logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

NutroPharma: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 6
Długość ma znaczenie – rusza kampania edukacyjna Nutropharma

Firma NutroPharma wraz z Centrum Nauki o Laktacji oraz Fundacją Opieki Okołoporodowej  startuje z kampanią społeczną ,,Długość ma znaczenie” – to kontynuacja popularnej akcji ,,Koniec zabawy w chowanego” promującej karmienie piersią w miejscach publicznych. Tym razem poruszony został temat długiego karmienia piersią. W ramach kampanii przygotowano cztery spoty promocyjne, w których udział biorą m.in: Maja Hyży, Edyta Pazura, Patrycja Sołtysik i Paula Tumala. NutroPharma pragnie edukować społeczeństwo na temat korzyści wynikających z długiego karmienia piersią, a dodatkowo walczyć z mitami i hejtem, które dotykają młode mamy. Kampania przebiega w dwóch odsłonach: teaserowej od 20 do 25 maja oraz reveal, od 26 maja do 1 czerwca br. w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Promocji Karmienia Piersią.

28.05.2021 | przeczytano: 231 razy
„Mitologia stosowana” akcja Janiny Bąk i Nutropharma – podsumowanie drugiej odsłony kampanii

Blisko 90 tysięcy wyświetleń dwóch webinarów ze znanymi ekspertami i dwóch inspirujących rozmów z influencerami naukowymi. Przez ostatnich kilka tygodni firma NutroPharma, wraz ze statystyczką Janiną Bąk, poprowadziła drugą odsłonę znanej kampanii obalającej mity pt. „Mitologia Stosowana”, czyli kontynuację akcji edukacyjnej o badaniach naukowych, statystyce i wszystkim, co się liczy. Janina Bąk wraz ze swoimi gośćmi podjęła się zadania obalania mitów medycznych, w tym związanych z pandemią COVID-19, oraz rzuciła nowe światło na problemy związane z dezinformacją.

19.05.2021 | przeczytano: 282 razy
Rusza druga odsłona kampanii „Mitologia stosowana”

Już 8 kwietnia rusza druga edycja spotkań w ramach kampanii ,,Mitologia Stosowana”. To kontynuacja akcji edukacyjnej o badaniach naukowych, statystyce i wszystkim, co się liczy. Janina Bąk statystyczka i autorka bestsellerowej książki popularnonaukowej, wraz ze swoimi gośćmi podejmie się zadania obalania medycznych mitów oraz rzuci nowe światło na problemy związane z dezinformacją. Partnerem akcji jest NutroPharma, która wspiera rzetelny przekaz naukowy.

13.04.2021 | przeczytano: 367 razy

Agencja Partner of Promotion rozpoczęła współpracę z firmą NutroPharma w zakresie obsługi PR. Do zadań agencji będzie należała realizacja działań z zakresu komunikacji korporacyjnej i produktowej.

18.11.2020 | przeczytano: 240 razy
„Suplement na komplement” – w kampanii Vitapil

W telewizji, prasie i internecie ruszyła kampania reklamowa produktów VITAPIL firmy NutroPharma. Za kompleksową produkcję fotograficzną i video odpowiedzialna była Spółka SKYME.

25.09.2019 | przeczytano: 1076 razy

Agencja K2 Media zrealizowała kampanię radiową promującą produkty marek Vitapil i Vitapil Lotion. Startująca z końcem kwietnia kampania była rozszerzeniem prowadzonych wcześniej działań w telewizji oraz Internecie.

05.06.2017 | przeczytano: 339 razy
1
Strona 1/1 (artykułów: 6)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764