logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Nationale-Nederlanden: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 72
Esperienza umacnia kompetencje w zakresie AI & Marketing Automation

Agencja Esperienza Creative Technology umacnia kompetencje w zakresie AI & Marketing Automation. Za produkcję autorskich systemów, pozwalających tworzyć rozwiązania dopasowane do potrzeb marek, odpowiada Kamil Siekierzyński AI & Automation Manager. Doświadczonym zespołem specjalistów Social Media kieruje zaś Katarzyna Pietraczyk-Myśliwy.

14.02.2024 | Z rynku | przeczytano: 764 razy
Mosznowładcy już po raz dziesiąty zapuszczają wąsy

Dwa wysokiej klasy ultrasonografy, setki testów markerów nowotworowych i kolejka panów czekających na badanie w galerii handlowej – tak wyglądają spotkania z Mosznowładcami, akcją społeczną, której celem jest zapewnianie całkowicie bezpłatnych i bezbolesnych badań dla mężczyzn. W ciągu jednego dnia udaje się przebadać nawet 700 osób, a wszystko to, jak mówią organizatorzy – dla jaj.

14.11.2023 | Z rynku | przeczytano: 357 razy
Stańczyk w kampanii Dnia na U

Dzień na U to święto każdej i każdego z nas. To wybrany dzień w roku, który rezerwujemy na potwierdzenie naszego zdrowia. Profilaktyczne badania powinny wejść w nawyk tak samo, jak regularne wizyty u kosmetyczki czy treningi na siłowni. Aż 67% Polaków deklaruje, że to ich własna motywacja decyduje o tym, że chcą prowadzić zdrowszy styl życia. Zacznijmy od wykonywania profilaktycznych badań regularnie, raz w roku.

08.11.2023 | Z rynku | przeczytano: 597 razy
Zdrowie jako najważniejsza subskrypcja – kampania Nationale-Nederlanden

1 na 20 dorosłych Polaków1 usłyszało diagnozę nowotworu. Chorych systematycznie przybywa, a według szacunków Narodowej Strategii Onkologicznej2, między 2020 a 2025 rokiem zachorowania mogą wzrosnąć nawet o 15 proc. Dlatego Nationale-Nederlanden konsekwentnie kontynuuje działania, które mają skłonić Polaków do refleksji nad zabezpieczeniem finansowym na wypadek nowotworu. Z tego względu do 12 listopada w telewizji będą emitowane spoty reklamowe ubezpieczyciela, zaś działania contentowe oraz aktywność w mediach społecznościowych potrwają do 30 listopada. Całość poprzedza sonda „Co subskrybujesz co miesiąc?” zrealizowana wspólnie z redakcją Onet.

19.10.2023 | Z rynku | przeczytano: 471 razy
Znamy Jury konkursu Złote Spinacze 2023

Przewodniczącą Jury 21. edycji Złotych Spinaczy została Marta Jóźwiak, Dyrektorka ds. Komunikacji w Europie Środkowo-Wschodniej, Google. Przewodniczącymi poszczególnych grup jurorskich są: Aleksandra Chalimoniuk (OTCF), Anita Ryng (IKEA Retail), Alicja Wysocka-Świtała (Clue PR), Maciej Lasoń (Unilever), Arkadiusz Mierzwa (Jeronimo Martins Polska) oraz Grzegorz Szczepański (Hill+Knowlton Strategies Poland).

21.08.2023 | Z rynku | przeczytano: 983 razy

Jak wynika z badania Klubu Dyrektorek i Dyrektorów PR (KDPR) - działającego przy Związku Firm Public Relations - zrealizowanego we współpracy z Kantar Polska, w ocenie menedżerów HR oraz dyrektorów odpowiedzialnych za kluczowe zespoły i/lub obszary zarządzania z czołowych polskich firm, wynika, że zatrudnieni oczekują przede wszystkim zapewnienia work-life balance (97 proc.) oraz możliwości wyboru między pracą zdalną a stacjonarną (94 proc.). Kluczową zmianą zauważoną przez pracodawców wśród pracowników po pandemii, jest większa gotowość do zmiany pracy oraz wyższe wymagania płacowe.

19.06.2023 | Z rynku | przeczytano: 465 razy
Nationale-Nederlanden z kampanią promującą ubezpieczenie na wypadek nowotworu

Skala występowania nowotworów w Polsce to problem nie tylko zdrowotny, ale także społeczny. Szacuje się, że obecnie ponad 1,17 mln Polaków mierzy się z tą chorobą. Mając na uwadze te zatrważające statystyki, Nationale-Nederlanden wystartowało z nową kampanią, która ma skłonić Polaków do podjęcia działań z zakresu profilaktyki finansowej. Ubezpieczyciel będzie prowadził działania promocyjne od 8 maja w telewizji, Internecie i social mediach. Kampania w telewizji, obejmująca spoty, potrwa do 28 maja, natomiast aktywności w digitalu będą kontynuowane do 18 czerwca.

09.05.2023 | Z rynku | przeczytano: 659 razy

8 maja w Instytucie Marki Online i Komunikacji należącym do Joanny Ceplin (autorki bestsellerowej książki „Uwierz w swoją markę online i rozwijaj swój biznes”) startuje nowy program rozwojowy “PR na nowe czasy”, którego opiekunką merytoryczną jest Barbara Krysztofczyk, była szefowa PR-u m.in. Anny Lewandowskiej i Szymona Hołowni. Wśród wykładowców najbardziej znane postacie polskiej branży PR.

25.04.2023 | Z rynku | przeczytano: 472 razy
Nationale-Nederlanden rusza z nową kampania rekrutacyjno-wizerunkową

Dla tych, którzy chcą WIĘCEJ – pod tym hasłem Nationale-Nederlanden rozpoczęło nową kampanię skierowaną do osób zainteresowanych współpracą na stanowisku doradcy ubezpieczeniowego. Firma planuje w ten sposób dotrzeć do osób, które chcą zdobywać doświadczenie i rozwijać się w tej branży. Ambasadorami akcji zostali doradcy związani z Nationale-Nederlanden. W ramach kampanii ubezpieczyciel przewidział m.in. działania w swoich kanałach społecznościowych oraz na przygotowanym na jej potrzeby landing page.

03.11.2022 | Z rynku | przeczytano: 715 razy
Nationale-Nederlanden rusza z kampanią „O to, co ważne, pytamy wprost”

Nowotwory złośliwe są drugą, najczęstszą przyczyną zgonów w Polsce. Te alarmujące dane stały się jednym z pretekstów do stworzenia przez Nationale-Nederlanden nowej kampanii, która ma zachęcić Polaków do refleksji nad ich bezpieczeństwem finansowym na wypadek choroby. W serii filmów marka zadaje przewrotne pytania, która skłaniają do myślenia i motywują do działania. Ubezpieczyciel będzie prowadził działania promocyjne przez 6 tygodni, od 17 października. Kampania obejmie spoty w telewizji i Internecie, a także działania contentowe oraz aktywność w mediach społecznościowych.

17.10.2022 | Z rynku | przeczytano: 364 razy
1 2 3
Strona 1/8 (artykułów: 72)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764