logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Rafał Madajczak: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 25
Gazeta.pl z nową strukturą redakcyjną

Gazeta.pl zmienia strukturę redakcyjną – od 1 października 2022 r. będą w niej funkcjonować cztery piony kierowane przez czworo zastępców redaktora naczelnego, którym od lipca br. jest Rafał Madajczak. Na nowo powołanych stanowiskach pracować będą Marzena Tabor, Sylwia Olczak oraz Krzysztof Kardas. Ich zadaniem jest dbanie o jeszcze lepsze dopasowanie oferty Gazeta.pl do oczekiwań czytelników i czytelniczek oraz wspólne tworzenie innowacyjnego i społecznie zaangażowanego medium na nowe czasy.

22.09.2022 | przeczytano: 173 razy (komentarzy: 4)
Marta Radziak-Kucharska nową szefową działu rozwoju marki Gazeta.pl

Zespół portalu Gazeta.pl nieustannie rozwija się, chcąc tworzyć innowacyjne i społecznie zaangażowane medium na nowe czasy. Wraz z początkiem sierpnia br. na czele działu rozwoju marki odpowiedzialnego m.in. za akcje społeczne portalu stanęła Marta Radziak-Kucharska, od lat związana z Gazeta.pl. Zastąpiła w tej roli Rafała Madajczaka, który od lipca br. jest redaktorem naczelnym portalu.

04.08.2022 | przeczytano: 345 razy
Rafał Madajczak redaktorem naczelnym Gazeta.pl

Od 1 lipca br. Rafał Madajczak będzie redaktorem naczelnym Gazeta.pl. To całkowicie nowe stanowisko w strukturach portalu, który ma ambicję wyróżniać się w internecie oraz tworzyć innowacyjne i społecznie zaangażowane medium na nowe czasy. Rafał Madajczak jako dyrektor kreatywny Gazeta.pl był współtwórcą m.in. „Alarmu dla klimatu” – najbardziej zasięgowej akcji w historii portalu, a także wielu nagradzanych projektów i kampanii, jak „Historia bez Polki”, „Odbetonowani” czy „Nie karm Putina”.

30.06.2022 | przeczytano: 193 razy
„Nie karm Putina” – wspólna akcja Gazeta.pl i Miasto Jest Nasze

Gazeta.pl wspólnie z serwisem Ukrayina.pl oraz stowarzyszeniem Miasto Jest Nasze stworzyła akcję „Nie karm Putina", w której znalazły się podpowiedzi, jak za pomocą ekologii można przyczynić się do zmniejszenia zysków Rosji z handlu ropą. W ramach prowadzonych działań na łamach Gazeta.pl i Ukrayina.pl opublikowane zostaną eksperckie materiały, a na ulicach największych polskich miast pojawią się plakaty promujące akcję.

19.04.2022 | przeczytano: 397 razy

7-8-9 czerwca po raz kolejny spotkamy się na flagowym wydarzeniu IAB Polska. Forum IAB 2022 od kilkunastu lat wytycza standardy najlepszych praktyk i stanowi jedno z najważniejszych źródeł inspiracji, wiedzy i doświadczeń w szeroko pojętej branży digital marketingu w Polsce. Wszystko to w ponad siedemdziesięciu prezentacjach uznanych branżowych ekspertów. Temat przewodni Forum IAB 2022 to: „Transformacja na sterydach. Digital w czasach kryzysów.”.

08.04.2022 | przeczytano: 365 razy

Gazeta.pl nieustannie angażuje się w ważne społecznie tematy. Działania portalu kolejny rok z rzędu spotkały się z uznaniem kapituły prestiżowego międzynarodowego konkursu INMA Global Media Awards. Projekt „Alarm dla klimatu” współtworzony przez Gazeta.pl otrzymał nominację w kategorii Public Relations and Community Service. Zwycięzców nagród INMA poznamy 9 czerwca br.

09.03.2022 | przeczytano: 188 razy
Rocketjobs.pl startuje z kampanią pod hasłem „Genz!”

Ruszyła kampania digitalowa RocketJobs.pl pod hasłem GenZ!, zrealizowana we współpracy z serwisem Gazeta.pl. Seria filmów video porusza temat podejścia do pracy pokolenia Z. Spoty będą emitowane w formatach reklamowych display i social mediach marki. Za koncept kreatywny odpowiada zespół RocketJobs.pl.

15.02.2022 | przeczytano: 498 razy
Najbardziej zasięgowa akcja społeczna w historii Gazeta.pl

Redakcja Gazeta.pl jest mocno zaangażowana w walkę z kryzysem klimatycznym, czego jednym z przejawów była jej niedawna akcja „Alarm dla klimatu”. W odpowiedzi na apel portalu oraz Koalicji Klimatycznej 29 października br. w sześciu polskich miastach uruchomiono miejskie systemy alarmowe, aby w symboliczny sposób podkreślić wagę szczytu klimatycznego COP26. Akcji towarzyszyły działania redakcyjne na stronie głównej Gazeta.pl. Do informacji na temat „Alarmu dla klimatu” w mediach polskich i zagranicznych dostęp miało nawet 500 mln osób*.

29.11.2021 | przeczytano: 430 razy

W reakcji na nieprzestrzeganie praw uchodźców na granicy polsko-białoruskiej redakcja portalu Gazeta.pl stworzyła „Kartę pamięci o uchodźcach”. W ramach interwencji dziennikarze i dziennikarki zebrali materiały dotyczące ochrony praw człowieka, a następnie przekazali je do MSWiA na karcie pamięci przygotowanej specjalnie w tym celu. Akcji towarzyszy zbiórka pieniędzy na Fundację Ocalenie oraz działania redakcyjne.

06.10.2021 | przeczytano: 357 razy

Tegoroczna jesień w Gazeta.pl upłynie w dużej mierze pod znakiem wideo. Wśród 13 programów publikowanych na stronie głównej portalu znajdą się zarówno unikalne formaty interaktywne, jak i znane oraz cieszące się dużą oglądalnością programy, w tym „Studio Biznes” i „Poranna Rozmowa”. W nowej ramówce Gazeta.pl nie zabraknie również rozrywki oraz tematów sportowych. Plan redakcji na najbliższe miesiące zostanie zaprezentowany klientom portalu w formie gazetki przypominającej program telewizyjny.

30.09.2021 | przeczytano: 231 razy
1 2 3
Strona 1/3 (artykułów: 25)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764