logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Santander: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 151
Znamy laureatów konkursu Power of Content Marketing Awards 2021

Już po raz trzynasty zostały wręczone nagrody w konkursie Power of Content Marketing Awards za najlepsze strategie oraz działania contentmarketingowe, realizowane zarówno w formie print, jak i digital. 15 października podczas gali online organizowanej przez Stowarzyszenie Content Marketing Polska, poznaliśmy nagrodzone projekty.

21.10.2021 | przeczytano: 105 razy
Santander Consumer Bank rusza z kampanią edukacyjną o finansach

Swoją kampanię Santander Consumer Bank kieruje do różnych pokoleń Polaków. Działania zorientowane są na trzech kategoriach tematycznych, od edukacji finansowej dzieci i rodziców, przez zarządzanie domowym budżetem, po finanse na emeryturze. W ramach kampanii bank uruchomił specjalną witrynę #JasnoOFinansach, gdzie zainteresowani będą mogli zapoznać się z przygotowanym przez niego raportem „Czy pandemia zmieniła podejście Polaków do świadomości finansowej?”, wystąpieniami video znanych ekspertów oraz e-bookiem edukacyjnym. Celem przedsięwzięcia jest zachęcenie Polaków do poszerzania swojej wiedzy o finansach.  

20.10.2021 | przeczytano: 110 razy
W życiu liczy się „być” czy „mieć”? Dorociński w kampanii Santander Bank

Odkładanie pieniędzy nie zawsze jest proste, jednak przychodzi łatwiej, jeśli mamy jakiś konkretny cel. W nowej kampanii reklamowej Santander Bank Polska zachęca Polaków do sprytnego oszczędzania na swoje marzenia – łatwo i bez wyrzeczeń.

18.10.2021 | przeczytano: 156 razy

Rusza kampania informacyjna firmy e-point SA skierowana do przedsiębiorców zainteresowanych wejściem na zagraniczny rynek B2B za pomocą e-commerce. Oprócz zbioru praktycznych informacji w formacie darmowego ebooka, równolegle publikowana będzie seria wywiadów z ekspertami i ekspertkami z zakresu prawa, handlu elektronicznego czy różnic kulturowych, aby pomóc przedsiębiorcom w przygotowaniu odpowiedniej strategii sprzedaży zagranicznej. Patronat medialny nad kampanią objęła Izba Gospodarki Elektronicznej oraz redakcja ISB Tech.

14.10.2021 | przeczytano: 87 razy
Znamy nominowanych w konkursie Złote Spinacze 2021

Spośród rekordowej liczby 397 zgłoszeń w XIX edycji Złotych Spinaczy, Jury wybrało 111, które zostały zakwalifikowane do II etapu i będą rywalizować o nagrody. Najwięcej nominacji otrzymały agencje: 24/7Communiaction (8 nominacji), Grupa Komunikacja Plus (7 nominacji) oraz Hill+Knowlton Strategies Poland (7 nominacji).

07.10.2021 | przeczytano: 298 razy

Rusza nowa kampania Santander Bank Polska, która w nietypowy sposób promuje zasady cyberbezpieczeństwa. Do realizacji kampanii „Bajki dla dorosłych” wykorzystano motywy prawdziwych oszustw, których ofiarami padali użytkownicy internetu. Na ich podstawie powstały bajki dla dorosłych, w które nie należy wierzyć.

04.10.2021 | przeczytano: 129 razy
Start kampanii „Wielkie sportowe emocje w Polsat Box”

Ruszyła pierwsza kampania produktowa nowej marki Polsat Box (wcześniej Cyfrowy Polsat) ze spotem opartym o nową identyfikację wizualną oraz hasło „Ty rządzisz” z claimem „Wybierz swoje wszystko”. Spot telewizyjny ze znanym i lubianym Jackiem Braciakiem promuje bogatą ofertę sportową Polsat Box i nowy dekoder polsat box 4K.

10.09.2021 | przeczytano: 385 razy

Polsat Box, który dziś zastąpił Cyfrowy Polsat, to marka, która zapewnia klientom bogaty wybór  nawet 150 kanałów TV w 3 technologiach: satelitarnej, kablowej IPTV oraz internetowej OTT, a także swobodny dostęp do różnorodnych treści VOD – sportowych, filmowych, serialowych, rozrywkowych, informacyjnych i dla dzieci. To wszystko w 3 wygodnych pakietach podstawowych (od 20 zł miesięcznie) oraz premium – sportowych, filmowych i dla dzieci. Każdy i wszędzie może wybrać swoje treści oraz to, kiedy, gdzie, z kim i w jaki sposób będzie z nich korzystał – zgodnie z nowym hasłem Grupy Polsat Plus „Wybierz swoje wszystko”.

03.09.2021 | przeczytano: 393 razy
Znamy Jury konkursu Złote Spinacze 2021

Przewodniczącym Jury XIX edycji Złotych Spinaczy został Marcin Sienkowski, Head of Marketing w OLX. Przewodniczącymi poszczególnych grup jurorskich są: Monika Kaczmarek-Śliwińska (Uniwersytet Warszawski), Agnieszka Kępińska-Sadowska (Mondelez International), Małgorzata Mejer (Procter & Gamble), Marta Pokutycka-Mądrala (Nationale-Nederlanden), Łukasz Malczewski (d*fusion communication) oraz Mariusz Wawer (3M).

18.08.2021 | przeczytano: 568 razy
Eksperckie wzmocnienie K+PR

Agnieszka Kaniewska i Mateusz Haniszewski – to dwójka ekspertów, którzy w ostatnich miesiącach dołączyli do wrocławskiego zespołu Komunikacji+PR. Wykorzystują swoje doświadczenie zawodowe przy współpracy z klientami korporacyjnymi agencji PR należącej do Grupy Komunikacja Plus.

09.08.2021 | przeczytano: 305 razy
1 2 3
Strona 1/16 (artykułów: 151)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764