logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Printline: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 8
Antybakteryjny i antywirusowy lakier wodny Varcotec Lock 3 z certyfikatem Qualitylabs

Jak informuje firma Printline – polski dystrybutor materiałów eksploatacyjnych dla branży poligraficznej, oferowany przez nią antybakteryjny i antywirusowy lakier wodny Varcotec Lock 3 uzyskał certyfikat wydany przez niezależne niemieckie laboratorium QualityLabs z Norymbergi, stwierdzający jego 99,99% skuteczność w zwalczaniu bakterii gronkowca złocistego. Laboratorium w swoich badaniach posługiwało się normą ISO 22196.

21.05.2020 | przeczytano: 359 razy
Printline odnotowuje rosnące zainteresowanie antybakteryjnym i antywirusowym lakierem wodnym Varcotec Lock 3

Jak informuje firma Printline, polski dystrybutor materiałów eksploatacyjnych dla branży poligraficznej, wzrasta zainteresowanie oferowanym przez nią antybakteryjnym i antywirusowym lakierem wodnym Varcotec Lock 3. Grzegorz Sobczyński, jej współwłaściciel, podkreśla – powołując się na testy przeprowadzone przez Fraunhofer Institut w Monachium – że lakier eliminuje różnego rodzaju bakterie, wirusy, drobnoustroje czy grzyby,  pozostawiając powierzchnię kartonu bądź papieru bezpieczną dla użytkownika. Printline, jako wyłączny przedstawiciel materiałów poligraficznych wytwarzanych przez Varcotec, zaprasza wszystkich zainteresowanych Lock 3 do jego testowania i wdrażania.

24.03.2020 | przeczytano: 431 razy
Printline wprowadza antybakteryjny lakier wodny Varcotec Lock 3

Firma Printline, polski dystrybutor materiałów eksploatacyjnych dla branży poligraficznej, wprowadziła do swojej oferty Varcotec Lock 3. Jest to pierwszy – jak podkreśla dostawca – lakier wykazujący właściwości antybakteryjne, dedykowany produkcji  poligraficznej bazującej na różnych technikach drukowania. Jego producentem jest niemiecka firma Varcotec, będąca w naszym kraju reprezentowana na zasadzie wyłączności przez Printline.

06.11.2019 | przeczytano: 795 razy

Podczas zbliżających się targów Poligrafia firma Printline, polski dystrybutor takich dostawców jak Day International czy Varn, zaprezentuje pełną gamę produktów z ich oferty. Na stoisku nr 27 w pawilonie 5 będą promowane m.in. najnowszej generacji środki chemiczne, w tym nowa seria buforów firmy Varn przeznaczonych do druku arkuszowego, heatsetowego oraz gazetowego.

27.02.2007 | przeczytano: 816 razy

Day International, światowy producent i dystrybutor materiałów eksploatacyjnych znajdujących zastosowanie w druku offsetowym, fleksograficznym i cyfrowym, poinformował o przejęciu firmy Duco International.

02.11.2006 | przeczytano: 822 razy
Printline ogłasza promocję na obciągi firmy Day

Firma Printline, polski dystrybutor produktów Day International, wprowadziła promocję na wybrane obciągi gumowe ze swojej oferty. Specjalne warunki cenowe, obowiązujące do końca roku, dotyczą obciągów wykorzystywanych w małoformatowych maszynach offsetowych Adast Romayor i Adast Dominant.

04.10.2006 | przeczytano: 1287 razy

W ostatnim czasie w ofercie firmy Printline pojawiły się nowe środki czyszczące produkowane przez amerykańską firmę Varn. Tym samym jej oferta w zakresie środków czyszczących do płyt offsetowych została rozszerzona o produkty w pełni przystosowane do wszystkich typów płyt CtP, w tym również płyt srebrowych.

29.09.2006 | przeczytano: 821 razy

W połowie października agencja Active media uruchomiła system zamówień druku cyfrowego przez Internet – PRINTline.com.pl

25.10.2005 | przeczytano: 345 razy
1
Strona 1/1 (artykułów: 8)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764