logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Newspoint: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 77

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów Newspoint, korzystających z panelu służącego do kompleksowego monitoringu mediów, wdrożona została nowa funkcjonalność. Wyszukane publikacje z projektu lub tagu można dodatkowo wyeksportować w formacie .html i otrzymać bezpośrednio e-mailem. Jest to forma bardzo podobna do wysyłanych przez narzędzie alertowych powiadomień.

27.01.2023 | przeczytano: 124 razy
Poznaliśmy zwycięzców IAB Mixx Awards 2022

24 listopada, w trakcie uroczystej Gali, poznaliśmy zwycięzców w konkursie IAB MIXX Awards. Najlepszą kampanią digitalową okazał się projekt “Miasto ING w Roblox” przygotowany przez Agencję GONG, który zdobył nagrodę BEST IN SHOW. Spośród 55 statuetek, Jury przyznało aż 5 w tym najcenniejszym, złotym kolorze.

25.11.2022 | przeczytano: 222 razy

Zespół Newspoint opracował praktyczny poradnik „Kompleksowy monitoring mediów”. Poradnik przeznaczony jest dla wszystkich marketerów, specjalistów ds. komunikacji i social media oraz PR-owców, którzy na co dzień wyszukują w mediach wzmianki na interesujące ich tematy oraz chcą zrozumieć zachowania i reakcje swoich odbiorców, identyfikować branżowe trendy lub zdobywać przewagę konkurencyjną.

12.07.2022 | przeczytano: 458 razy
Eksport statystyk w Panelu Newspoint

Newspoint, specjalizujący się w kompleksowym monitoringu mediów, udostępnił funkcjonalność eksportu danych na podstawie których tworzone są wykresy oraz  statystyki w Panelu. Funkcja ta ma na celu ułatwienie tworzenia własnych alertów ilościowych oraz wyciąganie danych do dedykowanych KPI.

02.06.2022 | przeczytano: 304 razy

W Polsce pierwsza wśród 100 najbardziej widocznych witryn marketingowych w Google według rankingu Senuto. W Europie jedna z najdynamiczniej rozwijających się platform do dystrybucji i promocji treści. W 2019 polski startup WhitePress zapowiadał wejście na zagraniczne rynki, ale chyba nikt nie spodziewał się, że w tak krótkim czasie z sukcesem zbuduje swoją pozycję na 21 z nich. Spółka w 2021 roku odnotowała sprzedaż na poziomie blisko 54 milionów zł, co stanowiło wzrost o ponad 70 proc. względem poprzedniego roku. Sprzedaż za granicą wzrosła niemal 5-krotnie. W 2021 przejęty w całości przez globalną spółkę AdTech, RTB House, zapowiada dalsze umacnianie w Europie, ale też start w krajach azjatyckich i obu Amerykach. Na jakich rynkach polskie i zagraniczne firmy mogą prowadzić działania marketingowe za pomocą platformy?

17.03.2022 | przeczytano: 498 razy

Newspoint, oferujący kompleksowy, międzynarodowy monitoring mediów, od dziś wprowadza darmową usługę dla wszystkich polskich i ukraińskich instytucji, organizacji samorządowych, jednostek pożytku publicznego, fundacji i stowarzyszeń oraz wszelkich grup wsparcia zaangażowanych w pomoc dla Ukrainy. Darmowy dostęp przyznawany będzie początkowo na okres 90 dni z możliwością przedłużenia.

28.02.2022 | przeczytano: 197 razy
Analiza semantyczna w Newspoint

Newspoint do swojej oferty wprowadził analizę semantyczną monitorowanych artykułów, wpisów, porad i opinii. Semantyka zajmuje się opisem znaczenia fraz, zdań i długich tekstów. Dzięki jej zastosowaniu marketerzy lepiej poznają, co dokładnie użytkownicy sądzą o ich produktach oraz usługach. Analiza ręczna została rozszerzona o automatyczne metody klasy NLP, clusteringu, text miningu, sztucznej inteligencji i modelowania języka naturalnego.

26.01.2022 | przeczytano: 435 razy

Kompleksowy monitoring mediów Newspoint wdrożył funkcjonalność wysyłania alertów na SMS. Użytkownicy monitoringu mogą już otrzymywać powiadomienia, o pojawieniu się najważniejszych dla nich publikacji w mediach, SMS-em na swojego smartfona.

05.01.2022 | przeczytano: 462 razy
Newspoint z nowym serwisem www

Firma Newspoint, specjalizująca się w kompleksowym monitoringu mediów, wdrożyła nowy, responsywny serwis www. Nowa witryna lepiej prezentuje aktualny zakres świadczonych przez firmę usług i funkcjonalności panelu monitoringu oraz analityki danych z mediów. Do serwisu www dołączył blog contentowy, który do tej pory był osobną witryną.

08.12.2021 | przeczytano: 459 razy
Newspoint ulepsza monitoring Facebooka

Newspoint, specjalizujący się w kompleksowym monitoringu mediów, wprowadza nowy, wydajny i szybki mechanizm monitoringu Facebooka, ważny dla każdego, kto zainteresowany jest wysoką jakością zbierania i analizowania danych z fanpage’y na tej platformie.

11.08.2021 | przeczytano: 681 razy
1 2 3
Strona 1/8 (artykułów: 77)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764