logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Poznań Plaza: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 6
Wnętrza galerii Poznań Plaza nagrodzone w konkursie Property Design Awards 2020

Wnętrza centrum handlowego Poznań Plaza, należącego do grupy Klépierre, zostały nagrodzone w konkursie Property Design Awards 2020 w kategorii „Design - Wnętrza: Centrum Handlowe”. Nowy wystrój galerii powstał we współpracy z firmą ARS Retail Group, zajmującą się projektowaniem i rewitalizacją galerii handlowych. Podczas uroczystej gali, która odbyła się 6 lutego w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach nagrodę odebrali Kamil Michael, Prezes Klépierre Polska i Łukasz Derlacki, Prezes ARS Retail Group.

11.02.2020 | przeczytano: 283 razy
Nowa aranżacja przestrzeni galerii Poznań Plaza

Wnętrza centrum handlowego Poznań Plaza, należącego do grupy Klépierre, zostały udostępnione klientom w zupełnie nowej odsłonie. W efekcie inwestycji, galeria odświeżyła swoje wnętrza, a także umocniła pozycję jako modne miejsce spotkań, pracy, odpoczynku, rozrywki i centrum dogodnych zakupów. Zmiany zaplanowano z myślą o komforcie najemców i gości przy jednoczesnym położeniu nacisku na estetykę wnętrz, dbając o to, aby elementy wyposażenia i wykończenia współgrały z otoczeniem oraz były funkcjonalne. Umiejętne połączenie kolorów, a także różnych faktur wykorzystanych materiałów w znaczący sposób rozjaśniło wnętrza i nadało im nowoczesny charakter.

19.08.2019 | przeczytano: 252 razy

Volkswagen jest pierwszą w Polsce marką, która wykorzystuje w swojej najnowszej kampanii samochodów z napędem elektrycznym emisję spotu w technologii ScreenX. 60 sekundowy obraz w formacie 270 stopni, obejmujący zarówno ekran główny, jak i ściany boczne, jest wyświetlany w dedykowanej sali w kinie Cinema City Galeria Mokotów.

07.08.2019 | przeczytano: 254 razy
Magazyn Hamag poszerza kanał dystrybucji

HAmag, lifestylowy magazyn dla kobiet, coraz wyraźniej zaznacza swoją obecność na polskim rynku, rozszerzając kanał dystrybucji. Teraz można kupić go także w salonach Komputronik Megastore.

11.02.2016 | przeczytano: 579 razy
W trójwymiarze: na muralu i w kinie: największa kampania ŠkodyZobacz fotorelację

Marka ŠKODA wystartowała z największą kampanią reklamową swojego flagowego auta. Premierze nowej ŠKODY Octavii towarzyszy m.in. pierwszy w Polsce pokaz video mappingu 3D na muralu oraz w sali kinowej. Działania promujące markę potrwają do 30 kwietnia.

12.03.2013 | przeczytano: 3724 razy

Agencja Reklamowa S4, współpracująca w zakresie działań PR z marką Gatta, przygotowała jesienny cykl eventów, które odbędą się w galeriach handlowych w największych miastach Polski. Akcja „Metamorfozy z Gattą” obejmie porady stylistów – w tym Joanny Horodyńskiej, promocje w salonach marki oraz konkursy realizowane wspólnie z mediami patronackimi.

28.09.2009 | przeczytano: 707 razy
1
Strona 1/1 (artykułów: 6)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764