logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Starcom: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 635

Nasze życie nieustannie się zmienia, a co za tym idzie – zmieniają się również nasze potrzeby. W pierwszej odsłonie kampanii Samsung prezentuje inteligentne urządzenia AGD do zabudowy, z którymi będziemy gotowi na wszystkie nachodzące zmiany. Zarówno życiowe jak i te dotyczące np. wystroju wnętrza. Rozpoczęciu kampanii towarzyszy również start promocji cashback na zabudowę.

14.03.2023 | przeczytano: 140 razy
Bakalland zmienia się i startuje z wielokanałową komunikacją

Bakalland po 10 latach przechodzi kompleksowy rebranding i zmienia identyfikacje wizualną. Marka rozpoczyna długofalową kampanię reklamową pod hasłem „JESZ, co dobre”. Zaprojektowana w modelu 360˚ kampania rusza 13 marca i obejmuje m.in. TV, OOH/DOOH,  digital, influencer marketing oraz silne działania in-store. Bakalland odświeżył logotyp, unowocześnił i ujednolicił opakowania wszystkich swoich produktów. Od jesieni 2022 r. brand funkcjonuje w strukturach FoodWell – marki korporacyjnej, powstałej z połączenia spółek Bakalland i Purella Superfoods.

13.03.2023 | przeczytano: 231 razy
Nowy Peugot 408 w 3D na ekranach DOOH

Do polskich salonów trafił nowy PEUGEOT 408. Niepowtarzalną sylwetkę swojego unikatowego modelu marka PEUGEOT prezentuje w nowej kampanii 3D na ekranach DOOH w centrum Warszawy. Dzięki anamorficznej animacji 3D wydaje się, że PEUGEOT 408 wyświetlany na ekranie LED, wyjeżdża poza jego krawędzie – przyciągając wzrok przechodniów.

10.03.2023 | przeczytano: 296 razy

W sezonie wiosna/lato 2023 marka Deichmann wraz z Sylwią Grzeszczak kieruje światła reflektorów na wszystkie kobiety, bo wszystkie są wyjątkowe, również w tych codziennych, zwykłych momentach.

07.03.2023 | przeczytano: 289 razy
Avon wraca z nowym pozycjonowaniem marki i kampanią reklamową

1 marca Avon wystartował z kampanią 360° najnowszej szminki Hydramatic. W nowym spocie marka prezentuje pierwszą na świecie pomadkę z nawilżającym środkiem wypełnionym kwasem hialuronowym[1]. Ambasadorką kampanii jest brytyjska beatboxerka Hamzaa, która ucieleśnia nowe pozycjonowanie i hasło marki – Masz w sobie siłę.

06.03.2023 | przeczytano: 426 razy
Euvic Media z awansem dyrektorskim

Michał Ślemp awansował na stanowisko Client Service Directora w domu mediowym Euvic Media (Euvic Performance). To nowe stanowisko w firmie, na którym powierzono mu dodatkową odpowiedzialność za dotychczasową pracę dla klientów agencji.

01.03.2023 | przeczytano: 284 razy
Bartłomiej Lissowski awansuje w Mediahub

Bartłomiej Lissowski awansował na stanowisko media communication directora w domu mediowym Mediahub (MullenLowe Group). Został doceniony za dotychczasową pracę dla klientów i powierzono mu dodatkową odpowiedzialność wspierania dalszego wzrostu agencji.

23.02.2023 | przeczytano: 268 razy
Startuje kampania prezentująca urządzenia Lifestyle TV

Telewizory z serii Lifestyle firmy Samsung oferują całkowitą swobodę aranżacji i możliwość personalizacji na wiele różnych sposobów. Pomagają wyrazić osobowość i wręcz idealnie wpisują się w różne style życia użytkowników. Do wyboru są telewizory The Frame, The Serif, The Sero i The Terrace oraz projektory The Freestyle i The Premiere – dzięki bogatemu portfolio urządzeń, każdy znajdzie coś dla siebie. Z pomocą w podjęciu decyzji przychodzi nowa globalna kampania marki Samsung pod hasłem #Zrób to po swojemu.

20.02.2023 | przeczytano: 243 razy

Warka wprowadza na rynek produkt wykraczający poza segment piw bezalkoholowych. Nowe piwo to rewolucyjny mix orzeźwiającej Warki 0.0%, lemoniady, naturalnej kofeiny i ekstraktu z żeń-szenia. W sprzedaży pojawią się dwa nowe smaki: Mango i Cytrusy oraz Ananas i Marakuja. Pierwszy z nich właśnie trafił do sieci Biedronka, a pod koniec lutego obydwa produkty będą już dostępne w całym kraju.

03.02.2023 | przeczytano: 377 razy
Httpool wraz z agencją mediową Starcom przygotowali dla marki Heineken muzyczną akcję na Spotify do kampanii „Teraz Możesz”

Marka Heineken rozpoczęła ambientowo-kontentową kampanię, której częścią jest platforma muzyczna Spotify i działania na siłowniach sieci CityFit. Za cały koncept, planowanie i zakup mediów odpowiada agencja mediowa Starcom, zaś za działania w serwisie Spotify – Httpool Polska. Są one elementem szerszej kampanii prowadzonej pod hasłem „Teraz Możesz”, wspierającej piwo Heineken® 0.0, która obejmie m.in. także telewizję i digital. Cała kampania potrwa do marca.

30.01.2023 | przeczytano: 318 razy
1 2 3
Strona 1/64 (artykułów: 635)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764