logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Serviceplan Group: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 16

Wystartowały badania mierzące siłę marek w konkursie Best Brands organizowanym po raz pierwszy w Polsce przez Group One. Ich realizacją zajmuje się GfK,  merytoryczny partner rankingu. O tytuł Best Brand firmy walczą w pięciu kategoriach: Best Overall Brand, Best Customer Centricity Brand, Best Sustainable Brand, Best Polish Brand i Best Omnichannel Brand.

22.11.2021 | przeczytano: 352 razy

Group One we współpracy z GfK startuje na polskim rynku z międzynarodową nagrodą “Best Brands Awards”, przyznawaną najsilniejszym markom na danym rynku oraz tym, którzy stoją za ich sukcesem. Ranking obecny m.in. w Niemczech, Włoszech, Francji czy Rosji, wyróżnia unikalna metodologia badania łącząca sukces rynkowy marki oraz siłę jej relacji z konsumentem. Partnerem merytorycznym jest największa niezależna grupa komunikacyjna w Europie - Serviceplan Group.

20.10.2021 | przeczytano: 269 razy
Salestube otwiera hub kompetencyjny dla BMW

Agencja martech & e-commerce SalesTube i Mediaplus International powołują wspólny hub kompetencyjny. Nowo utworzony zespół będzie prowadzić działania płatne w wyszukiwarce Google oraz kampanie reklamowe w social mediach dla marki BMW na kilkudziesięciu rynkach europejskich.

05.08.2021 | przeczytano: 313 razy
Jason Romeyko dołącza do Galerii Sław festiwalu Golden Drum

Założona w 2010 roku Galeria Sław festiwalu Golden Drum jest hołdem dla tych, którzy poprzez swoją karierę zawodową i życie osobiste wywarli znaczący wpływ na branżę kreatywną. To wyselekcjonowane grono liderów, talentów, które od lat inspirują, motywują oraz napędzają jej rozwój.

31.05.2021 | przeczytano: 527 razy
Group One nową akwizycją wzmacnia pozycję Salestube

Group One wspólnie z hmmh AG, niemieckim liderem w connected commerce należącym do Serviceplan Group, kupuje większość udziałów w polskim software house LIKE.agency. Transakcja wzmocni kompetencje SalesTube w obszarze budowy i rozwoju sklepów e-commerce oraz zacieśni współpracę z Serviceplan Group.

17.05.2021 | przeczytano: 518 razy
Group One wraz z Serviceplan powołują Technest

Group One, wspólnie z grupą Serviceplan tworzą agencję TechNest. Nowa spółka będzie odpowiedzialna za wdrażanie contentu, technologię i analitykę dla klientów Serviceplanu na ponad 100 globalnych rynkach.

26.04.2021 | przeczytano: 284 razy
Mediaplus z obsługą Stada

Mediaplus, dom mediowy wchodzący w skład Group One (największej niezależnej grupy komunikacyjnej w Polsce) i Serviceplan Group (największej grupy mediowej w Europie) wygrał przetarg na obsługę mediową marek STADA. Spółka będzie odpowiedzialna za strategię, planowanie i zakup mediów online oraz offline.

01.09.2020 | przeczytano: 732 razy
Mediaplus otwiera oddział w Czechach

Group One wraz z Serviceplan Group GmbH otwierają agencję mediową z siedzibą w Pradze. Po oddziale SalesTube Russia otwartego w Moskwie w lutym tego roku, jest to kolejny krok w międzynarodowym rozwoju Group One, największej niezależnej polskiej grupy komunikacyjnej.  Za rozwój Mediaplus Prague odpowiadał będzie Daniel Lenarczyk, raportując do Bartłomieja Kamińskiego, Managing Directora Mediaplus Warsaw.

08.07.2020 | przeczytano: 482 razy

Serviceplan Group, siostrzana spółka należącej do Group One agencji Change Serviceplan została wyróżniona tytułem Niezależnej Agencji Roku 2019, a cała Serviceplan Group zdobyła aż 24 nagrody na zakończonym w zeszłym tygodniu New York Festivals Advertising Awards.

27.05.2019 | przeczytano: 213 razy
Edyta Maciejewska jako Social Media&Content Director w Gong

Agencja kreatywna Gong, należąca do niezależnej grupy komunikacyjnej Group One, wzmacnia kompetencje z obszaru mediów społecznościowych. Do zespołu agencji, na stanowisko Social Media & Director, dołączyła Edyta Maciejewska, która będzie odpowiedzialna za zarządzanie zespołem, rozwój strategii dla kluczowych klientów w kanałach social media oraz produkcję contentu na rynki zagraniczne.

22.10.2018 | przeczytano: 523 razy
1 2
Strona 1/2 (artykułów: 16)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764