logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

OMD: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 458
Kolejna odsłona kampanii „Tchibo Exclusive rozjaśnia myśli”

Marka Tchibo ogłasza start kolejnej odsłony kampanii "Tchibo Exclusive rozjaśnia myśli", w której kontynuuje nagrodzoną w ubiegłorocznym konkursie Effie Awards koncepcję drobnych pomyłek. Do końca maja w przestrzeni publicznej będzie można zauważyć hasła reklamowe, nawiązujące do wyzwań, z którymi zmagamy się na co dzień.

08.05.2024 | Z rynku | przeczytano: 342 razy
Dobre wibracje w kampanii Durex

97% Polaków jest przekonanych, że doznania seksualne mają bardzo pozytywny wpływ na zdrowie i samopoczucie. Zarówno seks z partnerem, jak i masturbacja w pojedynkę pomagają w obniżeniu ryzyka chorób serca, ustabilizowanie poziomu hormonów, obniżenie ciśnienia tętniczego, zmniejszenie ryzyka wystąpienia nowotworów oraz wzmacniają ogólną odporność organizmu. Regularna stymulacja wpływa pozytywnie nie tylko na nasz organizm, ale także na psychikę, w tym m.in. wzmocnienie poczucia własnej wartości, poprawę nastroju, redukcję stresu, dostarczenie przyjemnych bodźców oraz umożliwienie zwiększenia samoświadomości1.

07.05.2024 | Z rynku | przeczytano: 300 razy
Marka osobista lidera w branży komunikacji marketingowej - warsztaty

Uczestnicy programu liderskiego IAA Polska Marketing Masterminds wzięli udział w warsztatach budowania marki osobistej, przygotowanych przez Antal – Partnera programu, wspierającego rekrutację uczestników. Podczas warsztatów poprowadzonych przez ekspertki Antal – Marylę Aftanasiuk-Lisiecką oraz Agnieszkę Niebutkowską - finaliści programu poznali zasady budowania marki osobistej i kształtowania własnego wizerunku, zarówno w realnym otoczeniu biznesowym jak i w mediach społecznościowych.

12.04.2024 | Z rynku | przeczytano: 308 razy
Znamy skład Komitetu Organizacyjnego Effie Poland 2024

Komitet Effie Awards Poland 2024 to 15 przedstawicieli agencji członkowskich SAR i marketerów. Zaproszenie do Komitetu specjalistów zarówno ze strony agencyjnej, jak i klienta, daje całościowe spojrzenie na branżę komunikacji marketingowej w zakresie trendów i zmian, ale przede wszystkim oczekiwań i potrzeb konsumenta.

10.04.2024 | Konkursy | przeczytano: 714 razy
Stada zmienia OMD na Mediaplus

Mediaplus wygrał przetarg na kompleksową obsługę mediową Stada w Polsce. Należąca do Group One agencja mediowa, która była partnerem w obszarze mediów Stada w latach 2020-2021 przed ich centralizacją w regionie EMEA, będzie ponownie odpowiadać za strategię, planowanie i zakup mediów 360 dla marek Klienta. Działania w obszarze digital prowadzone będą w modelu House of Communication we współpracy z Salestube.

21.03.2024 | Z rynku | przeczytano: 385 razy
Jest sprawa, nowa kawa! Kampania marki Eduscho

Wystartowała jedna z największych polskich kampanii marketingowych w historii Tchibo. Towarzyszy ona wprowadzeniu na rodzimy rynek marki Eduscho, która dołączyła do portfolio firmy. Kampania realizowana jest wielokanałowo i potrwa do końca roku. Jej hasło przewodnie brzmi: „Jest sprawa, nowa kawa!”.

18.03.2024 | Z rynku | przeczytano: 368 razy
Provident z kolejną odsłoną kampanii „Mam plan”

13 marca rozpoczyna się kolejna edycja kampanii „Mam plan” Provident Polska. W najnowszych spotach firma podkreśla, że doskonale rozumie różnorodność swoich klientów oraz potrafi odpowiadać na indywidualne potrzeby każdego z nich. Ich marzenia i plany – zarówno te małe, jak i te duże – są dla Providenta tak samo ważne.

12.03.2024 | Z rynku | przeczytano: 361 razy
IAB Howto: Efektywne kampanie w erze nowych technologii i AI

Ostatnie lata w branży marketingowej to dynamiczny rozwój szczególnie w obszarze digitalu, a także ciągła adaptacja do zmieniających się technologii. A to z kolei rodzi potrzebę tworzenia niestandardowych, dostosowanych do nowych warunków strategii marketingowych. Jak nadążyć za wszystkimi zmianami i prowadzić skuteczne kampanie digitalowe w erze nowych technologii i AI? Przede wszystkim należy obserwować branżę i śledzić trendy w sposób kompleksowy. Dlatego też Grupy Robocze IAB Polska połączyły siły i podczas pierwszego IAB HowTo w tym roku przedstawią aktualną wiedzę zarówno z zakresu SEM, mobile marketingu, social mediów, jak i public relations, content marketingu czy programmatic. Już 15 lutego w warszawskim Multikinie w Złotych Tarasach czołowi eksperci z branży przedstawią sprawdzone sposoby na prowadzenie spójnych działań w onlinie.

11.02.2024 | Z rynku | przeczytano: 551 razy
Kampania Selgros przygotowana przez Brand New Galaxy

To pierwsza kampania BNG przygotowana dla Transgourmet Polska w ramach 2-letniej obsługi komunikacyjnej marki Selgros, na którą przetarg rozstrzygnięto pod koniec 2023 roku.

08.02.2024 | Z rynku | przeczytano: 839 razy
Artykuły z cyklu Portfolio
Znamy nominowanych do Youtube Works Awards 2023

Poznaliśmy nominacje do YouTube Works Awards 2023. Jury spośród zgłoszeń wyłoniło kampanie wideo, które mogą zwyciężyć w poszczególnych kategoriach i zdobyć Grand Prix dla najbardziej kreatywnego i efektywnego projektu. Poniżej prezentujemy pełną listę nominowanych.

08.02.2024 | Konkursy | przeczytano: 1346 razy
1 2 3
Strona 1/46 (artykułów: 458)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764