logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Solal Marketing Awards: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 20
Apsys: 5 nominacji do ICSC Solal Marketing Awards 2019

Międzynarodowa Rada Centrów Handlowych ICSC ogłosiła finalistów tegorocznej edycji konkursu ICSC Solal Marketing Awards. Podobnie jak w ubiegłym roku, w gronie nominowanych do głównych nagród ponownie znalazły się centra handlowe zarządzane przez Apsys Polska. Manufaktura, Posnania i Galeria Katowicka mają szansę na aż pięć statuetek w 4 kategoriach: Corporate Social Responsibility, Customer Service, Tactical Activation oraz Public Relations.

27.07.2019 | przeczytano: 449 razy
Projekty Valkea wyróżnione przez Polską Radę Centrów Handlowych

Aż dwa projekty realizowane przez agencję Valkea zostały wyróżnione podczas finałowej gali 9. edycji konkursu PRCH Retail Awards 2018. W kategorii Magazyn Centrum Handlowego Roku 2018 wygrał Magazyn Klif, jeden z najwyższej jakości magazynów, tworzonych na polskim rynku dla centrów handlowych. Jury przyznało również specjalne wyróżnienie dla edukacyjno-rozrywkowego projektu „Alejka Ciekawostek” realizowanego w Centrum Handlowym Promenada.

15.10.2018 | przeczytano: 229 razy
Galeria Katowicka z prestiżową nagrodą ICSC Solal Marketing Awards

Galeria Katowicka, zarządzana przez APSYS Polska, została nagrodzona w tegorocznej edycji jednego z najważniejszych międzynarodowych konkursów w dziedzinie marketingu centrów handlowych - ICSC Solal Marketing Awards. Jury konkursu doceniło koncepcję, realizację i efekty innowacyjnej kampanii „Fedrujemy niskie ceny! Czorny Piontek, Czorny Weekend, czyli Black Friday po naszymu!”, przyznając katowickiemu Centrum statuetkę Silver Solal Award w kategorii „Sales Activation”.

05.10.2018 | przeczytano: 397 razy
Złota nagroda ICSC Solal Marketing Awards 2018 dla Valkea za projekt „Alejka Promenady”

Projekt „Alejka Promenady” zrealizowany przez Valkea dla Centrum Handlowego Atrium Promenada w Warszawie otrzymał złotą nagrodę w międzynarodowym konkursie ICSC Solal Marketing Awards 2018. Realizacja została wyróżniona spośród ponad 200 zgłoszonych projektów z całego świata. Uroczysta Gala odbyła się 27 września 2018 r. w Amsterdamie.

01.10.2018 | przeczytano: 382 razy
Supersam z szansą na kolejny Złoty Solal

Dom Handlowy Supersam w Katowicach już po raz drugi znalazł się w gronie finalistów jednego z najbardziej prestiżowych konkursów branży marketingu centrów handlowych Europy i Afryki Południowej – ICSC Solal Marketing Awards. Tym razem centrum powalczy o nagrodę w kategorii Sales Activation, za kampanię aktywizacji sprzedaży Loteria Samoobsługowa. Organizatorami akcji był DH Supersam oraz Firma Reklamowa KUC.

04.07.2018 | przeczytano: 332 razy
Złoty Solal za kampanię otwarcia DH Supersam

Katowicki Supersam, dom handlowy należący do Griffin Real Estate i zarządzany przez firmę Knight Frank, to jedyne polskie centrum handlowe nagrodzone w tegorocznym finale konkursu ICSC Solal Marketing Awards.

15.06.2016 | przeczytano: 622 razy
Bydgoszcz: CH Rondo finalistą konkursu Solal Marketing Awards

Centrum Handlowe RONDO w Bydgoszczy zostało finalistą konkursu Solal Marketing Awards w kategorii „Otwarcie/Ekspansja/Przebudowa”.

13.04.2015 | przeczytano: 464 razy

Centra handlowe współpracujące z agencjami z krakowskiej Grupy KUC (Firma Reklamowa KUC, Plus Communication) otrzymały trzy nominacje do finału 2015 Solal Marketing Awards – prestiżowego konkursu marketingowego, którego organizatorem jest Międzynarodowa Rada Centrów Handlowych (International Council of Shopping Centers). To połowa z wszystkich nominacji dla polskich centrów, spośród 232 zgłoszeń nadesłanych w tym roku z 25 krajów.

03.04.2015 | przeczytano: 1029 razy

Gliwickie Centrum Handlowe FORUM otrzymało dwie nominacje do finału prestiżowego konkursu Solal Marketing Awards. Jego organizatorem jest Międzynarodowa Rada Centrów Handlowych (International Council of Shopping Centers). Jury konkursu wyłania najlepsze i najskuteczniejsze programy marketingowe zrealizowane w centrach handlowych z regionu Europy i Afryki.

31.03.2015 | przeczytano: 498 razy

Gliwickie CH FORUM to jedyne z polskich centrów handlowych nagrodzone w tego­rocznym finale konkursu Solal Marketing Awards. Konkurs, którego organiza­torem jest Międzynarodowa Rada Centrów Handlowych (International Council of Shopping Centers) rozstrzygnięto w Amsterdamie. Zalicza się on do najbardziej prestiżowych w dzie­dzinie marketingu centrów handlowych, a przyznane nagrody są wyróżnieniem dla zespołów zarzą­dzających centrami handlowymi i agencji zajmujących się w nich reklamą i promocją.

21.05.2014 | przeczytano: 740 razy
1 2
Strona 1/2 (artykułów: 20)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764