logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Practum Consulting: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 34
Mamastudio dla nowej marki bukmacherskiej Betfan

Mamastudio jest autorem projektu identyfikacji i komunikacji wizualnej BETFAN, nowej marki na polskim rynku bukmacherskim. Agencja zaprojektowała również strony desktopową i mobilną, przez które BETFAN prowadzi swoją działalność. Bukmacher koncentruje się obecnie na działaniach w Internecie i zamierza zdobywać pozycję poprzez intensywną, nowoczesną komunikację w tym kanale oraz bogaty pakiet korzyści dla graczy. W ciągu 3-4 lat chce znaleźć się w gronie pięciu największych licencjonowanych firm bukmacherskich w Polsce.

16.05.2019 | przeczytano: 635 razy
Practum dla konkursu Miss Earth Poland 2018

Agencja PR, Practum Consulting, prowadzi biuro prasowe konkursu piękności Miss Earth Poland 2018. Agencja odpowiada za kontakty z mediami ogólnopolskimi i lokalnymi, by jak najszerzej docierać z ideą konkursu i wartościami, które promuje. Gala polskiej edycji wydarzenia odbędzie się  6 września br. Zdobywczyni tytułu Miss Earth Poland 2018 będzie reprezentować Polskę na międzynarodowym finale Miss Earth, który zorganizowany zostanie w listopadzie na Filipinach.

03.09.2018 | przeczytano: 630 razy
Porta rozpoczyna międzynarodową kampanię

Porta KMI Poland, największy producent drzwi w Europie Œrodkowo-Wschodniej, rozpoczyna nową, wielokanałową kampanię promocyjnš w Polsce i krajach sąsiednich. Kampania jest nastawiona na promocję TOP Kolekcji drzwi Porta i będzie się koncentrować wokół kluczowych atrybutów marki: design, trwałoœć, bezpieczeństwo. Istotnym komunikatem będzie też 5-letnia gwarancja na drzwi Porta jako uwiarygodnienie cech produktu. Kampania będzie obejmować telewizję, reklamy w Internecie, działania kontentowe, współpracę z blogerami, działania w mediach społecznoœciowych, punktach sprzedaży oraz PR. Kampania rozpocznie się 13 kwietnia i potrwa do połowy lipca br.

12.04.2018 | przeczytano: 519 razy

Producent biżuterii premium Dall’Acqua podpisał umowę z agencją PR, Practum Consulting, na obsługę w zakresie działań wizerunkowych. Agencja będzie prowadzić na rzecz marki relacje z mediami, a także doradzać w zakresie działań promocyjnych, koordynować współpracę z blogerami i celebrytami. Biżuteria Dall’Acqua jest obecnie dostępna w sieci Jubitom oraz w uznanych sklepach jubilerskich na terenie całego kraju.

01.02.2018 | przeczytano: 598 razy (komentarzy: 1)

Porta KMI Poland rozpoczął współpracę z agencją PR Practum Consulting w zakresie doradztwa strategicznego, PR korporacyjnego i produktowego oraz komunikacji kryzysowej. Agencja została wybrana w drodze rekomendacji.

10.08.2017 | przeczytano: 333 razy (komentarzy: 3)

GlobalExpo, spółka realizująca część targowo-konferencyjną w ramach inwestycji rewitalizacji dawnej hali FSO na warszawskim Żeraniu, powierzyła obsługę relacji z mediami wokół budowanego centrum targowo-wystawienniczego agencji PR - Practum Consulting.

19.06.2017 | przeczytano: 262 razy
Beckers startuje w social media z konkursami

Rusza seria konkursów „Beckers dodaje barw” na uruchomionym niedawno polskim oficjalnym profilu marki Beckers na Facebooku popularyzującym hasło „Beckers. I życie nabiera barw”. Zadaniem uczestników będzie stworzenie autorskiej koncepcji przemalowania wybranego przez siebie pomieszczenia z wykorzystaniem farb Beckers Designer Colour.

13.05.2016 | przeczytano: 577 razy

Kompap, spółka giełdowa z branży poligraficznej, powierzyła obsługę PR i IR Practum Consulting. Agencja będzie prowadzić biuro prasowe Kompapu oraz koordynować relacje z rynkiem kapitałowym. Przygotuje też nową stronę internetową spółki.

23.02.2016 | przeczytano: 394 razy

Tikkurila Polska, producent farb dekoracyjnych i przemysłowych, podpisała umowę z Practum Consulting na obsługę public relations marek Tikkurila, Beckers i Jedynka. Agencja będzie prowadzić PR produktowy oraz obsługiwać biuro prasowe tych brandów.

19.01.2016 | przeczytano: 420 razy

Dachser, jeden z największych operatorów logistycznych na świecie, powierzył działania wizerunkowe w Polsce agencji Practum Consulting. Będzie ona prowadzić PR korporacyjny i produktowy na rzecz Dachser oraz obsługiwać biuro prasowe operatora.

12.01.2016 | przeczytano: 519 razy
1 2 3
Strona 1/4 (artykułów: 34)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764