
Kampania promująca segregację odpadów w galeriach NEPI Rockcastle

O segregacji odpadów mówi się od lat, ale wciąż jest to duży problem. Wątpliwości nie tylko budzi to, co i gdzie powinno być wyrzucone, lecz także to, co dzieje się ze śmieciami po ich odbiorze. Brakuje odpowiednich oznaczeń, wciąż pojawia się wiele błędów w komunikacji dotyczącej właściwej segregacji. Dlatego też 5 października, NEPI Rockcastle rozpoczyna cykl angażujących działań oraz pokazów edukacyjnych pod hasłem „Śmiecioodpowiedzialni” zorganizowanych we współpracy z lokalnymi zakładami i firmami odpowiedzialnymi za gospodarowanie odpadami. Akcja obejmuje 14 galerii handlowych w całej Polsce.

05.10.2023 | przeczytano: 312 razy
Upcykling w galeriach handlowych

Upcykling, czyli idea ponownego przetwarzania odpadów, z których powstają produkty o wyższej wartości, będzie motywem przewodnim jesiennej akcji w centrach NEPI Rockcastle. Już 15 września rusza cykl ekologicznych warsztatów, podczas których klienci wezmą udział w szyciu toreb shopperek z banerów reklamowych NEPI Rockcastle. Celem inicjatywy, która obejmie 14 galerii NEPI Rockcastle w całej Polsce jest edukacja i inspiracja klientów do proekologicznych zachowań.

22.09.2023 | przeczytano: 438 razy
Jesienna kampania z okazji nowych kolekcji w Galerii Tomaszów

Letnie dni powoli dobiegają końca, zatem najwyższy czas, aby przygotować się na nowy sezon i zacząć kompletować garderobę na nadchodzące miesiące. Z tej okazji w Galerii Tomaszów rusza nowa, jesienna odsłona kampanii wizerunkowej z udziałem pracowników centrum. Nadejście jesiennych kolekcji ogłaszają Kamila z salonu Diverse i Kuba z lokalu Prawdziwe Lody, którzy zostali twarzami oraz ambasadorami tej edycji.

11.09.2023 | przeczytano: 322 razy
Martes Sport w nowej odsłonie w Focus Mall w Piotrkowie

Sklep Martes Sport w Focus Mall w Piotrkowie Trybunalskim, marki znanej wszystkim, którzy lubią spędzać czas aktywnie, przeszedł gruntowne prace modernizacyjne i otworzył się w nowym, zapewniającym wysoki komfort zakupów, koncepcie. Nowa powierzchnia salonu to ponad 1 000 m². Funkcjonalna i tematyczna organizacja działów w sklepie pozwala na łatwe poruszanie się po obiekcie oraz szybkie zlokalizowanie poszukiwanych artykułów.

12.07.2023 | przeczytano: 855 razy
Dawid Ogrodnik jako Brand Hero Bonarki

Emocje i doświadczenia zakupowe opakowane w wyjątkowe produkty testowane na najbardziej wymagających klientach i sygnowane osobowością Dawida Ogrodnika - nowego ambasadora marki to elementy nowej, długofalowej kampanii wizerunkowej Centrum Handlowego Bonarka. Głównym motywem nowego wizerunku są emocje. Jak wpływają one na codzienne wybory konsumentów, kiedy i kto kieruje się emocjami w życiu? Kolejne odsłony kampanii będą miały swój „firmowy” produkt – made in Bonarka.

01.03.2023 | przeczytano: 1725 razy
AMS i Citiesai rozszerzają program badań z użyciem sztucznej inteligencji

Po sukcesie pilotażowego wdrożenia przyszedł czas na rozwinięcie przełomowej metodologii badawczej. AMS przeprowadził pomiar ruchu wokół nośników indoorowych w czterech kolejnych galeriach handlowych, wykorzystując innowacyjne rozwiązania autorstwa CitiesAI.

27.01.2023 | przeczytano: 709 razy
Interaktywny magazyn Bonarki w nowej odsłonie

Multimedialna promocja oferty najemców oraz oryginalne połączenie gier online z aplikacja mobilną sprawiają, że cyfrowe wydanie „Bonarki” angażuje i buduje szeroki zasięg wśród klientów i potencjalnych klientów galerii. Interaktywność magazynu została nagrodzona w najnowszej edycji konkursu Power of Content Marketing w kategorii „Magazyn elektroniczny dla klientów”. Najnowsze, zimowe wydanie cyfrowego magazynu „Bonarki” już dostępne. Jego twarzą niezmiennie pozostaje Małgorzata Kożuchowska.

07.12.2021 | przeczytano: 1303 razy
Znamy laureatów konkursu Power of Content Marketing Awards 2021

Już po raz trzynasty zostały wręczone nagrody w konkursie Power of Content Marketing Awards za najlepsze strategie oraz działania contentmarketingowe, realizowane zarówno w formie print, jak i digital. 15 października podczas gali online organizowanej przez Stowarzyszenie Content Marketing Polska, poznaliśmy nagrodzone projekty.

21.10.2021 | przeczytano: 1266 razy
1 2
Strona 1/2 (artykułów: 15)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764