logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Stena Recycling: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 4
Odkurzacz z odzyskanych materiałów w kampanii Stena Recycling i Electrolux

Co roku na świecie produkowanych jest ponad 400 milionów ton plastiku, niestety mniej niż 12% tego materiału pochodzi z odzysku. Właśnie ruszyła międzynarodowa, wspólna kampania firm Electrolux i Stena Recycling, w której bohaterem jest odkurzacz, w całości wyprodukowany z przetworzonego plastiku i ponownie wykorzystanych komponentów. Kampania zwraca uwagę na świadome projektowanie i budowanie partnerstw, które sprzyjają tworzeniu gospodarki obiegu zamkniętego. GOZ to ochrona środowiska i naturalnych zasobów, a także tworzenie współczesnych modeli gospodarczych.

15.10.2020 | przeczytano: 341 razy
Raporty społeczne firm i organizacji walczą o nagrodę internautów

Rozpoczęło się głosowanie internetowe w Konkursie Raporty Społeczne, organizowanym przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu i firmę Deloitte. Internauci będą mogli wybierać spośród  56 nadesłanych raportów, oddając swój głos poprzez formularz na stronie raportyspoleczne.pl. Głosowanie potrwa do 14 września, a ogłoszenie wyników nastąpi 15 października podczas gali online.

31.08.2020 | przeczytano: 476 razy
Stena Recycling i Volvo Cars ze wspólną kampanią na rzecz recyklingu samochodów

Ruszyła wspólna kampania wizerunkowo-edukacyjna Stena Recycling, firmy zajmującej się recyklingiem i profesjonalnym zarządzaniem odpadami oraz producenta samochodów – Volvo Cars. Celem kampanii jest uświadomienie, jak cennym źródłem surowców wtórnych są samochody i jak wiele materiałów, nadających się do ponownego wykorzystania można uzyskać podczas prawidłowego procesu recyklingu pojazdów. Dzięki prowadzonym działaniom konsumenci i partnerzy biznesowi obu firm, będą mogli dowiedzieć się więcej o efektywnej współpracy na rzecz odpowiedzialnego gospodarowania zasobami. Kampania będzie pokazywać, że Stena Recycling wraz z jej partnerami z branży produkcyjnej, nadają materiałom nowe życie. Działania prowadzone od końca maja, obejmować będą formaty reklamowe, contentowe oraz Public Relations w serwisach internetowych, prasie drukowanej, a także w mediach społecznościowych. Kampania prowadzona jest na 5 rynkach, na których działa Stena Recycling – w Szwecji, Finlandii, Danii, Norwegii i Polsce.

20.05.2019 | przeczytano: 405 razy

Grupa On Board Think Kong rozpoczyna współpracę z firmą Stena Recycling – liderem rozwiązań gospodarowania odpadami na rynku polskim i skandynawskim.

25.05.2017 | przeczytano: 341 razy
1
Strona 1/1 (artykułów: 4)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764