logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

PR Calling: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 19

PR Calling po raz kolejny nawiązało współpracę projektową z platformą Addictions.ai oraz działająca w jej ramach aplikacją mobilną dla osób uzależnionych od alkoholu oraz ich bliskich - AlkyRecovery. Agencja odpowiada za działania media relations, w tym pozycjonowanie eksperckie założyciela platformy Marcina Brysiaka.

18.04.2019 | przeczytano: 232 razy
Sumup wybiera PR Calling do współpracy projektowej na rynku polskim

W styczniu br. SumUp - wiodąca w Europie spółka FinTech – wybrała agencję PR Calling do współpracy projektowej na rynku polskim.

21.02.2019 | przeczytano: 357 razy

PR Calling nawiązało strategiczną współpracę z Public Relations Network – siecią skupiającą agencje PR z całego świata. Przynależność do tak dużej organizacji to część określonej w ostatnim czasie strategii rozwoju i pozycjonowania firmy. Jednocześnie PR Calling od niedawna oferuje swoim klientom obsługę PR na 5 kontynentach świata: Ameryce Północnej, Grenlandii, Europie, Afryce oraz Azji.

23.01.2019 | przeczytano: 318 razy
Marta Giera awansuje w PR Calling

Wraz z początkiem stycznia Marta Giera objęła stanowisko Senior PR & Communication Consultant w PR Calling. Na nowym stanowisku, tak jak dotychczas, będzie odpowiedzialna za opracowywanie i wdrażanie strategii komunikacji klientów agencji oraz ich kompleksową obsługę. Dodatkowo, do jej nowych obowiązków, będzie należało zarządzanie projektami wspierającymi budowanie wizerunku oraz rozwoju agencji, a także strategiczne wsparcie zespołu PR Calling.

11.01.2019 | przeczytano: 158 razy

Wywodząca się z Doliny Krzemowej firma Instapage od listopada dołączyła do grona klientów PR Calling. Agencja zajmie się jej kompleksową komunikacją – w zakres działań wchodzą relacje z mediami, współpraca z influencerami i pozycjonowanie eksperckie.

13.12.2018 | przeczytano: 229 razy

W październiku br. do grona klientów PR Calling dołączyła Arena.pl – platforma handlowa typu marketplace, łączącą sprawdzonych sprzedawców o wysokim standardzie usług z kupującymi, nastawionymi na najwyższą jakość transakcji online. Agencja odpowiada za kompleksowe działania komunikacyjne Spółki.

08.10.2018 | przeczytano: 128 razy
PR Calling wypromuje usługi firmy Locon

Wraz z początkiem września br. do grona klientów agencji PR Calling dołączyła firma Locon. Agencja jest odpowiedzialna za kompleksową promocję rozwiązań „Bezpieczny Senior” oraz „Bezpieczne Zwierzę”, obejmującą m.in. działania z zakresu media relations, influencer i content marketingu, pozycjonowania eksperckiego oraz akcji specjalnych, również CSR.

27.09.2018 | przeczytano: 259 razy

10 kwietnia br. do grona klientów PR Calling dołączyła firma addictions.ai, twórca innowacyjnej aplikacji AlkyRecovery. Agencja odpowiedzialna jest za kompleksowe działania media relations, PR produktowy oraz pozycjonowane eksperckie jej pomysłodawcy.

26.04.2018 | przeczytano: 189 razy

Wraz z początkiem lutego do grona klientów PR Calling dołączyło studio postprodukcyjne Efektura. Agencja będzie odpowiedzialna za kompleksową obsługę firmy w zakresie działań media relations, consulting przy akcjach niestandardowych oraz social media.

19.03.2018 | przeczytano: 255 razy
PR Calling z litewskim startupem dla e-commerce Searchnode

Wraz z początkiem marca do grona klientów PR Calling dołączyła marka SearchNode, która właścicielom i osobom zarządzającym sklepami internetowymi oferuje zaawansowane narzędzia usprawniające działanie wyszukiwarki. Agencja będzie odpowiedzialna za kompleksową obsługę firmy, w tym m.in. prowadzenie działań media relations, PR produktowy, a także doradztwo w zakresie działań niestandardowych i social media.

09.03.2018 | przeczytano: 194 razy
1 2
Strona 1/2 (artykułów: 19)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764