logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

SMS: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 494
PZU apeluje: „Prowadzisz? Odłóż telefon”

Sto dziewięćdziesiąt dziewięć czarnych punktów, a za każdym z nich kryje się ogromna ludzka tragedia. To policyjna mapa śmiertelnych wypadków na drodze podczas tegorocznych wakacji. Główni winowajcy to prędkość, brawura, młody wiek kierowcy i… smartfony. Dlatego PZU ponawia apel do Polaków: „Prowadzisz? Odłóż telefon”.

27.07.2020 | przeczytano: 315 razy
Videoselfie w telewizyjnej kampanii reklamowej Alior Banku

Alior Bank rozpoczął kolejną odsłonę kampanii telewizyjnej, która potrwa do 29 lipca. W spocie promującym Konto Jakże Osobiste zachęca do zakładania rachunku za pomocą VideoSelfie w aplikacji mobilnej. Jest to nowe rozwiązanie, które umożliwia potwierdzanie tożsamości całkowicie zdalnie. Działania reklamowe obejmują telewizję, platformy VOD oraz internet.

23.07.2020 | przeczytano: 297 razy
Automatyka behawioralna, a indywidualizm w komunikacji

Szybki przepływ komunikatów, automatyzacja, czy relacje w świecie cyfrowym to tylko kilka z wyróżników współczesnego społeczeństwa złożonego z konsumentów treści mobile. O tym, do czego prowadzi nas automatyka behawioralna mówi ekspert Cushman & Wakefield Daniel Stańczuk, Marketing & PR Senior Communications Specialist w Dziale Zarządzania Nieruchomościami.

22.07.2020 | przeczytano: 301 razy
30 mln zł od Zygmunta Solorza i Grupy Polsat na walkę z pandemią

Zygmunt Solorz i Grupa Polsat przeznaczyli w sumie kwotę ponad 30 mln złotych na wsparcie społeczeństwa i służby zdrowia podczas dotychczasowej walki z pandemią koronawirusa. Pomoc była skierowana między innymi do szpitali, lekarzy, pielęgniarek, pracowników służb medycznych, jak również np. do dzieci z domów dziecka.

20.07.2020 | przeczytano: 330 razy

Spółka Cube Group chce wprowadzić nową jakość w systemach automatyzacji wielu kanałów marketingu. Zaakceptowana kwota dofinansowania przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju wynosi 1,87 miliona złotych. Łączna wartość projektu to 3 miliony złotych.

13.07.2020 | przeczytano: 273 razy

Autorem komentarza jest Maciej Kaczorek, Senior Sales Manager w Infobip

10.07.2020 | przeczytano: 144 razy
W rodzinie im więcej, tym lepiej - startuje nowa kampania T-mobile

Z rodziną dobrze wychodzi się tylko na zdjęciach? Nic podobnego! Udowadnia to najnowsza kampania reklamowa T‑Mobile, w której operator przypomina o specjalnej ofercie dla rodzin, stworzonej w oparciu o zasadę: im więcej, tym taniej. Co zyskują klienci? Dostęp do świetnej jakości sieci, nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y oraz paczki internetu mobilnego w abonamencie już od 25 zł miesięcznie za numer. Zniżki czekają również na osoby, które wybiorą ofertę dla duetów.

29.06.2020 | przeczytano: 285 razy
Whatsapp Business Api od Smsapi już dostępne dla firm

Polskie firmy dostają nowe narzędzie do komunikacji z klientami. SMSAPI udostępnia interfejs, który pozwala na przesyłanie wiadomości za pomocą komunikatora WhatsApp. Potencjał platformy, z której korzysta 2 mld użytkowników na świecie i wg. badania Gemius ok. 8,9 mln w Polsce, zaczynie odkrywać nasz rodzimy biznes.

18.06.2020 | przeczytano: 281 razy
Play wprowadza usługę Czat RCS, czyli „następcę SMS”

Obsługa długich komunikatów tekstowych, załączanie multimediów czy informacja o dostarczeniu i odczytaniu wiadomości – to tylko niektóre z zalet Czatu RCS (Rich Communication Services). Przez wiele osób usługa jest określana jako następca SMS. Dlatego też PLAY wprowadza Czat RCS w oparciu o własną platformę.

17.06.2020 | przeczytano: 236 razy
Credit Agricole promuje akcję „Otwórz konto w aplikacji”

Bank Credit Agricole uprościł do minimum procedurę zakładania konta. Dzięki aplikacji mobilnej można otworzyć rachunek bankowy bez wychodzenia z domu – wystarczy dowód osobisty i smartfon. Za kampanię performance promującą nową usługę odpowiada agencja Cube Group. Kampanię realizują również Performics i Business Factory, a kreację przygotowały JUST i PoV.

10.06.2020 | przeczytano: 464 razy
Artykuły z cyklu Portfolio
1 2 3
Strona 1/50 (artykułów: 494)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764