logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

OOH: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 1284
Dentsu Polska rusza z kampanią outdoorową

8 sierpnia Grupa Reklamowa Roku 2022 rozpoczęła outdoorową kampanię pod hasłem „Mamy wszystko pod jednym dachem. Brakuje tylko Ciebie”. Billboardy zachęcające do dołączenia do zespołu dentsu Polska pojawiły się w Warszawie i Białymstoku. 

10.08.2022 | przeczytano: 194 razy
Event UP ponownie na Festiwalu Marketingu

Już po raz drugi, wśród tegorocznych wystawców Festiwalu Marketingu, pojawi się Małopolska Grupa Eventowa Event Up. W jej skład wchodzi 21 podmiotów, reprezentujących różnorodne zakresy działalności związanych z branżą eventową – od kompleksowej produkcji wydarzeń, przez grupy artystyczne i lokalizacje, multimedia, scenografię, nagłośnienie i oświetlenie, aż do wsparcia eventów w postaci cateringu czy wypożyczalni mebli.

08.08.2022 | przeczytano: 199 razy
AMS odlicza czas do Godziny „W” nie tylko w Warszawie

Akcją „Nie zapominaj o Godzinie W” AMS włączył się w obchody 78. rocznicy Powstania Warszawskiego. Przez cały weekend 30-31 lipca oraz 1 sierpnia na wszystkich nośnikach AMS Digital Citylight w Polsce odliczany będzie czas, który pozostał do Godziny "W". Dodatkowo akcję wzbogacą działania kontentowe - informacje historyczne prezentowane w autorskim kanale informacyjnym Cityinfo.

29.07.2022 | przeczytano: 294 razy
Warszawa: murale Jusha powstały we współpracy z młodą artystką

Start-up Lite e-Commerce reklamuje aplikację Jush za pomocą dwóch murali, które powstały we współpracy z Eweliną Gąską – artystką młodego pokolenia z Warszawy. Obie prace zostały namalowane w charakterystycznej dla marki kolorystyce, a ich główni bohaterowie czerpią z życia pełnymi garściami. Murale można podziwiać w Warszawie przy ulicy Ząbkowskiej oraz ulicy Jaracza przez najbliższe pięć miesięcy.

28.07.2022 | przeczytano: 379 razy
BE Media z nowymi pakietami mediów Pharma

Agencja reklamowa BE Media od 1 sierpnia powiększa ofertę o nowe media. W ofercie Agencji znajdą się plakaty dostępne dla klientów w ponad 1300 przychodniach publicznych w całej Polsce. Dystrybucja materiałów edukacyjnych oraz promocyjnych w formatach A3 i A4 oraz ulotek reklamowych będzie odbywać się na nośnikach reklamowych w strategicznych dla pacjenta miejscach, tj. przy gabinetach lekarskich wszystkich specjalności. Dzięki temu targetowane treści reklamowe dotrą  bezpośrednio do pacjentów, lekarzy oraz personelu medycznego.

25.07.2022 | przeczytano: 303 razy
Konkurs Złoty Medal podczas Festiwalu Marketingu - trwa nabór zgłoszeń

Wystawcy międzynarodowych targów reklamy i druku Festiwal Marketingu mogą zgłaszać innowacyjne produkty, maszyny i oprogramowania, jakie będą prezentować podczas wydarzenia. Zgłoszenia do konkursu Złoty Medal można wysyłać do 6 sierpnia 2022 r.

25.07.2022 | przeczytano: 350 razy
Pakiety medyczne dla firm w nowej kampanii Enel-med

Największa polska sieć placówek medycznych enel-med wprowadziła na rynek nową ofertę pakietów medycznych skierowaną do firm. Wprowadzeniu usługi towarzyszy kampania promocyjna #pasujemydosiebie realizowana w OOH, prasie codziennej i branżowej oraz w ramach kampanii online poprzez dedykowany landing page pakietymedyczne.enel.pl

25.07.2022 | przeczytano: 422 razy

– Partnerstwo z zagranicznymi mediami i organizatorami imprez branżowych jest dla nas kluczowe, bo nasze wydarzenia mają charakter międzynarodowy. Impreza jest kierowana zarówno dla wystawców i zwiedzających z zagranicy. Łącząc siły z branżowymi mediami z całego świata wspieramy wzajemnie nasze biznesy przekazując informacje na większą skalę do potencjalnych odbiorców – mówi Katarzyna Lipska Konieczko z OOH magazine.

25.07.2022 | przeczytano: 246 razy
Także branża reklamowa wspiera zbiórkę na Bayraktara dla Ukrainy

W stworzonej przez publicystę Sławomira Sierakowskiego zbiórce można wziąć udział pod adresem https://zrzutka.pl/bayraktar. Wsparło ją już ponad 171 tys. osób, które przekazały ponad 19 mln zł na drona Bayraktar dla ukraińskiej armii. Akcję wspierają dziesiątki celebrytów i influencerów, Żenia Klimakin – ukraiński dziennikarz mieszkający w Polsce, dział marketingu zrzutka.pl, agencja K2 Create (Grupa K2), Metromedia i Jet Line.

23.07.2022 | przeczytano: 319 razy (komentarzy: 2)
Otsochodzi w nowej kampanii Heineken Silver for real

Heineken Silver został stworzony przede wszystkim z myślą o młodych dorosłych, którzy poszukują autentyczności i są wyczuleni na wszelką ściemę. Tę chęć cieszenia się chwilą i prawdziwymi momentami widać w najnowszej kampanii marki z udziałem rapera Otsochodzi. W serii krótkich materiałów wideo został uchwycony z ekipą m.in. w barze z azjatyckim jedzeniem czy na domówce – wszystko po to, aby udowodnić, że Heineken Silver orzeźwia naprawdę. Działania w digitalu z udziałem artysty startują 18 lipca.

22.07.2022 | przeczytano: 260 razy
1 2 3
Strona 1/129 (artykułów: 1284)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764