logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Sun Chemical: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 246
Promo Show 2023: rozwiązania inkjetowe Sun Chemical do tekstyliów na stoisku Sico Print Solutions

Wśród wystawców targów Promo Show, odbywających się w dniach 8-9 lutego br. w centrum wystawienniczym Expo XXI w Warszawie znajdzie się firma Sico Print Solutions. Na jej stoisku (nr E2 w pawilonie 3) będą promowane m.in. rozwiązania Sun Chemical, skierowane na rynek sublimacyjnego druku inkjetowego na różnego rodzaju materiałach tekstylnych. Są one wykorzystywane w branżach odzieżowej (m.in. odzieży sportowej), wyposażenia wnętrz czy meblowej jak i w produkcji reklamowej typu indoor oraz outdoor. Ta część oferty północnoamerykańskiego producenta została jakiś czas temu wzbogacona o portfolio Sensient Imaging Technologies – firmy przejętej przez Sun Chemical, będącej producentem i dostawcą farb do druku cyfrowego. O możliwościach i aplikacjach, w jakich znajdują one zastosowanie, będzie można dowiedzieć się odwiedzając stoisko Sico Print Solutions

26.01.2023 | przeczytano: 308 razy
Remadays Warsaw 2023: rozwiązania Sun Chemical do druku cyfrowego na stoisku firmy Atler

W dniach 1-3 lutego br. w centrum wystawienniczym Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie k. Warszawy odbędzie się kolejna edycja targów RemaDays Warsaw. Jednym z wystawców prezentujących tu swoją ofertę (na stoisku nr F.3.40 w pawilonie F) będzie firma Atler – dystrybutor rozwiązań do wielkoformatowego druku cyfrowego, w tym dedykowanych temu segmentowi rynkowemu atramentów inkjetowych marki Sun Chemical. Oferta tego producenta jest promowana na stoisku firmy Atler podczas targów RemaDays Warsaw już od wielu lat. W tym roku będzie podobnie, a przedstawiciele Sun Chemical będą tu obecni przez cały okres trwania imprezy.

13.01.2023 | przeczytano: 429 razy
Sun Chemical wśród mecenasów obchodów 30-lecia Polskiej Izby Druku

Firma Sun Chemical – po raz kolejny w tym roku – była aktywnym partnerem wydarzenia branżowego, dedykowanego branży poligraficznej. Tym razem wystąpiła w roli Mecenasa obchodów 30-lecia Polskiej Izby Druku i towarzyszącej im konferencji „Środowisko przemysłu poligraficzno-convertingowego dzisiaj i w przyszłości”. Wśród jej prelegentów znalazła się Nikola Juhasz, Global Technical Director, Sustainability w firmie Sun Chemical, z prezentacją zatytułowaną  „Siła zrównoważonego druku”.

14.12.2022 | przeczytano: 417 razy
Prezentacje spektrofotometru Sun Chemical Sunconnect podczas Akademii Zarządzania Barwą

Firma Sun Chemical wsparła kolejne już w tym roku wydarzenie branżowe. Tym razem była współorganizatorem 16. konferencji Akademia Zarządzania Barwą, organizowanej przez wydawnictwo Polski Drukarz w ramach Akademii Wiedzy. Wydarzenie miało miejsce 26 października w Warszawie w Centrum Konferencyjno-Apartamentowym „Mrówka”. Firma przedstawiła podczas konferencji SunConnect – nowy spektrofotometr, wchodzący w skład pakietu SunColorBox – zestawu narzędzi sprzętowo-software’owych, jaki dedykowany jest cyfrowemu workflow do zarządzania barwą. Zaprezentowali go wspólnie przedstawiciele polskiego oddziału Sun Chemical: Magdalena Dziwiszek – Laboratory Manager i Maciej Pilczuk – Technical Manager. Z pracą urządzenia można było zapoznać się podczas części warsztatowej, wieńczącej tegoroczną edycję Akademii Zarządzania Barwą.

