logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Nałęczowianka: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 18
In-Store Media Polska: Rebranding marki Nałęczowianka w sieci Carrefour

Firma in-Store Media Polska zrealizowała kompleksowy projekt rebrandingu dla marki Nałęczowianka w sieci Carrefour. Akcja objęła bramy, naklejki dywanowe, bramki wejściowe, stoppery oraz wózki konsumenckie. Dzięki nowej identyfikacji wizualnej marka Nałęczowianka jeszcze bardziej wyróżnia się na półce.

25.04.2019 | przeczytano: 960 razy
Kampania Nałęczowianki z odświeżonym wizerunkiem

Nowoczesność zakorzeniona w tradycji – oto nowy, odświeżony wizerunek wody mineralnej Nałęczowianka. Rebrandingowi towarzyszy ogólnopolska kampania reklamowa.

18.02.2019 | przeczytano: 559 razy
Nowy dyrektor kreatywny w Czteryczwarte Brand Design

W związku z dynamicznym rozwojem agencji, Piotr Kania objął stanowisko dyrektora kreatywnego działu Brand Identity w Czteryczwarte Brand Design.

02.01.2018 | przeczytano: 827 razy
Kiedy Ci się marzy efektywna promocja sprzedaży…

Promocja sprzedaży to niezwykle istotny element działań marketingowych. Może nie tylko dostarczyć szybkich i mierzalnych wyników, ale również długofalowo wzmocnić świadomość oraz pozycję marki. Jest tylko jeden warunek – musi emocjonalnie zaangażować konsumenta. Tym sposobem wpłyniemy na lojalność wobec produktu i trwale zwiększymy udziały w rynku.

20.06.2017 | przeczytano: 608 razy
Nałęczowianka rusza z nową kampanią

Nałęczowianka uczestniczy w świętowaniu wyjątkowego wydarzenia. Dokładnie 200 lat temu profesor Celiński po raz pierwszy zbadał właściwości wody z nałęczowskiego źródła. Z tej okazji dzięki filmowi w technologii VR 360° oraz eventom w stylu retro, marka w swojej nowej kampanii zabiera Polki i Polaków w witalną podróż w czasie do znanego uzdrowiska. Akcja komunikowana będzie w TV, Internecie, na outdorze oraz kanałach społecznościowych. Główne działania promocyjne zaplanowano do końca sierpnia.

12.06.2017 | przeczytano: 712 razy
Nałęczowianka dodaje gazu z Albedo Marketing

Już po raz kolejny agencja marketingu zintegrowanego, Albedo Marketing, wdraża akcję promocyjną dla Nestlé Waters. Wykorzystując wielokanałową komunikację oraz loterię, jako narzędzie dodatkowej aktywizacji konsumentów, organizatorzy zachęcają do picia wody delikatnie gazowanej i gazowanej marki Nałęczowianka.

05.06.2017 | przeczytano: 714 razy
Zrób to Nał! – kampania marki Nałęczowianka

Z Nałęczowianką nie odkładasz aktywności i treningów na później, realizujesz je od razu. W swojej jesienno-zimowej kampanii marka ponownie napędza Polaków do działania.

19.10.2016 | przeczytano: 1638 razy
Wyskocz z kapci: Witalna kampania Nałęczowianki

Nałęczowianka wystartowała z drugą odsłoną akcji „Wyskocz z kapci”. Marka ponownie odkrywa zalety aktywnego stylu życia i zachęca Polaków do znalezienia swojej drogi do witalności. Komunikacja prowadzona jest w TV, prasie, Internecie oraz w kanałach społecznościowych. W ramach towarzyszącej akcji loterii promocyjnej, uczestnicy mają szansę wgrania butów New Balance oraz możliwości spędzenie aktywnego dnia z gwiazdą. Kampania potrwa do 30 czerwca br.

26.04.2016 | przeczytano: 1824 razy
Witalna kampania noworoczna Nałęczowianki

Startuje zimowa akcja Nałęczowianki Witalnego Nowego Roku”, w ramach której realizowany jest konkurs oraz cykl eventów w 4 miastach Polski. Marka inspiruje w ten sposób konsumentów do składania bliskim mobilizujących do aktywności życzeń, a jednocześnie pomaga w ich realizacji. Akcja komunikowana jest w TV, Internecie, kanałach społecznościowych oraz poprzez materiały POS. Jako pierwsza udział w zimowej zabawie wzięła aktorka, Katarzyna Bujakiewicz.

11.01.2016 | przeczytano: 375 razy
Wyskocz z kapci: Nałęczowianka w nowej kampaniiZobacz wideo

Pod hasłem „Wyskocz z kapci” wystartowała nowa kampania marki Nałęczowianka. Celem akcji jest zachęcenie Polaków do codziennej aktywności i witalnego stylu życia. Kampania będzie prowadzona w prasie, TV, Internecie oraz w kanałach społecznościowych.  W ramach towarzyszącej kampanii loterii promocyjnej, zwycięzcy po przesłaniu do organizatora domowych kapci, otrzymają zestaw aktywujący do działania – buty New Balance oraz stylowy t-shirt ze zdjęciem własnych kapci. 

23.09.2015 | przeczytano: 2427 razy
1 2
Strona 1/2 (artykułów: 18)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764