logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Poligrafia 2013: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 45

Ponad 600 przedsiębiorstw na całym świecie korzystających z rozwiązań Infosystems SA (w tym największe w Polsce zakłady poligraficzne); centrum  dystrybucyjne w Brukseli koordynujące zagraniczną sprzedaż oferowanych przez firmę produktów i usług (w tym jej kluczowych rozwiązań, m.in. powstałych na bazie zakupionych technologii PuzzleFlow i Galileo); rozbudowana sieć sprzedaży poprzez partnerów biznesowych obejmująca kraje Europy, Ameryki Północnej, Południowej oraz Australii i Azji; silna ekspansja na rynki Europy Południowo-Wschodniej , Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej; obecność od ponad 7 lat na rynku NewConnect Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie; międzynarodowe konferencje i ogromne zaangażowanie w rozwój branży poligraficznej w Polsce; udział w wielu imprezach wystawienniczych na całym świecie (targi drupa, Graph Expo), kompleksowe wsparcie w procesie pozyskiwania dotacji unijnych dla przedsiębiorstw poligraficznych, opakowaniowych - to tylko niektóre składowe sukcesu Infosystems SA. 

10.09.2014 | przeczytano: 1026 razy

Rok 2013 to okres, w którym firma Infosystems S.A., mimo na ogół niesprzyjającego inwestycjom klimatu na rynku poligraficznym, kontynuowała swój dynamiczny rozwój i odnotowała szereg spektakularnych sukcesów.

30.01.2014 | przeczytano: 865 razy

Koncern Agfa-Gevaert poinformował o wynikach finansowych za 3. kwartał 2013. Na zrealizowane w tym okresie przychody całej grupy wpływ miało kilka czynników, m.in. silne różnice kursowe, racjonalizacja portfolio produktów, słaba koniunktura gospodarcza oraz dalszy spadek na rynku rozwiązań analogowych. Mimo niesprzyjającego otoczenia biznesowego, grupa Agfa-Gevaert osiągnęła w nim – rok do roku – wzrost marży zysku brutto, a jej zysk operacyjny z działalności podstawowej (EBIT) wyniósł w 3. kwartale br. 26 mln euro. Poprawiła też wartość kapitału obrotowego, co wpłynęło na stabilne przepływy gotówkowe z bieżącej działalności oraz redukcję długu netto.

03.12.2013 | przeczytano: 1039 razy
Pierwszy w Europie system Kodak Achieve w drukarni Madoń Media

Pierwsza w Europie naświetlarka Kodak Achieve rozpoczęła pracę w Polsce, w drukarni Madoń Media w podwarszawskich Łomiankach. Ten model, wprowadzony podczas targów Poligrafia 2013 na polski rynek, wykorzystuje nową technologię naświetlania Kodak Achieve, która po prawie dwóch dekadach od wynalezienia technologii Kodak SQUAREspot, będzie gwarantować  wysoką jakość i wydajność jeszcze szerszemu gronu odbiorców.

31.10.2013 | przeczytano: 1401 razy
Agfa Anapurna M2500 debiutuje na Festiwalu Druku

Po raz drugi z rzędu Agfa Graphics wzięła udział w Festiwalu Druku, organizowanym przez redakcję OOH Magazine. W tym roku impreza, połączona z Festiwalem Marketingu, odbywała w dniach 9-10 września się w warszawskim Expo XXI.

19.09.2013 | przeczytano: 1885 razy

Nowe centrum dystrybucji Infosystems SA w Wielkiej Brytanii to kolejny etap realizacji zapowiadanej wcześniej ekspansji tej firmy i jej produktów na rynki światowe. Centrum koordynować będzie zagraniczną dystrybucję wszystkich oferowanych przez Infosystems SA produktów i usług, w tym jej kluczowych rozwiązań (m.in. powstałych na bazie technologii PuzzleFlow i Galileo), które cieszą się coraz większym zainteresowaniem klientów na całym świecie: nagrodzonego złotym Medalem MTP systemu PuzzleFlow WebToPrint, informatycznego systemu do zarządzania klasy MIS - PuzzleFlow Manager czy systemu do kompleksowego zarządzania przedsiębiorstwem PrintManager, a także wielu innych, znajdujących się w ofercie Infosystems SA.

09.09.2013 | przeczytano: 649 razy
Wrocław: Ploter Agfa Jeti 1224 UV HDC w firmie Contra

Wielkoformatowy ploter Jeti 1224 UV HDC był największą atrakcją stoiska Agfa Graphics podczas tegorocznych targów Poligrafia w Poznaniu. Prosto stamtąd urządzenie trafiło do firmy Contra, gdzie od kilku tygodni jest z powodzeniem wykorzystywane przy zadrukowywaniu różnego rodzaju podłoży sztywnych. Maszyna, będąca pierwszym w pełni produkcyjnym systemem drukującym zakupionym przez to wrocławskie przedsiębiorstwo, pozwoliła na uniezależnienie się od dostawców zewnętrznych oraz wprowadzenie do oferty nowego rodzaju usług. Jednocześnie na różnych materiałach promocyjnych i informacyjnych firmy pojawiło się sugestywne hasło „Print in Contra”.

20.08.2013 | przeczytano: 3398 razy
Euro-Reklama i Poligrafia 2013: Mutoh, Durst i Summa na stoisku Atrium

Stoisko Atrium Centrum Ploterowe wielkością dominowało podczas poznańskiej Euro-Reklamy i Poligrafii. Dystrybutor zaprezentował najpopularniejsze plotery takich marek jak: Mutoh, Durst i Summa.

19.06.2013 | przeczytano: 2876 razy
Trzy nagrody „Best of Show” dla klientów firmy Kodak na wystawie Info*Flex

Podczas odbywających się niedawno targów INFO*FLEX w San Diego oraz towarzyszącego im forum, stowarzyszenie Flexographic Technical Association (FTA) przyznało doroczne nagrody w konkursie „Excellence in Flexography”. W tegorocznej edycji wzięło udział ponad 500 prac zgłoszonych przez drukarnie fleksograficzne z całego świata. Z siedmiu nagród „Best of Show” aż trzy trafiły w ręce użytkowników rozwiązań firmy Kodak.

18.06.2013 | przeczytano: 796 razy
Plotery Zenith na targach Euro-Reklama i Poligrafia 2013

Nie mało zamieszania na polskim rynku ploterowym jak i na targach Euro-Reklama i Poligrafia poczyniły plotery marki Zenith. Powód? Jakość i niska cena.

12.06.2013 | przeczytano: 1030 razy
1 2 3
Strona 1/5 (artykułów: 45)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764