logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

SEC Newgate CEE: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 25

SEC Newgate CEE stoi za wprowadzeniem na rynek nowej platformy zakupowej z odzieżą cyrkularną, La Rondé. Agencja była odpowiedzialna za strategię komunikacji i ideę kreatywną.

23.11.2022 | przeczytano: 228 razy

SEC Newgate nabyła 70% udziałów latynoamerykańskiej agencji ‘another’, działającej w Ameryce Północnej, Środkowej i Południowej. Transakcja uzupełnia obecność SEC Newgate w obu Amerykach i czyni z SEC Newgate jedną z najszybciej rosnących globalnych grup PR na świecie.

21.11.2022 | przeczytano: 121 razy

„Życie na Kredycie” to jesienna nowość stacji TTV, która opowiada o kredytowych zmaganiach Polaków. W ramach wsparcia programu agencja SEC Newgate CEE przygotowała koncept kreatywny „Naga prawda portfela”, wspierający wcześniejsze działania marketingowe stacji. Celem była rekrutacja nowych widzów i wywołanie zainteresowania programem TTV.

12.10.2022 | przeczytano: 225 razy
Sec Newgate CEE buduje markę korporacyjną Perrigo Poland

Amerykańskie Perrigo jest największym graczem OTC w Stanach Zjednoczonych, pod względem przychodów znajduje się także w pierwszej dziesiątce firm OTC w Europie. Firma weszła na polski rynek w 2015 r. a jej produkty można kupić poprzez apteki, mass market i sprzedaż internetową. Perrigo starannie budowała swoje portfolio poprzez przejęcie firmy Omega Pharma, a następnie nabycie trzech marek produktów do pielęgnacji skóry i przeciw wypadaniu włosów od firmy Sanofi. Obecnie w jej portfolio znajdują się między innymi Iwostin, Emolium, Loxon, Lactacyd, Tymianek i Podbiał, Capivit, Coldrex, Niquitin, Capivit, Coldrex, Solpadeine. Dotychczas firma inwestowała wyłącznie we wzmacnianie marek produktowych, w bieżącym roku zdecydowała się wzmocnić swoją rozpoznawalność jako korporacyjny brand parasolowy. Do tego zadania wybrała w przetargu agencję SEC Newgate CEE, która jest odpowiedzialna za strategię budowania marki korporacyjnej Perrigo wśród trzech kluczowych grup interesariuszy – pracowników, najlepszych na rynku talentów/potencjalnych pracowników oraz partnerów biznesowych. Platformą komunikacji jest profil firmy na LinkedIn, który pełni funkcję hub informacyjnego.

04.10.2022 | przeczytano: 246 razy

Polski Związek Pracodawców Przemysłu Farmaceutycznego wybrał SEC Newgate CEE do realizacji działań z obszaru Public Relations i Advocacy.

15.09.2022 | przeczytano: 130 razy

Agencja odpowiada za bieżące wsparcie zespołu LeasePlan w zakresie budowania marki korporacyjnej i komunikacji produktowej. Do obowiązków SEC Newgate CEE należy m.in. prowadzenie biura prasowego, budowanie relacji z mediami oraz bieżące wsparcie doradcze w zakresie public relations.  

14.07.2022 | przeczytano: 336 razy
Best Communications dołącza do sieci SEC Newgate CEE

Po 18 miesiącach współpracy, SEC Newgate CEE i Best Communications sformalizowały swoje relacje i ogłaszają strategiczne partnerstwo. Best Communications dołącza do sieci SEC Newgate i zostaje jej wyłącznym partnerem w Czechach i na Słowacji.

08.07.2022 | przeczytano: 379 razy
Ruszyła tegoroczna edycja PR Wings

Od dziś do 31 lipca 2022 można przesyłać zgłoszenia do  nowej edycji Konkursu PR Wings (Skrzydła PR), w którym co roku wyłaniane i nagradzane są najbardziej efektywne, kreatywne i innowacyjne projekty oraz zjawiska z zakresu szeroko rozumianej komunikacji i public relations. W konkursie, którego organizatorem jest Stowarzyszenie Agencji Public Relations (SAPR), mogą wziąć udział wszystkie podmioty komunikujące się w Polsce publicznie i chcące zwrócić uwagę na szczególne osiągnięcia komunikacyjne. PR Wings jest tak skonstruowany, by z jednej strony wyróżniać się dużą dostępnością, a z drugiej – wysoką wiarygodnością procesu wyłaniania zwycięzców i najlepszych projektów.

01.06.2022 | przeczytano: 490 razy
Dalszy rozwój zespołu PA w SEC Newgate CEE

Nowym Senior Advisorem SEC Newgate CEE został Krzysztof Kępa, ekspert rynku elektro-energetycznego oraz sektora oil&gas. Dwóch kolejnych konsultantów to Piotr Górski, dotychczasowy analityk i redaktor prowadzący Res Publica Nova oraz Szymon Dziewięcki, tegoroczny zwycięzca Young Creative Cannes Lions.

26.05.2022 | przeczytano: 270 razy

Ruszyła kampania społeczna MySanctions pozwalająca obywatelom Unii Europejskiej nałożyć „własne sankcje” na Rosję poprzez prostą deklarację zmiany swojego zachowania.

15.04.2022 | przeczytano: 488 razy
1 2 3
Strona 1/3 (artykułów: 25)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764