logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Rossmann: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 124

Rossmann z nagrodą Digital Excellence Awards 2022 za nowy system komunikacji w drogeriach. Dzięki 5 tys. monitorom w sklepach oraz 1,6 tys. ekranom na zapleczach docieramy z informacjami do milionów klientów i kilkunastu tysięcy pracowników.

05.12.2022 | przeczytano: 104 razy

Rossmann po raz kolejny zajął pierwsze miejsce w rankingu najbardziej zauważalnych w prasie, serwisach internetowych i mediach społecznościowych firm w branży aptek i drogerii. Organizatorem rankingu Top marka jest wydawnictwo Press.

05.12.2022 | przeczytano: 184 razy
Świąteczna kampania Dentsu Polska dla Rossmann

Rossmann przedłuża święta. Rusza nowa kampania zrealizowana przez dentsu Polska

11.11.2022 | przeczytano: 299 razy
Blix Awards 2022: Polacy wybrali najlepsze gazetki promocyjne w kraju

W trzeciej edycji programu branżowego BLIX AWARDS – Wybór Konsumentów zebrano i przeanalizowano przeszło 4 mln opinii Polaków. W sumie blisko 120 tys. osób oceniło aktywność sieci handlowych w sześciu kategoriach. Shopperzy zdecydowali, które sklepy w poszczególnych formatach mają najbardziej przejrzyste i estetyczne publikacje z promocjami, a także najlepiej sprofilowane pod oczekiwania i potrzeby konsumenckie. W gronie tegorocznych laureatów nagrody „GAZETKA ROKU” znalazły się takie sieci, jak Lidl Polska, Auchan Supermarket, Kaufland, Żabka, Rossmann i PEPCO. Ponadto organizatorzy dodatkowo wyróżnili Stokrotkę oraz JYSK.

08.11.2022 | przeczytano: 312 razy
Rusza kampania Rossmann zrealizowana przez Dentsu Polska

Z początkiem listopada rusza nowa kampania drogerii Rossmann, której hasłem przewodnim jest: „Przedłużamy święta, pomnażamy radość”. Akcja ma na celu zachęcić odbiorców – obecnych, ale i potencjalnych klientów drogerii do tego, aby przedłużyli świąteczną radość i już w listopadzie sprezentowali sobie i bliskim kalendarz adwentowy. Za realizację kampanii odpowiada agencja Red8 z grupy dentsu Polska. Z kolei oprawą digital i spójną atmosferą w drogeriach zajął się zespół marketingu Rossmanna we własnym zakresie.

07.11.2022 | przeczytano: 408 razy
Artykuły z cyklu Portfolio
Michał Kwiatkowski nowym Client Service Director w Soul & Mind

Poznańska agencja rozwija działania na linii klient-agencja. Do zespołu dołączył Michał Kwiatkowski, który objął stanowisko Client Service Director. Będzie on także pełnił funkcję Brand Strategy and Communication Expert, wspierając dział strategiczny.

24.10.2022 | przeczytano: 362 razy
Iga Krefft – Ofelia kolejną ambasadorką inicjatywy Czujesz Klimat? Rossmanna

Iga Krefft jest już trzecią ambasadorką Czujesz Klimat? Rossmanna. To inicjatywa, która jest głosem w ważnej dla nas wszystkich sprawie, czyli środowiska. Artystka, wspólnie z pozostałymi ambasadorami, Arturem Rojkiem i Marcinem Kydryńskim, przekonuje, że nawet „małe”, codzienne wybory, także podczas zakupów, mają ogromny wpływ na planetę, a co za tym idzie nasz dobrostan.

17.10.2022 | przeczytano: 405 razy
Startuje 5-ta edycja konkursu animacji reklamowej Timecode Akcja Animacja

4 października ruszyła piąta edycja konkursu TIMECODE AKCJA ANIMACJA, którego celem jest umożliwienie zaistnienia w branży kreatywnej zdolnym twórcom i twórczyniom animacji reklamowej. Konkurs odbywa się pod hasłem CSR, a jego organizatorem jest dom produkcyjny Timecode Film Production.

04.10.2022 | przeczytano: 459 razy
Nowy ranking popularności e-commerce’ów od Sentione

Największą popularnością wśród polskich Internautów spośród platform e-commerce’owych cieszy się Ceneo, a największą sympatią TaniaKsiazka.pl, jak wynika z najnowszej analizy polskiego SentiOne. W mediach natomiast najczęściej wymieniane są Allegro i Amazon. Aż 40 proc. wypowiedzi na temat serwisów sprzedających online pochodzi z Twittera.

03.10.2022 | przeczytano: 625 razy
Marcin Kydryński kolejnym ambasadorem inicjatywy „Czujesz Klimat?” Rossmanna

Marcin Kydryński, dziennikarz muzyczny, podróżnik, fotograf, autor książek i twórca rozpoczynającego się właśnie w Gdańsku Siesta Festival został drugim, po Arturze Rojku, ambasadorem Czujesz Klimat? Rossmanna.

12.09.2022 | przeczytano: 352 razy
1 2 3
Strona 1/13 (artykułów: 124)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764