logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Pareto Print: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 4
Pareto Print: 500 tys. m2 płyt bezprocesowych Kodak Sonora w 15 miesięcy

Pareto Print jest jedną z największych i najbardziej nowoczesnych drukarń w Rosji, a przy tym największym na świecie użytkownikiem płyt bezprocesowych Kodak Sonora. Od wdrożenia w styczniu ub.r. naświetliła ich ponad 500 tys. m2. Obecnie w drukarni wdrażana jest ich nowa generacja – Sonora X.

03.07.2018 | przeczytano: 866 razy
Meet Kodak Polska po raz dwunasty

Po raz dwunasty już firma Kodak Polska zaprosiła przedstawicieli drukarń i firm poligraficznych, wydawnictw, agencji reklamowych, a także partnerów biznesowych oraz mediów na doroczne spotkanie z cyklu Meet Kodak Polska. Obywało się ono 12 kwietnia br. w hotelu Vienna House Andel’s w Łodzi i było okazją do zapoznania się z najnowszymi informacjami na temat rozwoju firmy, jej produktów, a także do licznych dyskusji. Specjalnym gościem tej edycji konferencji był Pavel Arseniev - prezes drukarni dziełowej Pareto Print z Rosji, która jest największym na świecie użytkownikiem bezprocesowych płyt Kodak Sonora. Ciekawą inicjatywą organizatorów było także powstanie podczas konferencji Klubu Flekso, do którego zostali zaproszeni użytkownicy technologii Flexcel NX, obchodzącej w tym roku 10. rocznicę wprowadzenia  na rynek, co stało się także okazją do jej specjalnego świętowania .

19.04.2018 | przeczytano: 1557 razy

12 kwietnia br. w hotelu Vienna House Andel’s w Łodzi odbędzie się kolejna edycja konferencji Meet Kodak Polska. Od 12 lat jest ona stałym elementem kalendarza wydarzeń dla branży poligraficznej w Polsce, gromadząc dziesiątki uczestników – przedstawicieli drukarń, zleceniodawców i agencji reklamowych. Również w tym roku firma Kodak Polska zapowiada ciekawy program merytoryczny tego spotkania, w którym - jak co roku - pojawią się także wykłady zaproszonych gości. Jednym z nich będzie Pavel Arseniev - prezes drukarni dziełowej Pareto Print w Rosji, która jest największym na świecie użytkownikiem bezprocesowych płyt Kodak Sonora. Tematami przewodnimi konferencji będą: obecna sytuacja i perspektywy branży poligraficznej, nowości w portfolio firmy Kodak oraz 10. rocznica wprowadzenia na rynek technologii Kodak Flexcel NX.

22.03.2018 | przeczytano: 745 razy
Pareto Print – bezprocesowe płyty Kodak Sonora

Pareto Print, z siedzibą w Twerze, to największa i najbardziej zaawansowana technologicznie drukarnia dziełowa w Rosji.  Zlokalizowana przy głównej arterii komunikacyjnej łączącej Moskwę z Sankt Petersburgiem, firma ta posiada 18-procentowy udział w rosyjskim rynku wydawniczym – miesięcznie produkuje się tu 5,5-6 mln egzemplarzy książek i magazynów.

19.04.2017 | przeczytano: 568 razy
1
Strona 1/1 (artykułów: 4)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764