logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Piotr Jedliński: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 3
Dzień Ziemi: Ptaszek Staszek o Raporcie ESG Carlsberg

Carlsberg Polska już po raz ósmy zaprezentował roczny bilans działań w obszarze zrównoważonego rozwoju. By mówić ciekawie o skomplikowanych projektach i budować zaangażowanie wokół odpowiedzialnościowych działań firmy, w komunikacji raportu zastosowano obrazkowy język humoru, który przyciąga uwagę i intryguje.

22.04.2024 | Z rynku | przeczytano: 463 razy
Ruszyła kampania #Rowerynaforum

W tym sezonie na rowerzystów z Koszalina i okolic czeka mnóstwo atrakcji. Aplikacja mobilna, akcja charytatywna, wycieczki z przewodnikiem czy serwis rowerowy to tylko część z nich. To wszystko w ramach rozpoczętej kampanii #RoweryNaForum, mającej na celu promocję zdrowego trybu życia wśród lokalnej społeczności całego regionu. Organizatorem i pomysłodawcą kampanii jest Forum Koszalin. Odbywa się ona pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Koszalina – Piotra Jedlińskiego.

28.06.2021 | Z rynku | przeczytano: 511 razy

W środę, 7 kwietnia 2021 r. o godz. 7:00 ruszy nowył serwis lokalny „Gazety Wyborczej” poświęcony Wałbrzychowi i okolicom. Pod adresem Walbrzych.wyborcza.pl publikowane będą najświeższe informacje o mieście i jego mieszkańcach - m.in. o bieżących wydarzeniach i problemach, klimacie, nieruchomościach oraz ofercie kulturalnej. Publikacje stworzy dwuosobowy zespół redakcyjny, działający w Wałbrzychu - Agnieszka Dobkiewicz i Karolina Niziołek. Start serwisu Walbrzych.wyborcza.pl wesprze promocja na łamach ogólnopolskiego wydania dziennika, a także wyjątkowa akcja dla wałbrzyszan - 7 kwietnia znajdą oni w swoich skrzynkach pocztowych specjalne papierowe wydanie „Gazety Wyborczej Wałbrzych”.

07.04.2021 | Świat mediów | przeczytano: 499 razy
1
Strona 1/1 (artykułów: 3)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764