logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Polskie Stowarzyszenie Branży Prezentowej: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 6
Gift Show Poland: 2. edycja pod patronatem Signs.pl

Trwają zapisy na drugą edycję targów Gift Show Poland – jednego z największych wydarzeń branży upominkowej w Polsce. Impreza odbędzie się w dniach 19-21 maja br. w warszawskim Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska. Przedsiębiorcy, którzy zgłoszą swój udział w wydarzeniu jako wystawcy, będą mogli zaprezentować się przed szeroką publicznością z Polski i zagranicy.

10.03.2016 | przeczytano: 912 razy
Pierwsza edycja Gift Show Poland zakończona

Prawie 3 tys. osób zgromadziły premierowe targi Gift Show Poland odbywające się w dniach 22-24 maja br. w Centrum MT Polska w Warszawie. Nie zabrakło wśród nich przedstawicieli branży upominkowej, jak i indywidualnych zwiedzających, którzy na miejscu poszukiwali inspiracji na oryginalne prezenty. Przez trzy dni na stoiskach swoje pomysły na upominki na różne okazje prezentowali wystawcy nie tylko z Polski, ale i z zagranicy, w tym chociażby z dalekich Chin, Rwandy, a także Łotwy, Rosji czy Słowacji. Równolegle podczas targów wyłonione zostały najlepsze projekty prezentów w konkursie Best Gift Design. Przygotowano też dodatkowe atrakcje jak warsztaty scrapbookingu i zajęcia dla najmłodszych, w których łącznie wzięło udział około 250 osób. Z myślą o branżowych zwiedzających zorganizowano zaś Forum Branży Prezentowo-Upominkowej z szeregiem prelekcji poświęconych zagadnieniom rynkowym. 

27.05.2015 | przeczytano: 1252 razy (komentarzy: 1)
Ruszają premierowe targi Gift Show Poland

Ponad 200 firm z Polski i z zagranicy będzie prezentować najnowsze produkty i inspiracje na prezenty okolicznościowe oraz biznesowe podczas premierowych targów Gift Show Poland. Wydarzenie rozpocznie się w najbliższy piątek, 22 maja, w Centrum MT Polska w Warszawie.

21.05.2015 | przeczytano: 1267 razy (komentarzy: 2)

W związku z otrzymanym przez nas sprostowaniem do artykułu dotyczącego powołania Polskiego Stowarzyszenie Branży Prezentowej poprosiliśmy firmę MT Polska będącą jego autorem o komentarz, który publikujemy poniżej.

24.04.2015 | przeczytano: 608 razy (komentarzy: 7)

W związku z publikacją artykułu autorstwa firmy MT Polska dotyczącego powołania Polskiego Stowarzyszenie Branży Prezentowej otrzymaliśmy od pełnomocnika PIAP sprostowanie, które publikujemy poniżej.

24.04.2015 | przeczytano: 468 razy

Polskie Stowarzyszenie Branży Prezentowej zainauguruje działalność podczas premierowych targów Gift Show Poland. To pierwsza i jedyna tego typu organizacja w Polsce działająca na rzecz rynku upominkowego.  Jej celem jest stworzenie korzystnych warunków dla rozwoju branży w kraju, a także umożliwienie zrzeszonym firmom ścisłej współpracy. Nowo powołane stowarzyszenie zajmie się również organizacją Forum Branży Upominkowo-Prezentowej, które odbędzie się 22 maja br., tj. pierwszego dnia Gift Show Poland.

31.03.2015 | przeczytano: 1252 razy
1
Strona 1/1 (artykułów: 6)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764