logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Papaya Films: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 227
Foodcare i raper Jacuś z „Brokatową sukienką” z kampanii Frugo Energy – Befrr

FoodCare uruchamia II turę kampanii FRUGO Energy w telewizji i digitalu. Zapowiada premierę pełnometrażowego utworu oraz teledysku rapera Jacusia pt. Brokatowa Sukienka, który powstał w odpowiedzi na prośby młodego pokolenia.

12.09.2023 | przeczytano: 307 razy

W pierwszym kwartale 2023 roku, Papaya Films poddała analizie 33 projekty filmowe i reklamowe. Całkowita emisja CO2e wyniosła w tym okresie 193 tony, a średnia, przypadająca na pojedynczy projekt to 8,79 tony CO2e, przy medianie 3,42 tony. Pilotażowy monitoring miał na celu określenie skali emisji i porównanie różnego typu projektów pod kątem ich emisyjności. Ograniczenie produkcji dwutlenku węgla w perspektywie kolejnych lat,  jest możliwe jedynie w oparciu o rzetelne dane. Pomiar emisyjności i lokalizacji jej źródeł, pozwala firmie na zaplanowanie dalszych działań redukujących produkcję CO2e. Analiza wykazała, że transport i podróże odpowiadały za największy udział emisji, z lotami samolotowymi stanowiącymi 80% całkowitej emisji pochodzącej z  tych obszarów (przyczyniając się do generowania 66 ton CO2e).

25.08.2023 | przeczytano: 161 razy

Koordynator Produkcji w portfolio klientów, dla których pracował, ma już między innymi takie marki jak Lego, Playstation, Netflix, Amazon, Meta, HP, ASDA, Renault czy Hyundai. Ostatnie dwa i pół roku spędził w 247xRadioactive.

25.08.2023 | przeczytano: 251 razy

Ubezpieczyciel po raz czwarty jest partnerem konkursu. W ramach inicjatywy wybrany przez LINK 4 i Papaya New Directors twórca zmierzył się z bardzo ważnym społecznie tematem. Dane Narodowego Funduszu Zdrowia pokazują bowiem, że z roku na rok rośnie liczba dzieci i młodych osób cierpiących na depresję i zaburzenia lękowe. Dlatego tak ważne jest uświadamianie dorosłych i zwrócenie uwagi na ten często ukryty problem, również poprzez środki artystycznego wyrazu.

21.08.2023 | przeczytano: 277 razy
From Tychy To Impossible – historia Kuby Kiwiora

Niezależnie od tego, gdzie jesteśmy w życiu – każdy gdzieś zaczynał. Historia jednego z najlepszych piłkarzy młodej generacji, Jakuba Kiwiora, rozpoczęła się na jednym z tyskich osiedli na Śląsku. To tam powstały podwaliny do kampanii adidas „From Tychy to Impossible”, której założeniem jest celebrowanie własnych korzeni. Działaniom towarzyszy premiera nowych butów piłkarskich adidas X Crazyfast, których Kuba Kiwior jest ambasadorem.

17.07.2023 | przeczytano: 378 razy
Awanse i zmiany w modelu zarządzania Papaya Films

Z początkiem lipca br. Justyna Górniak, dotychczas Chief People & Sustainability Officer, obejmuje stanowisko Chief Growth Officer, przejmując odpowiedzialność za rozwój lokalnego biznesu produkcyjnego, a także wzmocnienie praktyk i narzędzi we współpracy z klientami.  Będzie również odpowiadać za jakość świadczonych usług, rozwój kompetencji zespołu i wdrażanie strategii ESG firmy. Justyna Górniak jest absolwentką Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz Executive MBA Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej. Przez ostatnie 18 lat odpowiadała za wsparcie biznesu w zakresie zasobów ludzkich m.in. w Danone, Carlsberg czy Disney. Z Papaya Films związana od 2020 roku. 

14.07.2023 | przeczytano: 315 razy

W Alior Banku wystartowała kampania „Kredyt ze stałą ratą”. Bank promuje w niej ofertę, która zabezpiecza klientów przed zmienną wysokością rat. To propozycja przede wszystkim dla tych osób, które w obawie przed wzrostem kosztów, wynikającym ze zmian stóp procentowych,  rezygnują z zaciągania kredytów gotówkowych.

30.05.2023 | przeczytano: 202 razy
#Tatawdomu - rusza nowa kampania Onetu

Onet rusza z nową kampanią #TataWdomu, której celem jest zachęcenie ojców do korzystania z urlopów rodzicielskich. Partnerami projektu są UN Global Compact oraz Fundacja Share The Care. #TataWdomu jest kontynuacją działań związanych z wyrównywaniem szans kobiet w Polsce.

29.05.2023 | przeczytano: 300 razy
Rusza kampania reklamowa marki Gellwe

Initiative realizuje przedświąteczną kampanię Gellwe.

14.03.2023 | przeczytano: 480 razy
Papaya New Directors - 10 edycja konkursu dla młodych twórców

Rusza dziesiąta edycja konkursu dla młodych twórców i twórczyń Papaya New Directors, do tej pory znanego jako Papaya Young Directors. Przez 9 lat konkurs połączony z programem mentoringowym ewoluował do całorocznej, międzynarodowej inicjatywy, stając się jednym z najważniejszych tego typu projektów branżowych w kraju.

06.02.2023 | przeczytano: 809 razy
1 2 3
Strona 1/23 (artykułów: 227)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764