logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Performics: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 69
Seria filmów „Eko-Tropy Bartka Topy” zwycięża w konkursie „The Best of Moto.pl”

Seria filmów „Eko-Tropy Bartka Topy” z udziałem Bartłomieja Topy – utalentowanego aktora i ambasadora modelu Mitsubishi Eclipse Cross PHEV, zwyciężyła w plebiscycie The Best of Moto.pl 2021. Ta pierwsza wśród marek samochodowych filmowa seria o edukacyjnym zacięciu, promująca ekologiczne zachowania i przedsięwzięcia, została uznana za najlepsze działanie reklamowe w bieżącym roku. Przedstawiane w mediach społecznościowych i na blogu filmy i zdjęcia trafiły już do 8 milionów polskich widzów.

10.12.2021 | przeczytano: 523 razy
Obi rozszerza współpracę z Performics

OBI, sieć sklepów remontowo-budowlanych rozszerza współpracę z agencją marketingu efektywnościowego Performics, należącą do Publicis Groupe, w zakresie performance marketingu i SEM. Do tej pory Performics był odpowiedzialny za działania Paid Social.

15.11.2021 | przeczytano: 304 razy
Crunchips z kampanią wspierającą relaunch marki

Marka Crunchips, należąca do firmy Lorenz, wystartowała z kampanią wizerunkową „Crunchokazje”, w której możemy zobaczyć nowe opakowania chipsów ze zmienionym logo. Pozycjonowanie oraz główne hasło marki „Jest Crunchips, jest impreza!” pozostaje bez zmian.

19.10.2021 | przeczytano: 325 razy
Wystartowała kampania promująca telewizory Neo Qled

Rozpoczęła się najnowsza ogólnopolska kampania Samsung, promująca telewizory Neo QLED 2021. Tym razem firma postawiała na działania wspierające promocję centralną typu cashback. W ramach #AkcjaKorzyscWKazdymCalu przy zakupie telewizora 4K lub 8K z tej linii, można otrzymać zwrot nawet do 2000 zł na konto. Działania marketingowe obejmują telewizję, kanały digital, social media, PR oraz kreacje reklamowe.

01.10.2021 | przeczytano: 411 razy

Marka Allegro w ramach działań Back2School stworzyła z influencerami mini serial na TikToku. To pierwszy taki format na tym kanale na rynku polskim. Za pomysł i realizację tiktokowego serialu odpowiadała agencja LiquidThread (Publicis Groupe).

01.10.2021 | przeczytano: 298 razy
Create! by Obi – nowa submarka od Obi z pomysłami na wnętrza i meble

CREATE! by OBI – to nowa submarka wprowadzana przez sieć sklepów remontowo-budowalnych OBI, a w niej pomysły i projekty wnętrz, meble i zestawy do samodzielnego zrobienia. Markę promuje nowa platforma kreatywna „1000 pomysłów na dom”. Kampania wystartowała 29 września. Realizują ją wspólnie agencje Publicis Groupe oraz agencja ABC4Brands.

30.09.2021 | przeczytano: 640 razy
„Brytyjski z natury” – Butcher’s z kampanią naturalnej karmy dla zwierząt

Butcher’s, producent karmy dla psów i kotów, wystartował z kampanią wizerunkową promującą wysoką jakość i naturalny skład swoich produktów. Za strategię komunikacji, planowanie i zakup mediów odpowiada agencja mediowa Spark Foundry wspólnie z agencją marketingu efektywnościowego Performics, która odpowiada za działania w social media (planowanie i zakup kampanii). Obie agencje należą do Publicis Groupe.

20.09.2021 | przeczytano: 225 razy
Getin Bank rozpoczął kampanię reklamową w nowym formacie

Getin Bank wystartował z kampanią marketingową kredytu gotówkowego w nowym formacie reklamowym. Kampania rozpoczęła się 20 sierpnia i obejmuje telewizję oraz Internet. W ramach niej, przygotowane zostały m.in. spoty reklamowe oraz szereg działań w Internecie. Spoty reklamowe będą emitowane do końca września.

20.08.2021 | przeczytano: 374 razy

Grupa Robocza Social Media, działająca w strukturach IAB Polska, przygotowała publikację „Formy angażowania użytkowników w social media”. To kolejna po publikacja Grupy, której celem jest edukowanie rynku i promowanie dobrych praktyk związanych z promocją marek w mediach społecznościowych. Tym razem eksperci skupili się na czterech formach aktywności: konkursach, loteriach, challenge’ach i channel points’ach.

30.07.2021 | przeczytano: 183 razy
Wakacje 2021 po polsku

Niemalże połowa Polaków planuje w tym roku wyjechać na urlop, a zdecydowana większość spędzi go w Polsce. Jakie mamy nastawienie do wyjazdów po wielu miesiącach ograniczeń pandemicznych? Czy obawa przed zakażeniem lub kolejną falą restrykcji jest nadal obecna w naszym życiu i przekłada się na skromniejsze plany, czy jest dokładnie odwrotnie i chcemy zrekompensować sobie długi okres zamknięcia? Na te i wiele innych pytań o postawy Polaków, postanowiliśmy odpowiedzieć analizując kolejną już falę badania HX Study, przygotowaną przez agencję mediową Starcom i departament Data Science Publicis Groupe.

14.07.2021 | przeczytano: 621 razy
1 2 3
Strona 1/7 (artykułów: 69)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764