logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Piłsudski: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 54
KGHM Polska Miedź upamiętnia bohaterów Bitwy Warszawskiej

W obchody rocznicy wojny polsko-bolszewickiej i Bitwy Warszawskiej aktywnie zaangażował się KGHM Polska Miedź S.A., kierując swoje działania szczególnie do młodego pokolenia. Spółka zorganizowała wystawę plakatów poświęconą historii wojny polsko-bolszewickiej i Bitwy Warszawskiej. Prace przygotowane w kooperacji historyka i rysownika przedstawiają najważniejsze sceny i bohaterów wydarzeń, a całość została utrzymana w atrakcyjnej, pełnej energii tonacji komiksowej. Jest dostępna dla publiczności do 6 września w warszawskich Arkadach Kubickiego.

24.08.2020 | przeczytano: 129 razy
PKN Orlen w hołdzie bohaterom Bitwy WarszawskiejZobacz fotorelację

PKN ORLEN zaangażował się w obchody setnej rocznicy Bitwy Warszawskiej organizując unikalny wyścig zawodników ORLEN Team z dwóch odmiennych światów Formuły 1 i F1H2O. Efektem starcia Roberta Kubicy i Bartłomieja Marszałka jest krótki film, który promowany będzie nie tylko w kraju, ale i zagranicą. Produkcja ma inspirować odbiorców do zgłębienia historii bitwy zwanej Cudem nad Wisłą.

17.08.2020 | przeczytano: 369 razy
Lokomotywa z Piłsudskim na 100-lecie Bitwy Warszawskiej

Dwie lokomotywy EP09, na których przedstawiono m.in kluczowe postacie wojny polsko-bolszewickiej z 1920 roku pojawiły się 12 sierpnia na peronie Dworca Warszawa Wschodnia. Maszyny pociągną składy ekspresów Intercity, promując pamięć o najważniejszych dla niepodległości Polski bohaterach. Można na nich zobaczyć marszałka Józefa Piłsudskiego, Ignacego Daszyńskiego, Wincentego Witosa oraz generałów: Tadeusza Rozwadowskiego, Józefa Hallera i Kazimierza Sosnkowskiego.

17.08.2020 | przeczytano: 322 razy
Mural i 2,5 tysiąca wystaw plakatowych na rocznicę Bitwy Warszawskiej

Gigantyczny mural w stylu komiksów Marvela i wystawa plakatowa „1920 Wojna Światów” – m.in. tak KGHM Polska Miedź włącza się w obchody setnej rocznicy Bitwy Warszawskiej.

12.08.2020 | przeczytano: 518 razy
Bluerank: nowe biuro, a w nim ewolucja modelu pracy

Agencja marketingu internetowego Bluerank przeprowadziła się do nowoczesnego biurowca w centrum Łodzi. W nowych przestrzeniach wprowadza model pracy oparty na Zespołach Partnerskich. Ma to duże znaczenie z perspektywy współpracy z Klientem. Dlaczego?

04.02.2020 | przeczytano: 442 razy
Łódzkie „Internety” ruszyły w miasto z pomocą

Agencje marketingu internetowego i firmy technologiczne z Łodzi połączyły siły i pomogły osobom potrzebującym i samotnym. W zamian usłyszeliśmy wiele życzliwych słów.

20.12.2019 | przeczytano: 338 razy
Wyniki finansowe Grupy Agora w 3. kwartale 2019r.

Istotne zwiększenie przychodów we wszystkich głównych liniach biznesowych zapewniło Grupie Agora poprawę wyników operacyjnych na koniec 3. kwartału 2019 r. Świetne rezultaty odnotowały Radio, grupa AMS i sieć kin Helios. Dynamika sprzedaży biletów do kin Heliosa ponownie zdecydowanie wyprzedziła rynek. Zwiększyły się też przychody reklamowe i ze sprzedaży wydawnictw Grupy dzięki wyższym wpływom Wydawnictwa Agora oraz ze sprzedaży treści „Gazety Wyborczej”.

08.11.2019 | przeczytano: 301 razy
Beztroska to bułka z mlekiem: akcja eventowa Dan Cake

Dan Cake, jeden z producentów w branży piekarniczo-cukierniczej w Polsce, rozpoczyna kolejny już w tym roku etap promocji Smaku Beztroski oraz nowej linii bułeczek mlecznych w wersji TO GO!

22.10.2019 | przeczytano: 761 razy
Big Picture poprowadzi komunikację PR Europejskiego

W drugiej połowie listopada Europejski, historyczny kompleks, mieszczący dotąd hotel, biura i restauracje, otworzy swoje podwoje jeszcze szerzej i zaprosi warszawiaków do nowych przestrzeni w części handlowej: Europejski Boutiques i HE Concept Store. W strefie butikowej miłośnicy wysmakowanych zakupów będą mogli znaleźć salony znanych luksusowych marek, HE Concept Store zaoferuje natomiast starannie wyselekcjonowane kolekcje, których twórcami są polscy artyści, designerzy i projektanci mody. Europejski wraca tym samym w pełni do swoich przedwojennych tradycji. Pod jednym dachem pomieści teraz cały wachlarz funkcji i usług, tworząc razem z butikami przy placu Piłsudskiego i ulicy Moliera luxury hub stolicy, najbardziej prestiżowy adres w Warszawie. Big Picture, firma doradcza z obszaru public relations i public affairs, będzie odpowiedzialna za strategię i obsługę komunikacji kompleksu oraz otwarć nowych przestrzeni.

15.10.2019 | przeczytano: 442 razy
Startuje podcast książkowy Wydawnictwa Agora „Poczytawszy”

Wydawnictwo Agora, jako pierwsze wydawnictwo książkowe na polskim rynku, rusza z podcastem o książkach.

11.10.2019 | przeczytano: 461 razy
1 2 3
Strona 1/6 (artykułów: 54)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764