logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

TOK FM: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 251

W 2022 r. - już po raz kolejny - radiostacje Agory włączyły się w zbiórkę środków na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W ramach wsparcia 30. finału akcji, który nastąpi 30 stycznia, Radio TOK FM wystawiło na aukcję m.in. 100-letni dostęp do swoich podcastów oraz możliwość udziału w audycjach i odcinku cyklu podcastowego. Natomiast Radio Złote Przeboje, Radio Pogoda i Rock Radio uruchamiają e-skarbonki na wpłaty od słuchaczy.

21.01.2022 | przeczytano: 125 razy

Już od najbliższej niedzieli, 16 stycznia 2022 r. Anna Piekutowska na stałe prowadzić będzie niedzielną audycję "Poranek Radia TOK FM". Oprócz tego od połowy stycznia zmienią się godziny nadawania lubianych przez słuchaczy programów "Dobra terapia", "Sprawy różne" oraz "Biuletyn rewolucyjny". Wszystkich propozycji Radia TOK FM można też słuchać - niezależnie od aktualnej ramówki - na tokfm.pl i w aplikacji TOK FM.

13.01.2022 | przeczytano: 158 razy
Portal Nieruchomosci-online.pl ruszył z kampanią radiową „Tu zaczyna się dobry rok”

Ogólnopolska kampania radiowa Nieruchomosci-online.pl rozpoczęła się 26 grudnia. Marka jest obecna m.in. w RMF FM, Radiu ZET, TOK FM i Antyradiu. – Tuż po świętach oraz w styczniu Polacy zawsze intensywnie wracają do swoich marzeń i planów inwestycyjnych. Chcemy im w tym towarzyszyć – mówią przedstawiciele portalu ogłoszeniowego.

27.12.2021 | przeczytano: 301 razy

Święta Bożego Narodzenia, sylwester i Nowy Rok upłyną w Radiu TOK FM pod znakiem najciekawszych audycji. Na antenie stacji pojawią się m.in. świąteczne wydania "Poranka Radia TOK FM" z Karoliną Głowacką, "Magazyn Radia TOK FM" prowadzony przez Tomasza Stawiszyńskiego oraz Przemysława Iwańczyka, a także specjalna odsłona programu Kamila Wróblewskiego "Między słowami". W ramówce TOK FM znajdą się też odcinki nagrodzonych cykli podcastowych - "Rzeczpospolita Kościelna" Magdaleny Rigamonti oraz "Piecza" Michała Janczury. Dodatkowo, po raz kolejny redakcja rozgłośni włączy się w projekt "Urodziny Mickiewicza" i zaprosi wszystkich do wysłuchania poezji czytanej przez wykładowców oraz studentów warszawskiej Akademii Teatralnej.

22.12.2021 | przeczytano: 239 razy

Rozgłośnie Grupy Radiowej Agory, czyli stacje muzyczne Radio Złote Przeboje, Radio Pogoda i Rock Radio oraz stacja news&talk Radio TOK FM w ostatnich miesiącach osiągnęły rekordowe łączne wyniki słuchalności. Zgodnie z danymi z badania Radio Track w okresie wrzesień - listopad 2021 r. radiostacje Agory zajęły 1. miejsce pod względem udziału w czasie słuchania m.in. w Warszawie i Wrocławiu. GRA jest też wiceliderem rankingu nadawców w zakresie słuchalności i zasięgu dziennego w miastach powyżej 500 tys. mieszkańców oraz pod względem średniego czasu słuchania w miastach powyżej 200 tys. Świetne rezultaty stacji Agory sprzyjają efektywności reklam, które w rozgłośniach GRA oferują klientom zespoły sprzedaży Doradztwa Mediowego i Tandem Media.

21.12.2021 | przeczytano: 214 razy
WP, RMF FM i Onet nadal na podium w rankingu najbardziej opiniotwórczych mediów

Jak wynika z najnowszego raportu IMM „Najbardziej opiniotwórcze media w Polsce”, ranking główny za listopad 2021 otwiera portal WP z wynikiem aż 4,6 tys. cytowań. Miejsce drugie należy do stacji RMF FM z liczbą prawie 3,7 tys. wzmianek w innych tytułach, a podium zamyka Onet, na którego informacje dziennikarze innych redakcji powoływali się 2,7 tys. razy. Aż o pięć oczek awansowało Radio ZET oraz do zestawienia ponownie zakwalifikowały się Wirtualnemedia i TVP Info.

17.12.2021 | przeczytano: 572 razy

Kampania „Bez LGBT+ nie ma Polski” na rzecz równości, zrealizowana wspólnie przez Gazeta.pl, Wyborcza.pl, „Gazetę Wyborczą”, TOK FM i tokfm.pl, stowarzyszenie Miłość Nie Wyklucza oraz agencję MullenLowe Warsaw, została nagrodzona złotem w kategorii Public service, non-profit campaign & CSR przez jury IAB Mixx Awards. Wyróżnienie w konkursie otrzymał również projekt „Historia bez Polki” portalu Gazeta.pl.

10.12.2021 | przeczytano: 187 razy

Podczas wtorkowej gali Grand Press, najważniejszych w Polsce wyróżnień dziennikarskich, aż 6 nagród otrzymali dziennikarze związani z mediami Agory. Najważniejszy laur wieczoru – tytuł Dziennikarza Roku 2021 trafił do Andrzeja Poczobuta z „Gazety Wyborczej”.

10.12.2021 | przeczytano: 259 razy

Doradztwo Mediowe z Grupy Radiowej Agory, którego zespół tworzy dla klientów wielomediowe kampanie reklamowe, istotnie zwiększyło swoje przychody z reklam internetowych – po trzech kwartałach 2021 r. ich dynamika wzrostu wyniosła niemal 160%! To zasługa intensywnego rozwoju oferty online Doradztwa Mediowego, od 2020 r. mocno skoncentrowanej na podcastach i niestandardowej promocji w świecie cyfrowym.  

07.12.2021 | przeczytano: 136 razy
Anna Parada zwyciężczynią rekordowej 22. edycji konkursu Galerii Plakatu AMS

W konkursie Galerii Plakatu AMS, do którego zgłoszono rekordową liczbę prac, wyróżnieni zostali: Liliia Drahomaretska, Łukasz Mesjasz, Katarzyna Nachman, Julia Sikorska oraz Wiktoria Wojnarowska. Główną nagrodę zdobyła Anna Parada. Zadaniem uczestników konkursu, ujętym w haśle „(Nie)bezpieczne pasy”, było zaprojektowanie plakatu wskazującego niebezpieczeństwa, jakie grożą pieszym na pasach oraz przedstawiającego zasady odpowiedzialnego zachowania się na nich. Partnerem głównym tej edycji konkursu jest ŠKODA.

06.12.2021 | przeczytano: 514 razy
1 2 3
Strona 1/26 (artykułów: 251)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764