08.11.2022 | przeczytano: 361 razy

Pod hasłem „Siła zrównoważonych opakowań” firma Sun Chemical zaprezentuje pełne portfolio swoich rozwiązań, dedykowanych produkcji opakowań, technologii wąskowstęgowej, wytwarzaniu tagów i etykiet podczas zbliżających się targów PACK EXPO International. Odbędą się one w dniach 23-26 października br. w Chicago, a firma będzie na nich obecna na stoisku nr 10200.

13.10.2022 | przeczytano: 284 razy

Podczas targów K 2022, odbywających się w dniach 19-26 października br. w Düsseldorfie, Sun Chemical pod hasłem „Twój globalny partner” zaprezentuje swoje innowacyjne produkty, bazujące na siarczku polifenylenu (PPS) oraz rozwiązania kolorystyczne, dedykowane przemysłowi tworzyw sztucznych. Firma będzie na nich obecna na stoisku nr A53 w pawilonie 8B.

10.10.2022 | przeczytano: 295 razy

Z uwagi na bezprecedensową inflację na rynku energii i mediów oraz rosnące koszty pracownicze, Sun Chemical poinformował o wprowadzeniu – z dniem 1 października br. – podwyżki cen, a także dodatkowych opłat związanych z całym portfolio oferowanym w regionie EMEA (Europa, Środkowy Wschód, Afryka). Uwzględnią one sprzedawane na tych rynkach farby (do produkcji opakowań, arkuszowego druku komercyjnego oraz sitodrukowe), lakiery, kleje i pozostałe materiały eksploatacyjne wytwarzane przez firmę.

10.10.2022 | przeczytano: 285 razy
Akademia Zarządzania Barwą: XV konferencja i warsztaty

 Już 26 października br. wszystkich, którym na sercu leży prawidłowe odwzorowanie barw w druku, spółka Polski Drukarz, wydawca magazynu „Świat DRUKU” i organizator konferencji i szkoleń w ramach Akademii Wiedzy, zaprasza na XVI konferencję i warsztaty z cyklu Akademia Zarządzania Barwą. Na miłośników color managementu czeka wraz z ekspertami CM w Centrum Konferencyjno-Apartamentowym „Mrówka” przy ul. Przekornej 33 w Warszawie.

07.10.2022 | przeczytano: 635 razy
Artykuły z cyklu Patronat Signs.pl

Podczas niedawno zakończonych, odbywających się w Chicago targów Labelexpo Americas 2022, firma Sun Chemical (występująca tam pod hasłem „Siła etykiety”) po raz kolejny starała się udowodnić, że „siła” w rozumieniu „znaczenia” i „oddziaływania” etykiet na obecnym, niełatwym rynku może zależeć w dużej mierze od zastosowanych do ich produkcji farb i innych rozwiązań. Firma od dłuższego już czasu stawia duży nacisk na zrównoważony rozwój, który staje się w ostatnich latach niezmiernie istotnym elementem dla całej branży poligraficznej. Oferując szereg produktów i narzędzi w tym zakresie, dedykowanych drukarniom działającym w segmencie druku wąskowstęgowego, przede wszystkim etykietowego, odpowiada na potrzeby firm poszukujących nowych rozwiązań chroniących środowisko, ograniczających negatywny wpływ na nie, a także takich, które będą mogły sprostać coraz bardziej rygorystycznym normom prawnym. Wiele z nich Sun Chemical zaprezentował podczas wspomnianych targów, w których – według informacji organizatora – wzięło udział ponad 13,5 tys. zwiedzających z niemal 80 krajów. Firma wzięła też udział w specjalnym panelu dyskusyjnym, poświęconym uszlachetnianiu etykiet w druku cyfrowym.

06.10.2022 | przeczytano: 147 razy

Firma Sun Chemical poinformowała o ukazaniu się „Biuletynu regulacyjnego – lato 2022”, skierowanego do jej klientów. Podobnie jak wcześniejsze tego typu publikacje, jest on dostępny na stronie internetowej www.sunchemical.com/regulatory-newsletters.

15.07.2022 | przeczytano: 333 razy
1 2 3
Strona 1/25 (artykułów: 246)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764