logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

PZL: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 168
Uniqa walczy z hejtem i powołuje fundację

Co czwarty uczeń deklaruje, że czuje się źle z powodu tego, co się dzieje w sieci, a co trzecia ofiara hejtu w Internecie nie dzieli się z nikim swoimi przeżyciami – to wnioski płynące z „Raportu o cyberprzemocy w szkołach podstawowych – edycja 2022”, opracowanego przez UNIQA i Instytut Lema. W odpowiedzi na rosnącą skalę zjawiska, UNIQA wzmacnia swoje działania w tym zakresie.

03.12.2023 | przeczytano: 287 razy (komentarzy: 10)
Niech nas dobra sieć łączy – świąteczna kampania T-Mobile

Święta to wyjątkowy i radosny czas, który chętnie spędzamy w gronie najbliższych. I chociaż takie spotkanie przynosi mnóstwo radości, to czasem zdarzają się niezręczne pytania od krewnych, które potrafią wprawić w zakłopotanie. A przecież tak niewiele potrzeba, by wspólnie przeżywać święta w dobrej atmosferze. Czasami wystarczy zacząć rozmowę od prostego pytania „Czy jesteś szczęśliwy”, by na twarzy bliskiej nam osoby pojawił się uśmiech.  W końcu najlepszym prezentem na święta jest dobra rozmowa. I takie przesłanie towarzyszy tegorocznej, świątecznej kampanii wizerunkowej T-Mobile.

14.11.2023 | przeczytano: 335 razy
 Wojtek Baranowski w piosence „Wróć” promuje usługę Alior Pay

W październiku 2023 r. wystartowała kampania marketingowa 360o promująca usługę Alior Pay. Alior Bank zaprosił do współpracy artystę Wojtka Baranowskiego i producenta Łukasza Dowgiałło (Luxona) oraz znanych influencerów. W ramach kampanii powstała piosenka „Wróć” oraz teledysk do niej. Poza nowym podejściem do działań marketingowych marka wykorzystuje również tradycyjne kanały komunikacji - to jedna z największych kampanii marketingowych w historii Alior Banku.

28.10.2023 | przeczytano: 466 razy
Tytus Klepacz dołącza do agencji Endless

Do warszawskiej agencji reklamowej Endless dołączył Tytus Klepacz. Jako Dyrektor Kreatywny oraz Partner poprowadzi zespół kreacji wspólnie z Frankiem Toeplitzem - jednym z założycieli Endless.

06.10.2023 | przeczytano: 307 razy

W Alior Banku wystartowała kampania marketingowa, która promuje refinansowanie kredytów firmowych zaciągniętych w innych bankach. Akcja jest skierowana do firm o przychodach ze sprzedaży za ostatni zakończony rok obrachunkowy nie większych niż 5 mln zł. Promocja obowiązuje do końca grudnia br.

07.09.2023 | przeczytano: 168 razy
„Ludzie królowej” nowym cyklem WP Sportowefakty

Ruszyły dwa prestiżowe cykle wideo WP SportoweFakty. Pierwszy to dobrze znany kibicom siatkówki „Pod siatką” ukazujący polską kadrę od kulis. Drugi to nowość – „Ludzie Królowej”. Przybliży on kibicom najciekawsze osobowości polskiej lekkiej atletyki.

03.07.2023 | przeczytano: 402 razy
Reklama 3D na ekranach DOOH i kampania kontekstowa

Reklama piwa bezalkoholowego zyskała nowy wymiar dzięki trójwymiarowej animacji wyświetlanej w samym centrum Warszawy. Kompania Piwowarska postawiła na anamorficzną animację 3D na ekranach LED. Taka kreacja tworzy wrażenie, że butelka bezalkoholowego piwa wychyla się poza krawędzie telebimu, przyciągając uwagę konsumentów. Spektakularnej animacji towarzyszy kontekstowa kampania zasięgowa, która przyciąga uwagę dynamicznymi hasłami, kontekstowo dopasowanymi do lokalizacji.

28.06.2023 | przeczytano: 562 razy
Pierwsze mieszkanie w kampanii salonów Agata

Salony Agata po raz kolejny witają nas dynamicznym duetem Synowej i Teściowej u boku doświadczonego projektanta wnętrz, z którym konkurują.  Ambasadorzy doradzają młodym klientom w kwestii urządzenia swojego pierwszego mieszkania. Co teraz, dzięki Salonom Agata może być tańsze, dzięki specjalnym ofertom promocyjnym.

27.06.2023 | przeczytano: 503 razy
Kampania promująca 4800 GB ekstra przez rok w T-mobile na kartę

Dobrze być przygotowanym na każdą okoliczność i mieć przy sobie zapas gigabajtów, by nie czuć się, jak w przysłowiowym lesie. W najnowszej kampanii, promującej ofertę na kartę, T-Mobile udowadnia, że wybierając usługi doskonałej jakości, nawet z dala od cywilizacji, można korzystać z dobrodziejstw technologii i internetu z ekstra gigabajtami.

19.06.2023 | przeczytano: 801 razy
Żabka Jush - aktywacja promocyjna z dowozami w plener

Żabka Jush w najnowszej kampanii wizerunkowej podkreśla, że jest obecna wszędzie tam, gdzie jej użytkownicy. Działaniom towarzyszy aktywacja konsumencka, polegająca na polowaniu na ukryte w przestrzeni miejskiej, a także w sieci kody promocyjne. Kampania pod hasłem  „Zamawiaj tam, gdzie się dzieje! Do domu i w plener” potrwa do ostatniego dnia sierpnia.

02.06.2023 | przeczytano: 764 razy
1 2 3
Strona 1/17 (artykułów: 168)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764