logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Prodigious: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 28
„Najmłodszy Headhunter na świecie” z nagrodą Mixx Awards Europe

Publicis Worldwide Poland otrzymała prestiżową nagrodę w Mixx Awards Europe 2022 – konkursie doceniającym najlepsze digitalowe kampanie w Europie. Projekt „Najmłodszy Headhunter na świecie” zrealizowany dla Fundacji K.I.D.S. otrzymał złotą statuetkę w kategorii Influencer Marketing.

26.05.2022 | przeczytano: 401 razy

Publicis Worldwide Poland jako jedyna polska agencja dostała nagrody w międzynarodowym konkursie kreatywnym Caples Awards. Projekt „Najmłodszy Headhunter na świecie” zrealizowany dla Fundacji K.I.D.S. otrzymał 3 brązowe statuetki w kategoriach: Digital B to B, Healthcare i Not for Profit.

25.05.2022 | przeczytano: 413 razy
Bank Pekao reklamuje pożyczkę konsolidacyjną z 0%% prowizji

Od dziś (15.03.) Bank Pekao w ogólnopolskiej kampanii promocyjnej zachęca klientów do sprawdzenia, o ile niższą ratę mogą płacić w Pekao, jeśli  przeniosą swoje kredyty  z innych banków. Podpowiada też, jak zaoszczędzić na codziennym bankowaniu, dzięki otwarciu Konta Przekorzystnego za 0 zł, które zapewnia posiadaczom szereg benefitów, w tym bezpłatną kartę do konta oraz bezpłatne wszystkie bankomaty w Polsce.

15.03.2022 | przeczytano: 311 razy

Publicis Groupe wprowadził wewnętrzny, autorski program szkoleniowy Think Data, który ma na celu wzmocnienie kompetencji Talentów w zakresie danych, badań oraz analityki. Inicjatywa stworzona i prowadzona przez zespół Data Science Publicis Groupe przeznaczona jest dla wszystkich pracowników Grupy w Polsce.

04.02.2022 | przeczytano: 201 razy
Carrefour celebruje różnorodność klientów i swoje 25-lecie

Ruszyła najnowsza kampania wizerunkowa Carrefoura. Jubileusz 25-lecia działalności w Polsce jest dla marki okazją do celebrowania różnorodności swoich klientów. Koncept strategiczny, idea kreatywna oraz materiały do kampanii zostały przygotowane przez agencję Saatchi & Saatchi.

12.01.2022 | przeczytano: 385 razy
W te święta Carrefour zapowiada prezenty dla każdego

Wystartowała nowa kampania gwiazdkowej oferty Carrefoura – „Dla każdego coś wymarzonego”. To kolejna odsłona działań sieci, w której poza promocją szerokiej oferty zabawek i upominków Carrefour celebruje i wspiera różnorodność oraz wolność wyboru.

02.11.2021 | przeczytano: 387 razy
Create! by Obi – nowa submarka od Obi z pomysłami na wnętrza i meble

CREATE! by OBI – to nowa submarka wprowadzana przez sieć sklepów remontowo-budowalnych OBI, a w niej pomysły i projekty wnętrz, meble i zestawy do samodzielnego zrobienia. Markę promuje nowa platforma kreatywna „1000 pomysłów na dom”. Kampania wystartowała 29 września. Realizują ją wspólnie agencje Publicis Groupe oraz agencja ABC4Brands.

30.09.2021 | przeczytano: 799 razy
Carrefour zachęca młodych by pokazali różnorodność

Carrefour zainicjował na TikToku zabawę i konkurs #SzkołaCarrefoura, w którym młodzi mogą zaprezentować swój indywidualny, jedyny w swoim rodzaju styl, wpisując się w przesłanie tegorocznej kampanii Carrefour jakim jest pochwała różnorodności.

30.08.2021 | przeczytano: 402 razy
Carrefour pokazuje, że szkoła modna jest różnorodna

Wystartowała nowa kampania Carrefoura promująca ofertę szkolną – „Szkoła modna różnorodna”. Przedstawiając szeroką i różnorodną ofertę artykułów szkolnych w niskich cenach, Carrefour chce, by w nowym roku szkolnym każdy mógł się poczuć dobrze, będąc po prostu sobą. Koncept strategiczny, idea kreatywna oraz materiały do kampanii zostały przygotowane przez agencję Saatchi & Saatchi.

02.08.2021 | przeczytano: 730 razy
Artykuły z cyklu Portfolio
Marcin Dorociński polskim ambasadorem marki Kinley

Marcin Dorociński, jeden z najpopularniejszych polskich aktorów, właśnie rozpoczął współpracę z marką Kinley. W ramach najnowszej kampanii reklamowej, realizowanej pod hasłem „Smak, do którego dorastasz”, ambasador celebruje momenty, w których może się zrelaksować. W końcu ciągłą gonitwę, by sprostać oczekiwaniom, jakie niesie życie aktora, warto zastąpić dystansem. Do tego jednak trzeba dorosnąć.

20.07.2021 | przeczytano: 633 razy
1 2 3
Strona 1/3 (artykułów: 28)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764