logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

SalesTube: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 157
Mediaplus i Salestube z wiosenną kampanią dla De`Longhi

Agencja mediowa Mediaplus (Group One), która odpowiada za strategię, planowanie i zakup mediów dla grupy De’Longhi na polskim rynku, z początkiem marca wystartowała z kampanią “Perfetto 2.0”, która jest kontynuacją platformy komunikacyjnej z udziałem ambasadora marki Brada Pitta. Działania reklamowe ekspresów do kawy marki De’Longhi prowadzone są w telewizji i digitalu. Kampania mediowa online realizowana jest przez agencję Mediaplus we współpracy z spółką Salestube (Group One).

19.03.2024 | przeczytano: 269 razy
Artykuły z cyklu Portfolio
Group One wzmacnia zespół PR

W związku z rosnącą skalą biznesu Group One, powiększającym się portfolio spółek i kompetencji, intensyfikacją działań lokalnych oraz wyjściem z komunikacją na rynki zagraniczne zespół PR grupy marketingowo-technologicznej powiększył się o dwie nowe osoby. Szymon Ślęzak zajął stanowisko PR Specialist, a Aleksandra Farenholc objęła rolę Content i Social Media Specialist. Wcześniej do zespołu dołączył również Jakub Hajczuk, który zajmuje stanowisko Senior PR Specialist. 

16.11.2023 | przeczytano: 776 razy
Kampania świątecznej oferty światłowodu od Orange

W pierwszych dniach listopada wystartowała nowa kampania promująca świąteczną ofertę światłowodu od Orange Polska „W prezencie nawet 1800 zł ze światłowodem w pakiecie”. Za strategię, planowanie i zakup mediów odpowiada agencja mediowa Value Media. W obszarze digital działania realizowane są w modelu house of communication we współpracy ze spółką e-commerce & MarTech connected SalesTube (Group One).

06.11.2023 | przeczytano: 445 razy
Artykuły z cyklu Portfolio

SalesTube (Group One), lider e-commerce i MarTech na rynku CEE rozwija współpracę z TERG S.A. (Media Expert). Spółka będzie odpowiedzialna za dostarczenie  licencji Google Marketing Platform dla lidera branży RTV i AGD, oraz za support zespołu klienta w optymalizacji działań w ramach całego ekosystemu GMP.

25.10.2023 | przeczytano: 323 razy
IAB HowTo: AI Transformation. Jak sztuczna inteligencja zmienia Twój biznes

Sztuczna inteligencja wkracza w coraz większy obszar naszego życia, od medycyny po branżę reklamową. Jak skorzystać z jej potencjału w biznesie? Na te i inne pytania odpowiemy podczas konferencji "IAB HowTo: AI Transformation", która odbędzie się 16 listopada 2023 roku o w Multikinie Złote Tarasy w Warszawie.

24.10.2023 | przeczytano: 455 razy
Mediaplus, SalesTube, Labcon i Gong z kampanią dla Dr.Beckmann

Dr.Beckmann edukuje konsumentów w zakresie nowej kategorii detergentów do prania. W październiku prowadzona jest szerokozasięgowa kampania promująca innowacyjny produkt, listki piorące Magic Leaves, która obejmuje działania w digitalu, w kinie, na kanałach social media oraz współpracę z influencerami.

18.10.2023 | przeczytano: 1816 razy
Artykuły z cyklu Portfolio
Value Media z kampanią dla Hydrex Diagnostics

W październiku wystartowała nowa kampania producenta testów do samokontroli (Domowe Laboratorium) Hydrex Diagnostics, której celem jest zachęcenie osób po 35. roku życia do wykonania corocznych profilaktycznych badań. To kolejna kampania, w której za strategię, planowanie i zakup mediów odpowiada agencja Value Media. W obszarze programmatic audio działania realizowane są w modelu house of communication we współpracy z  SalesTube (Group One).

16.10.2023 | przeczytano: 559 razy
Artykuły z cyklu Portfolio
Mediaplus i Salestube realizują kolejną kampanię De`Longhi

Włoska marka ekspresów do kawy De`Longhi rozpoczęła kolejny etap działań reklamowych pod hasłem "Perfetto”, osadzając drugą część swojej historii opowiadanej przez ambasadora marki, Brada Pitta, nad Morzem Śródziemnym. Z początkiem października wystartowała globalna kampania 360 “Perfetto 2.0”, za którą na polskim rynku odpowiada agencja mediowa Mediaplus we współpracy z agencją MarTech i e-commerce connected SalesTube.

09.10.2023 | przeczytano: 688 razy
Przemysław Cieślik awansował w Salestube

Przemysław Cieślik awansował w agencji e-commerce & MarTech connected SalesTube na stanowisko Head of Affiliate. W nowej roli będzie odpowiedzialny za koordynację pracy 15-osobowego zespołu, wdrożenie nowych strategii afiliacyjnych i performance marketingowych, a także za rozwój kompetencji technologicznych oraz ofert produktowych w ramach zespołu.

06.10.2023 | przeczytano: 603 razy
Kampania programmatic DOOH realizowana na platformie Display & Video 360

„NAJbliżej do formy” – pod takim hasłem, na ekranach należących do Clear Channel Poland, realizowana jest we wrześniu kampania promująca kluby fitness należące do Benefit Systems –  Zdrofit, Fabryka Formy, Fit Fabric i Fitness Academy. Kampania została zakupiona w kanale programmatic Digital Out Of Home i po raz pierwszy na rynku polskim realizowana jest za pośrednictwem platformy DV360. Kampania jest prowadzona w modelu programmatic preffered deal. Za strategię, planowanie oraz zakup mediów odpowiedzialne są agencje Value Media i SalesTube (Group One).

26.09.2023 | przeczytano: 851 razy
1 2 3
Strona 1/16 (artykułów: 157)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764