logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Symfonia: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 10
Aleksandra Bobkowska i Krzysztof Rygiel objęli rolę Partnerów w Monday Group

W monday group utworzona została nowa, strategiczna funkcja Partnerów, którą objęli Aleksandra Bobkowska oraz Krzysztof Rygiel. To kolejny krok w rozwoju agencji po tym, jak pod koniec ubiegłego roku przekształciła się ona w holding. W ramach grupy wyodrębnione zostały 3 nowe brandy: monday strategy, monday comms i monday digital.

31.01.2022 | przeczytano: 474 razy
Producent oprogramowania Symfonia rusza z kampanią marketingową „Optymizacja”

Polski producent oprogramowania dla biznesu Symfonia rusza z ogólnopolską kampanią marketingową „Optymizacja”, promującą cyfryzację w sektorze MŚP. Punktem centralnym projektu jest Pakiet Wsparcia dla Firm o wartości 2 mln zł. Mogą z niego skorzystać przedsiębiorstwa, które ze względu na pandemię zwlekały do tej pory z decyzją o inwestycji w cyfryzację biznesu. Kampanię realizuje agencja SEC Newgate CEE razem z domem mediowym MullenLowe MediaHub.

25.06.2021 | przeczytano: 475 razy

Nowym klientem agencji została Symfonia, jeden z największych w Polsce producentów oprogramowania ERP. SEC Newgate CEE całościowo odpowiada za działania marketingowe oraz Public Relations w ramach kampanii wsparcia cyfryzacji polskiego sektora MŚP „Optymizacja”.

23.06.2021 | przeczytano: 465 razy
Transformacja cyfrowa brzmi dumnie, a może też niewiele kosztować

Transformacja cyfrowa obejmuje obecnie niemal wszystkie dziedziny życia i gospodarki. Firmy w coraz większym zakresie odchodzą od ręcznego przetwarzania papierowych dokumentów i zaczynają korzystać z możliwości zapewnianych przez innowacje takie jak: technologie mobilne, cloud computing (przechowywanie danych w „chmurze”), wirtualna praca czy automatyzacja procesów. O rozwiązaniach, jakie w tym zakresie oferuje firma Konica Minolta, korzyściach z ich wdrożenia w każdej firmie niezależnie od jej wielkości czy branży, a także o elastyczności, jaka cechuje tego dostawcę w podejściu do potrzeb każdego klienta mówi Rafał Torz - dyrektor handlowy sprzedaży bezpośredniej Konica Minolta Business Solutions Polska.  

22.02.2021 | przeczytano: 1024 razy
Point of View współpracuje z polskim oddziałem Sage

Agencja kreatywna Point of View (PoV sp. z o.o.) wygrała konkurs na realizację szeregu kampanii dla firmy Sage w Polsce, producenta oprogramowania wspierającego zarządzanie dla małych i średnich przedsiębiorstw. Point of View stworzyła strategię i koncept kreatywny akcji, wykonała także landing pages, formy reklamowe etc. Przygotowała rozwiązania offline’owe uzupełniające kampanię digital, m.in. reklamę prasową („Forbes”) oraz nietypową akcję direct mailingową.

17.12.2015 | przeczytano: 629 razy

Divante realizuje projekt eCommerce dla lidera branży. Militaria.pl od 1998 roku prowadzi internetową sprzedaż wiatrówek i akcesoriów strzeleckich, a także szeroko rozumianego sprzętu outdoorowego, ASG, paintball oraz akcesoriów do samoobrony.

05.10.2012 | przeczytano: 782 razy

Na nadzwyczajnym posiedzeniu Rady Nadzorczej Związku Pracodawców Branży Internetowej, które miało miejsce 30 września, członkowie Rady Nadzorczej wybrali nowego członka zarządu. Został nim Robert Wielgo (Wirtualna Polska S.A). Wybrano również nowego przewodniczącego Rady Nadzorczej - Macieja Kossowskiego (Grupa Onet.pl S.A.), oraz wiceprzewodniczącą Annę Podkowińską (Agora S.A.).

23.10.2011 | przeczytano: 1960 razy

Jeden z liderów polskiego rynku eventowego – agencja Sound of Music rozpoczęła współpracę z Black&White PR. Do zadań nowo wybranej agencji należeć będzie m.in. kompleksowe zarządzanie wizerunkiem Sound of Music w mediach oraz realizacja strategii zrównoważonych działań PR.

27.11.2008 | przeczytano: 879 razy

NewsPoint przygotował kolejny już raport na temat wizerunku agencji public relations w internecie. W rankingu uwzględniono 31 znanych i najczęściej wymienianych w mediach online agencji PR działających na polskim rynku.

13.08.2008 | przeczytano: 1509 razy

NewsPoint sprawdził jak specjaliści od wizerunku w ciągu ostatniego półrocza zadbali o własny wizerunek w internecie. Ranking uwzględnia 28 agencji PR, o których najczęściej pisano w polskich mediach online w ciągu ostatnich sześciu miesięcy. Najpopularniejsze tematy to nowe kontrakty, raporty rynkowe przygotowywane przez agencje, zmiany personalne oraz nominacje do nagród branżowych.

10.12.2007 | przeczytano: 728 razy
1
Strona 1/1 (artykułów: 10)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764