logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

SalesTube: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 38
Group One dla Valbon: Największa kampania online od lat

Rozpoczęła się największa kampania marki Valbon od 7 lat, której celem jest zwiększenie świadomości marki i benefitów produktowych. Do szeroko zasięgowej kampanii online dołączyły właśnie działania z Influencerami. Kampanię dla Valbon (Hochland)  jako one team realizują: dom mediowy Value Media, agencje SalesTube i Labcon, należące do największej niezależnej grupy komunikacyjnej Group One.

17.04.2019 | przeczytano: 317 razy
Artykuły z cyklu Portfolio
Group One i Akcja Podziel się Posiłkiem z Bezdomnymi z wielkanocną zbiórką żywności

We wtorek, 16 kwietnia, rusza ogólnopolska kampania promująca wielkanocną edycję akcji charytatywnej „Podziel się Posiłkiem z Bezdomnymi”. Za koncept kreatywny, który powstał w ramach konkursu Young Creatives organizowanego przez SAR, produkcję oraz wsparcie mediowe odpowiadają agencje należące do grupy komunikacyjnej Group One: Labcon, Media Ready, SalesTube oraz Value Media. Wszystkie działania, w tym spot z udziałem influencerów, dziennikarzy, aktorów i sportowców, realizowane są pro bono.

16.04.2019 | przeczytano: 265 razy

11 marca wystartowała kampania CSR marki wody mineralnej Kinga Pienińska pod hasłem “Woda, która pomaga”. Za strategię komunikacji i realizację kampanii w mediach online i offline odpowiadają agencje należące do największej niezależnej grupy komunikacyjnej Group One: RL Media i SalesTube. Autorem spotów z udziałem Ani i Roberta Lewandowskich jest agencja Stor9_.

12.03.2019 | przeczytano: 140 razy
Lancerto nowym klientem Salestube

Do grona klientów SalesTube, agencji one stop shop for e-commerce należącej do Group One, dołącza marka mody męskiej, Lancerto. SalesTube, który przejął obsługę marki od iProspect, będzie odpowiadał za jej e-commerce na polskim rynku.

11.03.2019 | przeczytano: 209 razy
Pierwsza reklama telewizyjna Land Rover zrealizowana w Polsce

W piątek, 1 marca, rusza kampania telewizyjna, promująca model Range Rover Evoque. Kampania, realizowana na zlecenie British Automotive Polska S.A., generalnego importera Land Rover w Polsce została kompleksowo zaplanowana i zrealizowana przez agencje należące do grupy komunikacyjnej Group One: Value Media, Labcon oraz Media Ready. Kampania opiera się na spocie, który po raz pierwszy w historii marki został zrealizowany w Polsce.

01.03.2019 | przeczytano: 326 razy
Artykuły z cyklu Portfolio

Agencja contentowa Labcon wygrała przetarg i rozpoczyna współpracę z Sephora Polska, którą wraz z SalesTube będzie obsługiwała w najbardziej efektywnym modelu “one social”. Agencje, należące do największej, niezależnej grupy komunikacyjnej w Polsce, będą odpowiedzialne za strategię komunikacji, budowanie efektywnych platform komunikacji i wizerunku sieci perfumerii w social mediach oraz za działania paid social.

27.02.2019 | przeczytano: 142 razy
Przemek Rosa i Adam Kręgielewski w reaktywowanej grupie roboczej IAB

Eksperci Group One: Przemek Rosa, Head of Paid Social w SalesTube oraz Adam Kręgielewski, Digital Strategist w Labcon, dołączyli do grupy roboczej IAB Polska.  Celem reaktywowanej grupy social media będzie skuteczne definiowanie i rozwiązywanie najistotniejszych wyzwań tego sektora komunikacji i reklamy online.

21.02.2019 | przeczytano: 158 razy
Value Media i Salestube rozpoczyna współpracę z Domiporta

Value Media zostało partnerem biznesowym Domiporta w realizacji koncepcji PropTech, integrującej w jednym miejscu wszystkie usługi związane z zakupem, posiadaniem, a także sprzedażą nieruchomości. Dom mediowy, będący częścią Group One, jest odpowiedzialny za realizację dedykowanej, autorskiej strategii dla działań w kanale online. Wsparcie analityczne dla nowej platformy zapewni natomiast Sales Tube.

12.02.2019 | przeczytano: 192 razy
Emilia Klepacka corporate PR managerem Group One

Emilia Klepacka objęła nowo utworzone stanowisko corporate PR managera w Group One, największej niezależnej grupie komunikacyjnej w Polsce. Odpowiedzialna będzie za komunikację zewnętrzną i wewnętrzną Group One oraz poszczególnych spółek: Change Serviceplan, Labcon, Media Ready, Mediaplus, RL Media, SalesTube oraz Value Media.

04.02.2019 | przeczytano: 238 razy
Ewa Lotko Senior SEM Managerem w Salestube

SalesTube rozpoczyna rok kolejnym mocnym transferem. Z początkiem stycznia Ewa Lotko objęła nowo utworzone stanowisko Senior SEM Managera. Jest odpowiedzialna m.in. za zarządzanie zespołem specjalistów SEM, koordynację procesów New Business oraz współpracę w ramach Group One Media. Będzie raportować bezpośrednio do Macieja Jerzaka, Marketing Intelligence Directora, który w grudniu ub.r. przeszedł do SalesTube z Booking.com.

15.01.2019 | przeczytano: 127 razy
1 2 3
Strona 1/4 (artykułów: 38)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764