logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Nestlé Waters: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 14
Perrier prezentuje swoją pierwszą na świecie butelkę z plastiku z recyklingu enzymatycznego

Francuska marka gazowanej naturalnej wody mineralnej PERRIER zaprezentowała swoją pierwszą butelkę wykonaną w 100% z przetworzonego tworzywa PET, uzyskanego dzięki przełomowej metodzie recyklingu enzymatycznego. Innowacyjna technologia pozwala przetwarzać każdy rodzaj PET niemal bez ograniczeń przy zachowaniu jego najwyższej jakości, w efekcie pozwalając na zwiększenie ilości poddanego recyklingowi plastiku. To prawdziwy kamień milowy na drodze marki w poszukiwaniu zrównoważonych rozwiązań opakowaniowych.

16.08.2021 | przeczytano: 413 razy
Nałęczowianka odsłania mural pochłaniający zanieczyszczenia

W centrum Warszawy pojawił się specjalny mural namalowany farbami pochłaniającymi zanieczyszczenia, na którym marka naturalnej wody mineralnej Nałęczowianka dziękuje konsumentom za poprawne sortowanie odpadów.

03.08.2021 | przeczytano: 391 razy
Nałęczowianka poszerza portfolio: 1 L gazowany i delikatnie gazowany

Niegazowana naturalna woda mineralna Nałęczowianka w butelce o pojemności 1 L to jeden z najczęściej wybieranych produktów w ofercie marki, nieustannie zyskujący na popularności. W odpowiedzi na potrzeby konsumentów, Nałęczowianka wprowadza dwa nowe warianty tego formatu: gazowany oraz delikatnie gazowany.

20.07.2021 | przeczytano: 426 razy

Otylia Jędrzejczak od stycznia 2021 roku pełni funkcję ambasadorki wody źródlanej Nestlé Pure Life od Nestlé Waters. Mistrzyni olimpijska wspiera markę w edukowaniu rodziców w temacie zdrowego nawadniania dzieci, a także zachęca do uczenia dzieci systematycznego picia wody poprzez zabawę. Za koordynację współpracy z ambasadorką odpowiedzialna jest agencja They.pl.

05.07.2021 | przeczytano: 315 razy
Perrier x Murakami już w Polsce

Nestlé Waters wprowadza na całym świecie, w tym w Polsce, limitowaną edycję kultowej marki wody mineralnej PERRIER, stworzoną we współpracy z ikonicznym artystą Takashi Murakami.

18.05.2021 | przeczytano: 814 razy
Nałęczowianka pierwszą marką w Polsce z pełnym portfolio wody niegazowanej w butelkach w 50%% z plastiku z recyklingu

Po wprowadzeniu butelek wykonanych w 50% z PET z recyklingu dla swoich dwóch najpopularniejszych pojemności 1 L i 1,5 L, producent naturalnej wody mineralnej Nałęczowianka idzie o krok dalej i poszerza swoje portfolio o kolejne tego typu opakowania – 0,33 L, 0,5 L oraz 0,75 L. To oznacza, że teraz już wszystkie niegazowane formaty Nałęczowianki są dostępne także w butelkach wyprodukowanych z udziałem przetworzonego plastiku. Marka jest pod tym względem pierwsza w Polsce, także jako pierwsza w naszym kraju wykorzystuje w swoich opakowaniach zbiorczych folię wyprodukowaną z udziałem tworzywa z recyklingu.

06.05.2021 | przeczytano: 481 razy
Nałęczowianka rusza z kampanią popularyzującą recykling

Marka naturalnej wody mineralnej Nałęczowianka inicjuje kampanię „Uwierz w recykling”. W poniedziałek 8 czerwca ruszyła emisja spotów w telewizji, w kolejnym etapie – komunikacja w kanałach Digital.

09.06.2020 | przeczytano: 1333 razy
Nałęczowianka dodaje gazu z Albedo Marketing

Już po raz kolejny agencja marketingu zintegrowanego, Albedo Marketing, wdraża akcję promocyjną dla Nestlé Waters. Wykorzystując wielokanałową komunikację oraz loterię, jako narzędzie dodatkowej aktywizacji konsumentów, organizatorzy zachęcają do picia wody delikatnie gazowanej i gazowanej marki Nałęczowianka.

05.06.2017 | przeczytano: 974 razy
Nestlé pracuje nad butelką z odnawialnych surowców

Nestlé Waters we współpracy z firmą Danone oraz Origin Materials, startupem z Kalifornii, pracuje nad stworzeniem plastikowej butelki PET wykonanej w 100% ze zrównoważonych i odnawialnych surowców.

14.03.2017 | przeczytano: 1190 razy (komentarzy: 28)
Witalna kampania noworoczna Nałęczowianki

Startuje zimowa akcja Nałęczowianki Witalnego Nowego Roku”, w ramach której realizowany jest konkurs oraz cykl eventów w 4 miastach Polski. Marka inspiruje w ten sposób konsumentów do składania bliskim mobilizujących do aktywności życzeń, a jednocześnie pomaga w ich realizacji. Akcja komunikowana jest w TV, Internecie, kanałach społecznościowych oraz poprzez materiały POS. Jako pierwsza udział w zimowej zabawie wzięła aktorka, Katarzyna Bujakiewicz.

11.01.2016 | przeczytano: 546 razy
1 2
Strona 1/2 (artykułów: 14)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764