logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Promo Show: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 29
Promo Show i Headwear Professionals promują lutowe targi reklamy

2 tysiące agencji reklamowych otrzymało specjalną przesyłkę promującą targi PROMO SHOW. Wraz z katalogiem czapek reklamowych firmy Headwear Professionals w paczce znalazło się zaproszenie na Międzynarodowe Targi Reklamy i Druku oraz specjalnie przygotowana na tę okazję czapka z logotypem imprezy.

03.11.2022 | przeczytano: 298 razy
Ruszyła rejestracja na Międzynarodowe Targi Reklamy i Druku Promo Show

Wraz z początkiem października ruszyła możliwość rejestracji na targi Promo Show – Międzynarodowe Targi Reklamy i Druku.

06.10.2022 | przeczytano: 175 razy
Międzynarodowa promocja Promo Show 2023

Francja, Niemcy, Holandia, Litwa, Łotwa i Estonia. To kraje, od których rozpoczęta została międzynarodowa promocja targów PROMO SHOW. Wystawcy przyszłorocznej edycji rozdawali zaproszenia na lutowe wydarzenie oraz informowali o zachodzących zmianach na rynku targów reklamy w Polsce. Bezpośrednie spotkania z top agencjami dobrze rokują na frekwencje przyszłorocznego wydarzenia, które odbędzie się w EXPO XXI Warszawa. W gronie wystawców znaleźli się wszyscy najwięksi dostawcy i producenci artykułów promocyjnych w Polsce.

28.09.2022 | przeczytano: 290 razy
Jesienny numer Gazety PIAP już na rynku

W dzisiejszej rzeczywistości gospodarczej zmiana jest jedyną pewną rzeczą. Zmiany dotykają niemal każdej przestrzeni w organizacji - od spraw pracowniczych (zbliżająca się nowelizacja kodeksu pracy), przez przepisy związane z zarządzaniem treścią na stronie internetowej (Dyrektywa Omnibus dotyka każdego, kto prowadzi sprzedaż przez Internet),  po regulacje prawne w obszarze zarządzania (te związane z wprowadzeniem p.s.a.) i ciągle rosnącą inflację (o tym w arcyciekawej analizie opowiada Piotr Soroczyński, Główny Ekonomista KIG). Spieszmy ze świeżą porcją informacji, żeby być gotowym na rewolucje, które w mniejszym lub większym stopniu mogą dotknąć także naszą branżę.

05.09.2022 | przeczytano: 271 razy
Targi Promo Show

Targi Promo Show cieszą się uznaniem zagranicznych organizatorów i mediów branżowych. Partnerem medialnym jest m.in. IPPAG, międzynarodowe stowarzyszenie wiodących na rynku firm zajmujących się artykułami promocyjnym. Nawiązana została także współpraca medialna z Euroexpo z Rumunii, organizatorem targów Print&Sign, Textile Technology Show and Corporate Gifts Show, które odbędą się w Bukareszcie. Targom patronuje także niemieckie wydawnictwo Eppi, organizator targów HAPTICA w Bonn.

24.08.2022 | przeczytano: 334 razy

– Partnerstwo z zagranicznymi mediami i organizatorami imprez branżowych jest dla nas kluczowe, bo nasze wydarzenia mają charakter międzynarodowy. Impreza jest kierowana zarówno dla wystawców i zwiedzających z zagranicy. Łącząc siły z branżowymi mediami z całego świata wspieramy wzajemnie nasze biznesy przekazując informacje na większą skalę do potencjalnych odbiorców – mówi Katarzyna Lipska Konieczko z OOH magazine.

25.07.2022 | przeczytano: 317 razy
Promo Show 2023 – branża poligrafiiczna na lutowych targach w Expo XXI Warszawa

W poprzednich edycjach Promo Show wystawcy reprezentowali przede wszystkim firmy z szeroko rozumianej branży artykułów promocyjnych. Przyszłoroczna edycja – przeniesiona do warszawskiego Centrum wystawienniczego EXPO XXI Warszawa – to również szeroka gama dostawców mediów i maszyn dla segmentu reklamy. Tym samym Promo Show oferuje kompleksową ofertę dla każdego, kto szuka nowych rozwiązań zarówno w druku, poligrafii, reklamie i gadżetach reklamowych.

20.07.2022 | przeczytano: 617 razy
Artykuły z cyklu Patronat Signs.pl
Promo Show 2023 – nowa lokalizacja targów

Promo Show 2023 to kontynuacja Promo Show Professional – wydarzenia z Hotelu Hilton. Przyszłoroczna edycja odbędzie się w EXPO XXI Warszawa.

14.07.2022 | przeczytano: 362 razy
Promo Show – nowe wydarzenie w lutym 2023 r.

Promo Show 2023 to kontynuacja Promo Show Professional – wydarzenia z Hotelu Hilton. Przyszłoroczna edycja odbędzie się w EXPO XXI Warszawa.

23.06.2022 | przeczytano: 252 razy
Artykuły z cyklu Patronat Signs.pl
Pierwsi Top Dostawcy potwierdzają obecność na wrześniowym Festiwalmarketingu.pl

AWIH Torby Reklamowe, Guapa Clean Up, Fabryka Prezentów, Friends, Headwear Polska, Inspirion Polska, MALFINI, Promonotes, SDX Group, STEFANIA, Texet Poland, The One Group – pierwsi dostawcy potwierdzili swój udział we wrześniowym FestiwalMarketingu.pl. Wydarzenie odbędzie 15-16 września w EXPO XXI Warszawa. Równolegle na hali nr III odbędą się targi Packaging Innovations.

16.02.2021 | przeczytano: 1625 razy (komentarzy: 32)
1 2 3
Strona 1/3 (artykułów: 29)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764