logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

NETskaner: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 3
Kampania Panoramy Firm na ulicach polskich miast

Eniro Polska, właściciel wyszukiwarki Panorama Firm, rozpoczęła nową kampanię reklamową. Firma promuje ofertę marketingu internetowego dla małych i średnich przedsiębiorstw. Kampania prowadzona jest pod hasłem „Czy Twoja firma chce rosnąć w Internecie?”. Będzie można ją zobaczyć zarówno na billboardach w największych polskich miastach, jak również w wybranych kinach i w sieci.

27.02.2018 | przeczytano: 522 razy
Eniro Polska wyłącznym partnerem Yext dla małych i średnich firm w Polsce

Eniro Polska, właściciel lokalnej wyszukiwarki PanoramaFirm.pl i wiodący dostawca marketingu internetowego rozpoczął współpracę z amerykańską firmą Yext, liderem w zarządzaniu wiedzą cyfrową (tzw. „digital knowledge management”). Połączenie technologii wypracowanej przez Yext z wieloletnim doświadczeniem Eniro w dostarczaniu rozwiązań  dla małych i średnich firm pozwoli przedsiębiorcom skutecznie kontaktować się z klientami, aby zwiększyć znajomość marki, liczbę kontaktów biznesowych oraz sprzedaż. Globalnymi klientami Yext są m. in.: Marriott, T-Mobile i McDonald‘s. Eniro Polska jest wyłącznym partnerem Yext w obsłudze małych i średnich firm w Polsce.

11.10.2017 | przeczytano: 667 razy
Netskaner - narzędzie do zarządzania obecnością firmy w Internecie

Z myślą o firmach, którym zależy na spójnym wizerunku i widoczności w sieci, Eniro Polska uruchamia unikalne na polskim rynku narzędzie - NETskaner. Usługa umożliwia zarządzanie danymi każdej lokalizacji firmy w Internecie i szerokie dotarcie do potencjalnych klientów.

31.07.2017 | przeczytano: 5343 razy
1
Strona 1/1 (artykułów: 3)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764