logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

OneDayMore: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 11
Good One PR z kolejnymi wygranymi przetargami

Od lipca br. agencja Good One PR powiększyła swoje portfolio o 6 kolejnych marek. Wśród nowych klientów znalazły się firmy Energy Solution, RAJA Polska, FroGum oraz Ghelamco Hotel (właściciel Crowne Plaza Warsaw, Nova Wola i The Roof). Agencja prowadzi dla nich działania zarówno z zakresu PR produktowego, jak i korporacyjnego.

23.11.2022 | przeczytano: 248 razy

Agencja Good One PR wygrała przetarg i zajmie się obsługą komunikacyjną firmy OneDayMore w zakresie PR korporacyjnego i produktowego, a także doradztwem marketingowym, koncepcjami kreatywnymi i działaniami influencer marketing. Współpraca rozpoczęła się z początkiem czerwca 2022 r.

23.06.2022 | przeczytano: 197 razy
Odpowiedzialne opakowania jako „must have” marek mówiących do gen. Z

Oczekiwania konsumentów względem opakowań znacznie się zmieniają. Wielu z nas pamięta czasy, w których opakowania ceniono głównie za wygląd i wygodę. Teraz kierunek rozwoju opakowań dyktowany jest przez ekologiczne trendy oraz preferencje generacji Z, która coraz śmielej i liczebniej dochodzi do głosu i która największym zaufaniem darzy marki odpowiedzialne społecznie. To z kolei rzutuje na ogromny potencjał rozwoju zrównoważonej produkcji opakowań.

21.03.2022 | przeczytano: 555 razy (komentarzy: 31)

Polska firma z Poznania została wyróżniona w niezależnym plebiscycie Roślinnie Jemy w kategorii „Najlepsza roślinna strategia marketingowa 2021 rok”, zyskując tytuł „znakomitej roślinnej strategii marketingowej”. W ramach tej kategorii jury nagrodziło 3 marki. Pierwsze miejsce zajęły ex aequo dwie duże sieci handlowe - Lidl i Biedronka, i to do nich powędrowała nagroda główna, a z nią tytuł „najlepszej roślinnej strategii marketingowej” minionego roku.

24.02.2022 | przeczytano: 622 razy
Onedaymore wprowadza ekologiczne opakowania uzupełniające typu Refill

Znana konsumentom tuba, w której sprzedawane są owsianki, granole i musli OneDayMore od teraz może być używana wielokrotnie! Do sprzedaży internetowej trafiły właśnie opakowania zastępcze – torebki typu refill, które umożliwią ponowne napełnianie pustej tuby mieszankami śniadaniowymi. Celem jest minimalizowanie ilości odpadów wprowadzanych do środowiska.

14.01.2022 | przeczytano: 624 razy
Rusza kampania reklamowa Onedaymore „Najlepsze, że bez mięsa!”

Podczas gdy światowi przywódcy obradowali na szczycie klimatycznym COP26 nad globalnymi działaniami na rzecz rozwiązania jednego z najpoważniejszych problemów, jakim jest kryzys klimatyczny, polska marka OneDayMore finalizowała proces uruchomienia produkcji roślinnej w nowej, nowoczesnej fabryce.  22 listopada rusza kampania reklamowa, w ramach której producent zachęca do ograniczenia spożycia mięsa na rzecz, w 100% roślinnych,  zamienników na bazie grochu.

22.11.2021 | przeczytano: 776 razy

Po polskim sukcesie OneDayMore i ustaleniu silnej pozycji w sektorze żywności funkcjonalnej, przyszedł czas, by dać szanse poznania produktów marki także zagranicznym konsumentom. Inauguracja obecności marki za granicą odbywa się poprzez udział w imprezach targowo-wystawienniczych. Uczestnictwo OneDayMore w takich wydarzeniach możliwe jest między innymi dzięki dofinansowaniu pozyskanemu w ramach konkursu Go To Brand.

25.10.2021 | przeczytano: 275 razy
Onedaymore prezentuje nowy logotyp

OneDayMore, polski producent zdrowej żywności, bazującej na roślinach, odświeżył logotyp. To pierwsza zmiana od początku istnienia firmy (2017). Modyfikacja logotypu służy unowocześnieniu elementów składających się na tożsamość firmy, przy jednoczesnym wzmocnieniu pozycji marki, która wspiera konsumentów w zdrowym odżywianiu.

29.09.2021 | przeczytano: 455 razy
Trwa letnia kampania #Sniadaniechallenge z Kingą Paruzel

Według szacunków instytutu Badawczego ARC wynika, że aż 54 proc. Polaków poświęca na śniadanie zaledwie 5-10 minut, a w rankingu najchętniej wybieranych produktów „na dzień dobry” od lat królują kanapki. A gdyby tak zamienić nudną kanapkę z serem na pożywne i pyszne musli, owsiankę lub granolę? Do tego zachęca Kinga Paruzel, w ramach ogólnopolskiej kampanii edukacyjno-świadomościowej #SniadanieChallenge marki OneDayMore.

09.07.2021 | przeczytano: 611 razy
Kinga Paruzel ambasadorką marki Onedaymore

Kulinarna pasjonatka zdrowej kuchni, autorka książek o tematyce żywieniowej, finalistka I polskiej edycji MasterChef i blogerka kulinarno-lifestylowa Kinga Paruzel została ambasadorką marki OneDayMore. O decyzji dotyczącej nawiązania współpracy zdecydowała wzajemna pasja do zdrowego, zrównoważonego stylu życia, umiłowanie diety roślinnej i chęć tworzenia rzeczy dobrych dla ludzi i dla świata.

14.06.2021 | przeczytano: 440 razy
1 2
Strona 1/2 (artykułów: 11)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764